• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada sevdiğin kişinin dizine yattığını görmek

• Konuyu başlatan CeydaBuse1
  • Başlangıç tarihi
C

CeydaBuse1

Kayıtsız
Misafir
Merhaba
Rüyamda sevdiğim kişi dizime yatmış uyuyordu. Bende elimi sırtına koymuş duruyordum ve bir kerede sarılmıştım. Çok etkisinde kaldım yorumlarsanız sevinirim.
Bursa'dan Ceyda Buse yaş 14 öğrenci bayan

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Gencecik guzel masum kardesim..
Ruyadan once isterseniz ilk once biraz muhabbet edelim olur mu?
Ruyanizi okudugumda 14 yasindaki cocuklugumdan cikip ergenlik donemine girdigim o bunalimli gunlerime döndüm bir an...
Ben de 14 yasinda iken mahallemizde bir cocuga uzaktan uzaga kendimce aşıktim...aslinda cok da guzel bir insan idim.. Hulya avsara benzetirlerdi..
ama yine de O beni sevmiyordu cunku O mahallemizdeki emine yi seviyordu..anladim ki sevmek Gönül isi idi Göz isi degil!!
Emine kara kuru cirkin bir sey di ama Gönül ferman dinlemiyordu..
Beni sevmedigi halde yine her gece ruyalarimda onun ile Kar da kaydigimizi motosiklet surer iken arkasindan SIKICA sarildigimi hatirlarim..
Cocukluk genclik iste her seyi derinden ve masumca sevmenin zamani..geldi gecti...sadece bir hatira olarak aklimda kaldi..
ahh Çocukluk Aşkım...

iste oyle kardesim..Bildiginiz gibi rüyalar üç türlüdür.
Biri şeytanîdir. Bu tür rüyalarda şeytanın telkiniyle korkutucu ürkütücü utandırıcı sahneler yaşanır...
Kâbuslar karabasanlar..gibi..insana vesvese..
SIKINTI verirler sanki...

İkincisi boş hayâllerden ibâret. Kurânımızın tâbiriyle “edgasü ahlâm” yani “hayâl demetleri.” Ciddi bir anlamları yok bunların ..
İnsanın hayâl gücü türlü tasvirler yapar...
Sizin benim ruyamiz oldugu gibi...bazen halen boyle hayâl gücü türlü tasvirler ile ruyalar gorurum.. cunku belki de kendimi cook yanliz hissetigim icin..

Herseyin bir zamani var!!..herseyin bir sebebi veya bekledigi biri vardir..Bir gun Siz de hazir oldugunuzda ve zamani geldiginde Gonlunuzu kadir kiymet bilen
birine kaptiracaksiniz ins..
Bu yaslarda her sey nisan yagmuru gibidir.. birden saganak seklinde gelir ve ardindan biter.. baska mevsimlere acilmak ister insan ...
Seni bekleyişimin adı yok Sadece yüreğime lal olmuş
her seyin HAYIRLISI dedigim DUAM sin...
her seyin HAYIRLISI...

Üst Alt