• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kaplıca görmek

S

sevgün

Kayıtsız
Misafir
S.A
Merhaba;
rüyamda denizli pamukkale gibi bir yerdeydim... Annem, ablam, kardeşlerim ve ben vardım....
pamukkale gibi her yer ama suları yemyeşil.....
sular ılık.....
yürüyoruz birlikte......
sonra etrafa hayranca bakıyorum çok güzel her yer.....
sonra kardeşim diyor ki; ben sıcak sulara gideceğim diyor. Bende elimle işaret ediyorum bak orada diye, kardeşim oraya bakıyor.Sonra bende ona bende oraya gitmek istiyorum dedim.....

sevgün 22 öğrenci burdur

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hayirli geceler kardesim..
Hayirdir insallah..
rüyada kaplıca görmek, yazın görülürse üzüntüye, kışın görülürse sevinç ve feraha işaret eder.

rüyada kaplıca görmek, romatizma, siyatik ve astım gibi rahatsızlıklara da işarettir
bazan kaplıca görmek, şaşılacak olumlu bir gelişmeye işaret eder.
Rüyasında bir kaplıcada olduğunu ve yıkandıgını görmek bütün sıkıntılarından kurtulup, yeni bir hayata kavuşacagına delalettir.
Eğer kaplıcanın suyu sıcaksa, yeni hayatının yakın, soguk ise uzak olacagına delalet eder.
Bazılarına göre kaplıca bütün dert ve hastalıklardan kurtulacagına delildir. Bir başka rivayete görede, rüyada ılıca görmek bozulan
sağlıgınızın düzelecegine delalet eder..

"sonra etrafa hayranca bakıyorum çok güzel her yer"...Manzara: Sevilen kişinin özlemi.
özlediginiz kadar da özleniyorsunuz..Unutmayin Bunu..

Pamukkale Efsanesini bilirmisiniz?
Çok çok eskiden Çökelez Dağı eteklerinde yaşayan, fakir oduncu bir aile varmış. Bu ailenin kızı, o kadar çirkinmiş ki erkek çocuk anneleri onu görünce
yollarını değiştiriyormuş. Fakirliği,genç kızın umurunda bile değilmiş ama çirkinliği canına tak etmiş. Çökelez Dağının eteklerinden kendini boşluğa bırakmış.
Su ve tortu dolu havuza hızla düşmüş.Burada uzun süre suların içinde baygın kalmış. O esnada bu su o çirkin kızı güzelliğe boğmuş.
Oradan geçmekte olan Denizli Beyinin oğlu, kanlar içinde güzel kızı görmüş. Atına oduncu kızı alıp evine götürmüş. Kız iyileşmiş ve evlenmişler.
O günden sonra kadınlar güzelleşmek için bu ılıcaları ziyaret etmeye başlamış. O gün bu gündür güzelleşmek isteyen tüm kadınlar bu suyun içine atarlar kendilerini.

Dış güzellikten önce huy, karakter ve iç güzellik gelir...
Sevdikçe sevilecek, sevildikçe iç güzelliğiniz artacak, daha da olgunlaşıp, rahatlayacaksınız. Allah’ı sevin. Allah’ı seven insanları ve diğer yaratıkları da sever.
Huzur, mutluluk, haz ve lezzet sevgidedir.
Hayirli geceler..

Üst Alt