• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada küçük zararsız böcekler görmek

mavi

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm, hayırlı günler dilerim gönül sızım abla

Rüyamda tuvalette uğur böceği şeklinde böcekler gördüm, bir tane de küçük örümcek vardı, öldürmek istemedim ama, hangi birini dışarı atıcam diye, hepsini suyla gönderdim.

Bu rüyama yorumunuz nedir acaba?

Sağ olun. Allah razı olsun gönül sızım abla.:tamam:.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Kardesim Hosgeldiniz..hic bir yere benim gibi gitmemistiniz ki zaten..sırıtık.:,
ama ins. Pazartesi Yokum KIZIMI havaalanindan alip onun ile 1 gunumu gecirmek istiyorum..
neyse Ruyaniza gelelim.. hep derim ya mesela Rüyada böcek görme yi googla koyun binbir tabir cikar..ve insanin akli daha da cook karisir!!Oysa her insanin icinde bulundugu ortam,sart ve durumlar..ruh halli ve su an bilinc alti his ve arzulari cook farkli iken nasil olurda ayni cisim her kes icin ayni gecerli olabilir ben bunu anlamis degilim...
Ruyaniza Hayirdir ins. diyelim Rabbim Hayra cevirsin..
Rüyada böcek görme ;dedikoducu bir kadına ve zayıf düşmana işarettir.Allahu alem O yuzden Siz siz olun bu karasalik icinde hic kimseyi kim nedemis ne soylemis vs. diye kafaniza takip uzulmeyin aynen ruyanizdaki gibi "öldürmek istemedim ama hangi birini dışarı atıcam diye hepsini suyla gönderdim. "
su yani hayattin akisina birak akip gitsinler.. Su gibi aziz olamiyorlarsa layik olduklari yere kendileri bulurlar zaten...cddvb..
Kusura bakma cevabim gecikti guzel KIZIM ile tel da 1 saat konustum..
Selamet ile Hayra kalin..

mavi

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
eksik olmayın acilangul1 hep bizimle olun inşallah.
Ben rüyalarımda iyi ya da kötü şeyler de görsem her zaman hayra yorarım, ayetel kürsi okurum hayır olsun diye inş. Şu son cümlenizi de dikkate alıcam ablacım. internetten baktım ama olumlu olumsuz vs. yorumlar var.

Kızınızla da inş güzel bir gün geçirirsiniz, selam söyleyin :) Her günümüz, her anımız, aldığımız her nefes mübarek olsun inşallah.

Üst Alt