• DUYURU : Gönül Sızım'ın özel işleri nedeni ile 30 EYLÜL'e kadar forumda RÜYA YORUMU Yapılmayacaktır!

Rüyada örümcek ve örümcek ağı görmek

Şafak.

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada örümcek ve örümcek ağı görmek ne demektir? Rüyamda banyoda babam yatakta gibi yerde yatıyordu, etrafını örümcek ağları sarmıştı, kafasının üstünde 2 tane örümcek vardı. Babama dedim; baba etrafında örümcekler var napıyorsun burada. Babamın suratı ürkmüş gibiydi, kalktı eliyle silkeledi örümcekler gitti, uyandım.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyada örümcek ve örümcek ağı görmek ne demektir? Rüyamda banyoda babam yatakta gibi yerde yatıyordu, etrafını örümcek ağları sarmıştı, kafasının üstünde 2 tane örümcek vardı. Babama dedim; baba etrafında örümcekler var napıyorsun burada. Babamın suratı ürkmüş gibiydi, kalktı eliyle silkeledi örümcekler gitti, uyandım.
Örumcek Mutluluğa işarettir.
Baban iyi birisi mi? Örumcek ağı,
Babanın şanssız olduğuna işaret ediyor. Tabii tek bir manası yoktur.

Denızz1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selam aleyküm hocam rüyamda örümcek ağı görüyorum bi dolanıyor gibi oluyorum gelip geçerken sonra sağ ayagımdaki terliği çıkarıp bozuyorum ağı örümcek de içindeyken sonra örümcek kaçıyor onu yakalamaya çalışıylrum ama hiç korkmuyorum bir de bu örümcek küçük boyutlarda sıradan bir örümcekti yorumlarsanız sevinirim hayırlı günler dilerim

Üst Alt