• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada sünnet olduğunu görmek

seval

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
merhaba 7 yıl önce elektirik çarpmasından bitkisel hayata giren ve hala evde koma halinde baktığım bir erkek kardeşim ve 73 yaşında annemle yaşamaktayım.kimimiz kimsemiz yok.var olan da zaten bu durumdan ötürü bizden uzaklaştı.diğer sağlıklı erkek kardeşim bu duruma dahil.:(yatan kardeşimin adı mustafa.gecenlerde gördüğüm rüyamın tabirini merak ettim.sizle paylaşmak istedim.kardeşim bir oda içinde yatakta yatıyor.ve çevresin de 4 5 kişi toplanmış.tekbir getiriyorlar.anladım ki kardeşimi sünnet yapıyorlar.ben onları görebiliyor.ve seslerini duyabiliyorum.onlar ise beni ne duyuyor.nede görebiliyorlar.:bilmemm:.mustafamı rüyamda gördüm.sünnet yapıyorlardı.tekbir getiriyorlardı.sünnet oldu.mustafa ellerini havaya açtı dua etti.elini yüzüne sürüp amin yaptı.sesini duymadım.odaya girdim.bi baktım sünnet bitmiş.içimden haykırdım.o bitkisel hayatta iğne yapmadan uyuşturmadan nasıl yaptınız dedim.onun acıya hissi var.dedim ama içimden.dedim bunları nasıl canını yaktınız.hem o dedim sünnetliydi. neden sünnet yaptınız tekrar diycem.ama sadece seyettim.ama yüzü acılıydı.ve sabrediyordu.hayırlara vesile olsun inşallah.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Selamun Aleykum..Hosgeldiniz kardesim..
Kusura bakmayin Ruya yorumunuzu bugun biraz gec bakabildim..
Bugun New york Sehrinde 200 kisilik bir grup Umreye Cikacagi icin onlari ugurlamak amacli bir dua, helalesme gibi birlik yemegimiz vardi.. anca evime donebildim Hamd olsun...
Ruyanizi yorumlamadan once icimden, yuregimden Sizinile biraz muhabbet etmek istiyorum..Musaadeniz ile...
Yaziniz beni 2007 de kaybedigim Sofi dedigim 20 yil tekerlikli sandalye de yasiyan cook sevdigim ..utngc..
bir Hak dostunu hatirlatti..
size de ne Mutlu ki..Boyle bir imtihan icinde ins. kazananlardan olursunuz..
Hep birbirimiz ile sevdiklerimiz ile imtihan edilmiyormuyuz?Vefali kardesim...
Sofi dedigim bu insanin adi da Mustafa idi ve 75 yasinda ki annesi ve esinden ayrilmis 42 yasindaki KIZ kardesi ile yasiyordu..
Kizkardesinin adi kadriye idi.. O ne mubarek bir insandi ki hem annesine hemde belinden asagi tutmiyan agbisine ve babasiz olarak yetistirdigi 8 yasindaki ogluna sahip cikiyordu...
iste Sizin yazinizi okudugumda bana onu hatirladiniz..
hatta Sofi icin Forumda gercek yasanan olayi hikaye seklinde Gonul dostlarim ile paylasmistim.. isterseniz okuyabilirsiniz burada..

https://www.islamiforumlar.net/gonul-sizim/10344-bir-ayrilik-hikayesi.html

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ozurlucocuk.jpg

Selamun aleykum
Ruyalariniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin!

Rüyada sünnet olmak: kendini bilen ve tanıyan, manevi yönü kuvvetli, iyi bir dindar kişi olduğunuzu ifade eder.

Bir başkasının sünnet olduğunu görmek; içsel duygular, inançlar, ya da korkularınızdan kaçma isteğiniz olduğunu ancak bundan kaçmanın mümkün olmadığını onları yaşamanız, yeni şeyler denemeniz gerektiğini işaret eder..Yilmayin..Korkmayin ins. Allah cc. her an sizin ile beraberdir kardesim.. Kolay degil ama bir gun bu yaptiginiz vefa ve fedakarliginin mukafatini ya bu dunyada yada ahirette Rabbim zayii etmez!!
Kardesinizin sünnet edilmesi ise idrar ve akcigerlerinde su toplanmasi seklinde bir hastalik ve ........
Allahu alem..
Sabrin sonu selamettir kardesim..Bu da gecer Ya Huu...
Allah Teala Seni onunla imtihan etmektedir. Çünkü mü'min mü'mine zimmetlidir.Onun senin yardımına ihtiyaci var hem agbini hem kendini kurtar diye bu imtihan Sana verildigini unutma kardesim.. Selamet ile Hayra kalin...

seval

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
allah razı olsun.ağzınıza sağlık.evet kadriye hanımın imtihanıda benim kine çok yakın.allah kadriye hanımdan da razı olsun.allahımın selamı üzerine olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
allah razı olsun.ağzınıza sağlık.evet kadriye hanımın imtihanıda benim kine çok yakın.allah kadriye hanımdan da razı olsun.allahımın selamı üzerine olsun.

dusunuyorum da insanlarin imtihan ve kaderi bazen ne kadar da cook birbirine benziyor degil mi kardesim?
Mustafa Sofii hep yatmak ve oturmaktan cayi da cook severdi rah. ve akciger kanseri olup 6 ay gibi kisa bir zamanda son aninda yataginda sabah namazini eda ederken Hakka kavusmustur..
bir kere bile halinden sikayet ettigine sahit olan yoktur!
Bir arkadasim guzel bir tel alabilirim.. Benim hiic guzel bir telefonum olmadi ki! derken canim yanmisti.. Mustafamin da
20 sene hic ayaklari olmamis iken bir kere bile benim de hic guzel, saglikli ayaklarim olmamisti ki dedigini duyan olmamistir..:)
bugunku genclik elleri, ayaklarinin kiymetini hic bilmiyor .. herseyi madde de ariyorlar malesef..
ve Sofii rah. Hakka kavusunca ev ve koydeki butun topraklar vefali kadriye kardesimize kaldi Hamd olsun.. adalet yerini buldu..
ve O da eski esini de evine alarak annesi ve oglu ve esi ile su an Yalovada mutlu ve Huzurlu bir sekilde 2.oglunu da buyutmektedir...
:tamam:.

Üst Alt