• Receb-i Şerif ayında yapılacak zikirler:  ⚪Receb ayının ilk 10 günü: Hergün 100 defa ; Sübhanel Hayyil Kayyûm سُبْحَانَ الْحَيَّ الْقَيُّو مِ (Hayy ve Kayyum (gerçekte tek diri ve her şeyin yegane yöneticisi) olan Allah-u Te'ala'yı tesbih ederim!)

Rüyada yerin altına inmek

aselthegirl

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
1
Rüyada yerin altına inmek...
Rüyamda, bir gezi topluluğu ile gezerken, tatil amaçlı konaklamak için yapılan yerin 2 metre altına yapılmıs çatı cephesi camdan yerler olduğunu gördük. Bu yerlere asansörle iniliyordu. Biz sadece karşıdan karşıya geçme amaçlı asansörün bir kapısından girip diğer kapısından çıkmayı planlarken, arkadaşım ikimiz geçerken asansörü çalıştırdı ve kapılar kapandı geri adım atıp çıkmaya fırsat olmadam serbest inişe geçti, o kadar hızlı iniyordu ki, asansörün bozuk veya henüz kullanıma açık olmadığını düşünüyordum. Hıza rağmen, bir türlü varamıyorduk ve yerin baya derinine indiğimizi fark ettik ve ölüm korkusu sardı akabinde kendimi korumaya çalışıp Fatiha suresini Allahu ekber diyerek okumaya başladım. Daha sonra iniş
yaptık ve bizden başkalarıda vardı indiğimiz yerde. Ancak 5 gün sonra tekrar yer yüzüne çıkabileceğimizi söylediler, ve devamında tedirgin ve çaresiz olduğumu hatırlıyorum.
 
Üst Alt