• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Ruyam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

AYSEMMM

Kayıtsız
Misafir
Ben ruyamda 2 ayda toplamda 10 kere aynı ruyayı gördüm . çok etkilendim. Ruyamda erkek bebeğim olmuş ve gögüslerimden süt akıyo bebeğimi emziriyorum. Sürakli bu ruyayı görüyorum evliyim. Ama suanda çocuk düşünmüyoruz ne anlama geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamün aleyküm;

Mesajınız kurallara uygun değil! Önce kurallar bölümünü okuyun. Mesajınızı ona uygun gönderin

https://www.islamiforumlar.net/ruya...-paylasmak-icin-uymaniz-gereken-kurallar.html <==== Buradan kuralları okuyun!

Kırmızı ile işaretlenenler uymadığınız kurallardır!
- Rüyalarınızın doğru yorumlanması için, önce ADINIZ, YAŞINIZ, MEDENİ HALİNİZ hakkında kısaca bilgi verin!

- Çok kısa olarak yazılmış, ayrıntı içermeyen, anlaşılmayacak kadar bozuk bir Türkçe ile, imla kurallarını katlederek yazılan mesajlar göndermeyin!

-
Rüyanız ne ile ilgiliyse, ona uygun bir başlık yazın. (ÖRNEK Rüyada................görmek) Mesaj başlıklarınız bu şekilde olmalıdır. Farklı mesaj başlıkları kabul edilmeyecektir. Mesajı gönderdikten sonra, geri dönüşte konuyu kolay bulmak için adres çubuğundan linki kopyalayın veya mesajınızı gönderdikten sonra sayfayı sık kullanınanlara ekleyin.

- Unutmayın! Yorumlar sadece Allah Rızası için yapılıyor. Hiçbir menfaat yok! O nedenle mesajlarınızda kullandığınız kelimelere ve ifadelere dikkat edin! Rica ve Teşekkür bütün kapıları açar unutmayın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt