• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Ruyada evlenecegin kisiyi gormek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z

zerda

Kayıtsız
Misafir
Gecenlerde ruyamda biri bana evlenecegim kisinin adini soyledi adida ridvandi bana dediki bir Seyh hazretleri bana bunu haberdar eti ridvan adli bir kisiyle evleniceksin
Ridvan diye birisiylen konusuyodum ama gecen senede bir engel cikti olmadi irtibatimiz yaklasik 1 sene kesildi sonrasinda yine konustuk yine bir engel cikti birturlu olmuyor ve yine irtibatimi kestim. Sizce bunu neye yorumlamam lazim?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Sizce bunu neye yorumlamam lazim?

Bizce rüyanı sen kendi kendine yorumla, çünkü burada kuralara uymadan mesaj gönderenlere yorum yapılmıyor. Hele selamsız sabahsız Allah'ın selamını vermeyenlere hiç cevap bile verilmiyor. Özür dileriz, burada yorumlar Allah Rızasına yapılıyor. Menfaat yok o nedenle önce samimiyet istiyoruz. Samimiyetsizce ve kurallara uymayan mesajlar burada cevap bulamaz maalesef. Birçok site var rüya yorumu yapan, fakat bizim sistemimiz hepsinden farklıdır. Burada rüyaları uydurmasyon veya hayali kişiler yorumlamıyor! Burada rüyalarınızı Yürekten gelen bir ses Allah Rızasına ve Can-ı Gönülden yorumlayan Gönül Sızım Kardeşimizdir. Burada mesajına cevap almak isteyenler; saygılı ve samimiyetle kurallara uygun mesaj gönderdikleri taktirde herzaman cevap alabileceklerdir Vesselam.

Bu vesile ile birkez daha hatırlatalım;

Kurallara uymadan gönderilen mesajlar cevaplanmayacaktır!

Kuralları buradan okuyun!===> Rüyanızı paylaşmak için uymanız gereken kurallar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt