• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada misafirliğe gitmek islami tabiri

Kelebeğin Rüyası

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm, rüyada misafirliğe gitmek islami tabiri nasıl yapılır? Rüyamda gerçekte karı koca akademisyen olan bir akrabamız var onlara misafirliğe gidiyoruz. Ancak ev sahibi erkek evde olmasına rağmen kadın evde yok. Aynı apartmanda başka bir evleri varmış kadın oradaymış. Gidip oranın kapısını tıklıyorum. İçeriden elektrikli süpürge sesi geliyor. Ben de diyorum ki kadın ne yapsın Malatya'dan yeni geldiler o da evi süpürüyor. (Eşi Malatyalı)Bir ara kapıyı açıp biriyle konuşuyor ama beni görmüyor. Bu arada ben akademisyen olmak istiyorum su aralar bazı başvurular yapıyorum rüyam bana bununla ilgili bir haber mi veriyor acaba?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleyküm selam , Rüyada misafirliğe gitmek; hayırla yorumlanır,akademisyen olmak istiyorsunuz kolay olmiyacak ama Azmin Elinden Hiçbirşey Kurtulamaz bir denersiniz olmadi ikinci defa tekrar denemenize hic yilmadan bir kapidan kovulursaniz ikinci kapiya gitmeniz gerektigine yorumlanir..
Rabbim bir kapıyı kaparsa, bin kapıyı açar! Hiç bir şeyi kafanıza fazla takmayın;
Dürüst ve adil olun, Anne,Baba,Akrabayi, yakin cevreyi ziyaret etmek telefonlasmak,hallerini hatirlarini sormak muhabbet etmek baglari koparmayin silah-i rahim yapiniz ve yapmaya tasiye ediniz.
Gülümseyin ve akademisyen olmak birileri istemese de kendiliğinden gelecektir...

M

Merve38

Kayıtsız
Misafir
Merhaba rüyamda annemle beraber tanidik bir arkadasa misafirlige gidiyoruz, fakat rüyamda bizim gelmemizi sicak karsilamiyorlar. Arkadasim sinirli, en sonunda elindeki su kovasini annemin üstüne döküyor, rüya beni öyle korkuttu ki uyandim ne demeye geliyor?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Merhaba rüyamda annemle beraber tanidik bir arkadasa misafirlige gidiyoruz, fakat rüyamda bizim gelmemizi sicak karsilamiyorlar. Arkadasim sinirli, en sonunda elindeki su kovasini annemin üstüne döküyor, rüya beni öyle korkuttu ki uyandim ne demeye geliyor?
Merhabalar. Misafirliğe gitmek hayırdır.
Sizi hoş karşılamamaları sinirli olmaları can sıkıcı bir duruma, akılsız bir kimseye işarettir.

Üst Alt