• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada su dolu havuz görmek

seval

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Adım seval yaşım 42 - 7 yıldır koma da olan 40 yaşında erkek kardeşim ve annem le yaşamaktayım.
4 yıl önce bir evlilik yaptım.fakat aynı evin için de erkek kardeşime baktığım için annemle eşimin arasın da anlaşmazlıklar çıktı netice de eşim den ayrılmak zorunda kaldım.
Rüyam ise ayrıldığım eşimle ilgili. Eşimle metrodayız, metrodan indik, bir çok çıkmaz sokaklara daldık çıktık, çıkan bir yol aramaktayız, sonrasın da bir yol kenarına geldik, adımımızı attık. 2 kat yüksekliğinde bir yer eşim elimden tuttu atla dedi ben aşağı baktığımda yer beton nasıl atlarım ben korkarım dedim, atla dedi atladık beraber ve beton görünümlü yer bir anda berrak su dolu havuz oldu aman Allahım tekrar yürümeye başladık aynı şeyi bir kere daha yaşadık yorumu yapanlardan allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleykum.Allah cc.Yar ve yardimciniz olsun..Sizin durumunuz cok zor!imtihan icinde imtihan ile imtihan edilmektesiniz...
bir yanda bakima muhtac kardesiniz ote yandan ayrıldığım eşiniz..veya yeni bir talip isin icinden cikamiyorsunuz..
herseyin sarpa sardigina ve caresiz kaldiginiz icin bu sekilde ruya gordugunuz seklinde yorumlanir..Rabbim en iyisini bilendir..
ayrıldığıniz eşinizle tekrar konusup belkide orta bir yol bulabilirdiniz..
Selamet ile Hayra kalin..

seval

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
gönül sızım.hakkınızı helal edin.çok tşkr ederim.

Üst Alt