• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada otobüsün icinde düsmek

Kimya

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamünaleyküm can kardesim. rüyamda uzun zamandir görüsmedigim bir arkadasimi gördün, arkasindan sesleniyorum cigdem abla biliyormusun ben cok hastayim yakinda ölecegim diyorum, ve bana darildigi icin hic tepki vermiyor, yol kenarinda otobüs bekliyoruz ikimizde ama ben cok korkuyorum yalniz oldugum icin , basima birsey gelir diye endiseliyim, derken otobüs biraz erken geliyor ve ikimizde biniyoruz , otobüsün icinde oturacak yer olmadigi icin ayakta yolculuk ediyorum üzerimde siyah bir pantolon ve beyaz gömlek var, aniden hizlanan otobüsün icinde birden yere düsüyorum ve siyah pantolonuma beyaz bir leke bulasiyor, ellerimle temizlemeye calisirken uyandim. ALLAH razi olsun kardesim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz kardesim...
Hayirdir insallah..
Rüyada otobüs gormek: otobüsüne göre değişir.
normal otobus:Arkadaşlarınız ve sizin aranızda birtakım yanlış anlamalar olacak. Yanlış vaatlerde,yerine getiremiyeceginiz
sozlerde bulunmaktan kaçının.

neyin ne olduğunu hem net olarak kavrayamıyoruz hem de hiçbir şeye gerçek adını koyamıyoruz.
olaylarin netleşmesinden, ayrımın gerçekleşmesinden, hakla batılı da ayırmak, doğruyla da yanlışı ayırmak taraftarıyısiniz..
ama daha zamani gelmedigi seklinde Yorumlanir..
Kur’an aynı zamanda Furkan’dır diyoruz biz. Neden çünkü farkı gösterir, hak ile batılı ayırır. Siz bir şeyin helal mi haram mı olduğunu net olarak söyleyebilir..
Bu ince cizgiye Dikkat edin kardesim..
Hayirli geceler..Selamet ile Hayra kalin..

Üst Alt