Rüyada namaz kılmak

zekidamar

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
40
Hocam elhamdulillah çok şükür inançlı biriyim ve dini vecibelerimi yerine getirmeye calisan bir insanim. Dört dört luk bir insan degilim ama olmaya çalışıyorum Allah in izniyle olacaz, hepimiz olacaz inşallah. Allah im sen bizi doğru yoldan saptirma, kalan ömrümüz de bizi çirkin yola saptırma amin.... Elhamdulillah. Rüyami yanlış yazdım 4 farz 4 kaza degil 4 ayrı 4 ayrı kıldım. Ben kendim farz kaza yazdım normal olarak 4 ayrı 4 ayri kılıyordum farz ve kaza diye kilmiyordum.
Normal hayatta zor günler yasiyorum beni ayakta tutan Rabbim dir. Benim Allah im var Allah i düşününce hersey düzeliyor yemin ederim... Allah razı olsun hocam.
 

Selo33

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
2
Selam ben gece teheccüt namazı kıldım yattım, rüyamda sabaha kadar namaz halindeydim, sürekli namaz kılıyordum neye yorumlanır acaba.
 
P

pınar sofı

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleykum namaz kıldım ruyamda, kadınlarla engebelı yerlerden gecerek kılacagım yere gıtıtık sonra kıldım kıbleye donuk. Sonra da kıbleyı ters kıldım kıbleyı sasırdım allah korusun dınım ıslam muslumanım allahım benı ayırmasın yolundan cok korkuyorum etkılendım cok, allahım sasırtmasın.
 

Yavuztprak

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
1
Rüyamda sabah kadar namaz kılıyordum ve hep şu rekat son diyip bir türlü bitirmiyordum namazı sabah ezanına kadar. Namaz kılarken birden babam gelip çok fazla namaz kıldın diyip beni bulunmuş olduğum yerden tekme ile itip kızdı ve sonra sinirlenip evden çıktım. Rüyamın yorumu nedir acaba hayır olsun inşallah şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
 
Üst Alt