• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada telefonunun çalındığını görmek

G

gül kokusu

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleykum sevgili arkadaşım ben 25 yaşında evli bir bayanım. Rüyada telefonunun çalındığını görmek nasıl yorumlamır? ALLAH bağışlasın bir tane de oğlum var. İzmirde ikamet etmekteyim, öncelikle size teşekkür ederim. ALLAH razı olsun inşallah.

Dün gecede rüyamda eşimle beraber bir mahalleye gittik, çok kötü bir yerdi, insanlar bize arabamızı güzel kilitlememiz gerektiğini her yerin hırsız kaynadığını söylediler. Biz orda bir binaya girdik ve sınav olmaya başladık, sıralar vardı, kağıtlar kalemler ve bir sürü insan bizimle birlikte sınav oluyordu. Eşimle biz arka arkaya oturuyorduk, sınavın içeriğini hatırlamıyorum ama sınav bittikten sonra ben çantamı aradım ve bulamadım sonra birine bıraktığımı hatırladım. O kişiye gittim, çantamı aldım, içini kontrol ettim ama içinde telefonum yoktu, telefonumu çaldılar diye bağırmaya, insanları yoklamaya başladım, o sırada arkamda birini hissettim ve ona dönüp sen çaldın telefonumu dedim ama o inkar ederken ben üstünde telefonumu buldum. Polis diye bağırmaya başladım birileri hemen polisi aradılar, o sırada ben ağlamaya ve hırsızla konuşmaya başladım. Ona; sen daha çok gençsin çok küçüksün niye böyle bir şey yapıyorsun ve insanları üzüyorsun onların canlarını acıtıyorsun, düşünmüyormusun kimbilir nasıl kazandılar onları, nasıl zahmet çektiler, diyorum ağlıyarak.

Sonrada ona acıyorum ve bir daha yapma ne olur insanları üzme çok küçüksün polis gelmeden kaç diyorum, ama polis geliyor ve onu almak istiyor bense buna engel olmaya çalışıyorum ve önüne geçiyorum ama polisler onu götürüyor.. Ben ağlıyorum eşim beni teselli ediyor ve o sırada çantamı tekrar kurcalıyorum ama telefonumu yine bulamıyorum, sonrasında arabamıza biniyoruz ve arabaya binince çantamdan çıkıyor telefon. Filim gibi ama gördüğüm diş rüyası çıkınca açıkçası bu rüyamın ne anlama geldiğini çok merak ettim. Beni bu konuda aydınlatısanız çok sevinirim yapamazsanızda canınız sağolsun. Allah sizden razı olsun, sevgiyle kalın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam..Hayirdir ins.. ama siz daha onceki Ruyadan ve o
gencecik dostunuzun vefat etmesinden cook etkilenmis olmalisiniz...

İmtihan bitti sanıyorsun ama omuzlarındaki "yazarlar" durmaksızın yazıyor.
Bu öyle bir imtihan ki "Kitap"a bakmak serbest. Gökyüzünden denizlerden ve dağlardan kopya çekmek de. Bu öyle bir imtihan ki yeryüzünün her köşesinde başında gözetmenler olmadan girebilirsin. Her dilde yazabilirsin cevaplarını.

İptal edilmesi mümkün olmayan bir sınav bu gizli sorularının çalınması mümkün olmayan! Üç saat on beş dakika sürmüyor sınav son nefesine kadar soruları cevaplayabilirsin.
Sınavdan çıkmak yok hemen hep sınav içindesin. Katı kuralları yok.
Sınav esnasında konuşabilirsin yemek yiyebilirsin bilenlere sorabilirsin cevapları.
İki seçenek var yalnız önünde. Siyah ve beyaz.
Bütün yapacağın teslim olmak EL-HALIK. Yaratan halk eden yoktan var edene Teslim olmak..
Rüyada hırsız görmek;Suan icinde bulundugunuz can SIKICI bir ruh haliniz ile Yorumlanir Allahu alem...
ayni zamanda HIRSIZ kendi nefsiniz...caldigi ise zamaniniz..yani hayattinizi beyhude luzumsuz seyler ile geciriyorsunuz.. Rüyanızdaki "Niye bunu yapiyorsun daha cok genc ve küçüksün" diyen ses de Ruhunuz..cook gecmeden Allah cc. dan aff ve bagislanma dileyin kardesim..
Ecel bize bizden YAKINDIR.. bakin o genc dostunuz gencecik HAKKA kavustu
demek ki ölümun yasi yoktur..
Selamet Ile Hayra Kalin...

Üst Alt