• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yay ve Ok görmek

Kuzucuk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm
Rüyamda eski bir eve giriyoruz ben ve bir kaç kişi daha var yanımda
orada bir cadı kadın var oradan bizim çıkmamızı istemiyor evde bir sürü tuzak var biz bir yolunu bulup 3 kişi dışarı çıkıyoruz.
Giriş kapısının önüne geliyoruz tekrar orada Çanakkale zaferindeki askerler bekliyor. Hepsinde silah var ve yıl olarak çok eskilerde gibi hissediyorum kendimi. Onlara orada olanları anlatıyoruz ve sonrasında kapıdan kanatlı yaratıklar çıkıyor onlarla savaşmaya başlıyorlar. Biz oradan 3 kişi başka bir nehir kenarına geliyoruz. Yanımdaki 2 kişi sevgili, onlardan birisi bana yayı veriyor ama kadın mı erkek mi hangisi olduğunu hatırlamıyorum. Yay a çok dikkatli bakıyorum üstünde bir tanede ok var bir kaç kere yay ı geriyorum ama ok u atmıyorum.
Tepelerden doğru şehirlerin içinden geçerek bir yere koşuyoruz ama koşmanın sonu gelmiyor hep koşuyoruz ve arada bir yay a bakıyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
dogrusoz.jpg

Aleykum selam..cok derin ve manidar bir Ruya...
aslinda bugun 11 Temuz Sreprenica katliamin 17 senesi ve yuregim bir baska kaniyor sanki...
Sizin ruyanizda buna benzer bir sey ne hikmetse...
Ruyaniza Hayirdir ins. diyelim Rabbim hayra cikarsin..
Rüyada şehit görmek; Bir savaşta şehit olanları görmek, Allah Acze ve Teala Hazretleri(CC) in RIZASI ile yorumlanır.
O tuzaklar sizin nefsinizin size oynadigi hile,oyun ve tuzaklar ile yorumlanir Allahu alem..
yay ve ok kismini görmeniz, hedefinize ulasmak için daha fazla gayret harcamaniz gerektigini ve bu mucadelede lutfen dogruluk ve durustlukten ayrilmazsaniz!!
ins. Allah-in izni ile sonunda mutlaka basariya ulasacaginiza delalet etmesi ile yorumlanir..

Yaşam üzerine fazla geldiği zaman onu zorlama, biraz duraksa, neler olup bittiğine anlam veremiyorsan bile..
Sabr et!! zamani geldiginde bu olanlarin hikmettini bir gun anliyacaksin..
Bu bekleyis Senin olgunlasma devrindir!!Gelen nimette ermen icin hazir degilsin bunu Seni Yaradan en iyi bilendir!!

sadece Sabir ile bekle. Güneş sizin icin de bir gun doğacaktır ..
Zorlamaya ,SIKILMAYA gerek yok...
O cc. Ol dedigi zaman zamani geldiginde zaten kendiliginden olacaktir...
O bir dengedir, O anlamlı ,gizemli ve Hikmetlidir!
Unutma! Biz bu dünyaya Sahip olmaya değil Şahit olmaya geldik..
Selamet ile Hayra kalin...

Ok gibi doğru olursan seni atarlar, yay gibi eğri olursan elde tutarlar; lakin ok gibi doğru olursan menzil alırsın, yay gibi eğri olursan elde kalırsın...

Kuzucuk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun şimdi daha açıklayıcı oldu

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah razı olsun şimdi daha açıklayıcı oldu

ins. faydali olabilmisizdir! Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:
"Rüyada gördüğünüz şeylerin isimlerini o rüyayı yormada esas alın. Keza gördüklerinizin künyelerini veya kinaye mânalarını da e alın.
Rüya ilk yorumcuya göre (vuküa gelir öyleyse rastgele kimselere anlatmayın)."
Rüya sadece akılla yorumlanmıyor!ilim irfan marifet gönül hikmet feraset tecrube ile de yani butun bunlarin karisimi ile yorumlanır.

Üst Alt