• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada güve görmek

baharım

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm
rüyamda elbiselerimin olduğu bir yerden havlu almak için uzandığımda bir kaç güvenin uçtuğunu görüyorum beyaz bir havlu alıyorum elime sonra elbiselerimin olduğu yeri ters çeviriyorum ki başka varmı diye ve yüzlerce güve bir anda çıkıyor elbiselerimin altından.evde ablamın nişanlısı oluyor o görmesin diye kapıyı kapatıyorum ve pencereyi açıyorum ve güveler uçup gidiyor pencereden.yorumlarsanız çok sevinirim.Rabbime Emanet olun

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam...La Havle vela kuvvete illa billah!
Ruyaniza Hayirdir ins. diyelim Rabbim Hayra cikarsin unutmayin kardesim..her şerde bir hayır vardır..

Yasadiklarimiz her an bize bir sey ögretmekte... çogumuz belki de bunun farkinda bile degiliz...
hastalaniriz, saglikli olmanin önemini kavrariz...
bir kaza geçiririz ya da agir bir ameliyat geçer basimizdan, ölümün bizden bir nefes uzaklikta oldugunu ögreniriz..
hayatin anlamini sorgulariz ... çok sevdigimizi kaybederiz, ayrilik acisini ögretir bu bize ve de sevdiklerimizi üzmenin anlamsizligini...
sevdiklerimizi dort el ile sarilip sevdiklerimizi KIRMAMAYI ogretir!!yani hayatta dar bir pencereden bakmiyalim..
hayati ve ahiretti bir butun olarak dusunursek yasadiklarimiza anca o zaman bir anlam verip saglikli,huzurlu olabiliriz....
kardesim bu gunlerde tadsiz bazi olaylar yasanirsa su sozlerimi unutmayin!!
Biliyorum ki onlar bana bir seyler ögretiyorlar... ve bu ögrendiklerim beni hep ileriye götürüyor, olgunlastiriyor...
olaylara ve insanlara bakis acimi duzeltiyor!!

rüyada Güve görmek:
Eşya yahut gıda Maddesi üzerinde görülen güve gam, keder ve hastalığa, Bir şeyi güvenin yediğini görmek o şeyde meydana gelecek eksikliğe delalet eder.
Cana gelecek olan malla gelsin kardesim..
Rüyada kişi, giyim eşyalarını güvelerin yediğini görürse, dedikodu yüzünden zarar görür.
Nablusi'ye göre: Rüyada güve, keder ve hastalıklara delalet eder. Bir rivayete göre de eşyada eksikliğe işarettir... Selamet ile Hayra kalin..
guzel baharim ama unutmayin
baharin bazen de son bahari gibi huznu vardir!!

baharım

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun.yorumunuz için teşekkürler

Üst Alt