• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyamda başbakanı gördüm

H

hülya

Kayıtsız
Misafir
selemün aleyküm bu sabah rüyamda başbakan Erdoğanı gördüm onu bir yerde ağırlıyor ve birbirinden güzel yemekler ikram ediyordum. O yemeklerden ben yiyemedim sonra bana çok yakın ve iyi davranıyordu hatta elimin içini öptü sonra kalktı giderken bir iş için bana yardımcı olmasını istedim oda bana prosüdür neyse öyle olur dedi benim biraz canım sıkıldı. lütfen yorumu mail adresime yollarmısınız.
İsmim hülya kaçmaz, kadın, istanbul, yaş 34, evli

Yönetim edit; mail adresi silinmiştir. Rüya yorumlarını maile gönderme gibi bir uygulamamız yok. Yorumlar Allah Rızası için yapılıyor. Yorumu okumak isteyen forum girip bakar vesselam!(islamiforumlar.net yönetim)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz kardesim..
rüyaniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin
Rüyada basbakan ya da devlet büyüklerini görmek izzet güç ve maksada erişmeye işaret eder..
Namaz dua ve Rahmanin huzurunda Huzur ariyanlardan olun..
evlilikte ne senin dedigin olur nede sevgili esin veya ailesinin Allah-in dedigi olur..
izzet güç ve maksada erişmek muradina ermek istiyorsan biraz sabirli anlayisli ve mutevazi olun.. ki o guzelikler kapinizdan gonul bahcenize girebilsin...
Her nimete erdiğinde ve başarıya ulaştığın vakit
"Elhamdülillah"de başarin artar.
Hz. Ali r.a
"Hayat bükmeden belini... Sen bük nefs'in bileğini..!
rabbim hepimizi karanlıklardan aydınlığa çıkarsın. sabır oldukça zor bir durum... ama sonu selametir!!
Baskanin Elinin icini opmesi: duanın kabulüne, kişinin kendine ve başkasına gelecek nimete delalet eder. ..ayrica sevgi,sevda dunyasindaki guzelik ve nimettir..
Selametle Hayra kalin...

Sayin yönetim..boyle "lütfen yorumu mail adresime yollarmısınız. ?"diyen kardeslerimin Ruya yorumlarini da silebilirsiniz..
ozel mesaj.lara cevap vermeye vaktim musait degil!buradaki hizmettim Allah RIZASI icin..ve foruma herkese aciktir..merak edip..Yorumu okumak isteyen forum girip bakar vesselam..
evlere ozel siparislerimiz YOKTUR!!!
!cddvb..sırıtık.:,

Üst Alt