• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada diş kırılması görmek

gulay1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada diş kırılması ne anlama gelir rüyada diş kırılması görmek rüyada diş görmek rüyada dişlerin kırılması
Selamun aleykum. Ben gece 3.15 civari rüya gördüm ve sıkıntıyla uyandim. Küçük oğlum çok güzel oynuyordu ama ben hep ona koşma dusersin diyordum lakin dinlemiyordu, sonra ayağı takilip yere düştü ve alt dişinin sağ ve sol dişi kirildi büyük üzüntüyle uyandim.
Hatta bir kaç gündür karisik rüyalar görüyorum sıkıntı ve üzüntüyle uyaniyorum, yorumlariniz için şimdiden teşekkürler..
Huzurlu uykularim kacti ama bir yandan hayra yoruyorum uyanmalarimi. Rabbime şükürler olsun teheccud namazlarimi kiliyorum ve kendimi hafiflemiş hissediyorum..
Allah razi olsun, hayirli geceler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykum Selam Hayirdir insallah.
Sanirim siz, biraz evhamli biraz da negatif olumsuz, herseyi kolayca dert eden bir insansınız !
Ahh cancağızım her şer de bir hayır.. her hayırda bir şer vardır. ...
ne zaman başıma çok güzel bişiy gelse çok sevinmem ve ne zaman başıma kötü bişiy gelse fazlada üzülmem.
çünkü ; bilirimki her şerde bir hayr ,her hayrda da bir şer vardır ama ne olduğunu veya ne olacağını hikmetini Rabbim bilir..

Rüyada Diş kirilmasi ; Genellikle iyiye yorulmaz, hastalık, sıkıntı, stress,gereksiz ve geçici üzüntüye yorumlanir..

Niyet ettim Allah RIZASI icin Sükut ve Sabir orucuna ..
Sabır ve sükût, ne kadar büyük fazîlet ise, onlardan faydalanan da o kadar azdır.Sükût, âlimlerin süsü, câhillerin örtüsüdür.
bunu yapmazsaniz..İçinde bulunduğunuz durumdan daha ağıri ile imtihan edilebileceginize delalettir..

Uzmanlara göre çocuklar, mesela koşma,zıplama dediğimizde sadece koş ve zıpla kısmını algılarlarmış ,yani ma ekleri yok!O kismi duyamiyorlar!!
dolayısıyla onların yerine eş anlamlı ama olumsuzluk eki içermeyen kelimeler kullanmak gerekiyormuş...
mesela koşma yerine yavaş yürü veya bağırma yerine sessiz konuşalım gibi ...denedim gerçekten etkili....
Eğer içinde bulunduğunuz koşulları değiştiremiyorsanız,O zaman kendinizi değiştirin yada sağlığınızı kaybedebilirsiniz..
Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun...

sezgi

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada diş kırılması

Selamün aleyküm, hayırlı akşamlar hepinize. Rüyamda üst çenemdeki en son dişim kırıldı, elime geldi ama kökü hala yerinde duruyordu. Doktor dişimi çekmeye çalıştı ama çok zorlandı. Hatırladığım kadarıyla doktorda dişi çıkaramadı kan geldi biraz. Birde çenemi çok sıktığımı, dişimin kırılma sebebinin bu olduğunu düşündüm. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, hayırlı akşamlar Rüyaniz Hayr olsun kardeşim..
Rüyada dişini çektirmek,diş dökülmesi, diş kırılması pek hayırlı değildir. Keder, üzüntü ifade eder...
Rüyada dişinin kırıldığını görmek; gerçek hayatta ruh halinizi bozacak bir gelişme olduğunu yada kötü bir şey hissettiğini gösterir.

Rüyada dişlerini sıktığını görmek ;gerçek hayatınızda kendi sağlığınız yada sevdiğiniz birisinin,sağlığı konusunda bir endişeniz olduğunu gösterir.
Endişeler yaşamın bir gerçeğidir ve insanı güçlü, dayanıklı, hazırlıklı olmaya teşvik yada mecbur eder.

Ancak aynı gerçek yaşamda olduğu gibi rüyada da dişleriniz sıkmak bir kaygı göstergesidir ve bu endişelerin ruh sağlığını bozacak dereceye gelmesine
izin vermemek gerektiğine yorumlanır.

Rüyada dişçiye gitmek;yaşamınızda sizi rahatsız eden bir durumu ortadan kaldırmak için çaba sarf ettiğinizi simgeler. Bu ilişkiniz yada sağlığınız hakkında bir konu olabilir.

"Birde çenemi çok sıktığımı, dişimin kırılma sebebinin bu olduğunu düşündüm "
STRESS, KAYGI,GEREKSİZ ENDİŞELERDEN UZAK DURUN!!!YOKSA SAĞLIĞINIZI KAYBEDEBİLİRSİNİZ..bu bir UYARI Rüyasidir...
bunlari kaale almazsaniz!!İçinde bulunduğunuz durumdan daha ağıri ile imtihan edilebileceginize delalettir..

"
Doktor dişimi çekmeye çalıştı ama çok zorlandı "
gerçek yaşamınızda her türlü eleştiriye karşı hemen savunmaya geçme huyunuz olduğunu gösterir.
Her eleştiriden kendinize zarar geleceğini düşünüyorsunuz ve karşınızdaki ile aranıza bir kalkan ya da bariyer koyarak onları kendinizden uzaklaştırıyorsunuz manası taşımaktadır...

Rüyalarınız size bir şey anlatmaya çalışıyor olabilir ama bunu ancak Rabbim ve Siz bilebilirsiniz... Siz kendinizi değiştirmedikçe,Rüyalariniz da değişmiyecektir.

ayhan çakar

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada dişinin kırılması

Merhaba, sabaha karşi gördugum bir ruya, sol alt dişim normalde kirilmis ve kanamis bir şekilde agzimda duruyor ve ben onu cikartmaya calisiyorum ama tamamini cikaramadan uyaniyorum. Yorumlarsaniz sevinirim tesekkurler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba rüya insanın içinde bulunduğu ruh halinin yansımasıdır..misali, güncel hayatınızda ;
Sosyal, ailevi sağlıkla ilgili önemli endişeler yaşadığınızı gösteriyor..
Rüyaniz Hayr olsun kardeşim..

Rüyada diş kırılması ,dişini çekmek pek hayırlı değildir.
Keder, üzüntü,kavga,tartişma ifade eder...
Rüyada dişinin kırıldığını görmek;
gerçek hayatta ruh halinizi bozacak bir gelişme olduğunu yada kötü bir şey hissettiğini gösterir.
Bu tür rüyalar kişinin kendini gergin hissettiği günlerde çok görülmektedir.

"sol alt dişim normalde kirilmis ve kanamis bir şekilde agzimda duruyor ve ben onu cikartmaya calisiyorum "
kırılan temizlenmeden,sonu tatlıya bağlanmadan, bir başka ilişki,işe başlamayin...........

mü'mine yaraşan, günahını doğru ile temizlemeye çalışmak!! İki yanlış bir doğru yapmaz..Selametle..

duygulukiz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kirilan dis

selamunaleykum ruyamda alt sol disim yarisindan kirilmis ama kopmamis sekilde sallaniyordu. Sonra bi baktim sag tarafdaki de kirilmis, birde yuksek bir binanin en tepesinde oldugumu gordum iki ruya farkli zamanlarda gordum.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyada kirilan dis

selamunaleykum ruyamda alt sol disim yarisindan kirilmis ama kopmamis sekilde sallaniyordu. Sonra bi baktim sag tarafdaki de kirilmis, birde yuksek bir binanin en tepesinde oldugumu gordum iki ruya farkli zamanlarda gordum.
aleykumselam diş kırılması , keder,üzüntü,mutsuzluğa işarettir.

Üst Alt