• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada deprem olması

G

gizemmisT

Kayıtsız
Misafir
Hayırlı akşamlar, öncelikle ben elif 19 yaşındayım ve bekarım.
Rüyamda ben babanemlerin evindeydim ben normalde istanbulda yaşıyorum ama babanem tek katlı bir evde yaşıyor. Babam köye dönüş yapmış. 20 yıllık işini bırakıp bizim köyde lokanta gibi bir yer açıyor sadece 3 tane yemek yapabiliyomuş.. Gelen müşteri var arabayla gelebiliyor müşteride çünkü köy içinde o da, lahmacun istemiş. Neyse ben ordan babanemin evine girdim evde annemle ben varım ve deprem oluyor ben anneme sıkı sıkı sarılıyorum ama evin kapısını kapatalım diyorum, aslında çok saçma ama yok diyor bişi olmaz ama bizim ev tek katlı, ev çöküyor başkasının evinin üstüne. Ben anneme sarıldım yerin dibine kadar düştük ama hayattayız. Annem de bende iyiyiz biraz sarsıldık ama sonra kurtarma ekibini bekliyoruz, kurtarma ekibi işini yaparken babam daha erken kurtarıyor, sapasağlamız.

Sonra dışarı çıkıp etrafı kolaçan ediyoruz herkes çok iyi ananemlerin evine gidiyoruz ordan, onlarda annanemin annesini falanda görüyorum yaşıyolar ama onları ben doğarken ölmüş rüyamda o. onları hiç görmedim sonra bunlar bitince son olarak erkek kardeşimin 17 yaşında sünnet olduğunu görüyorum rüyanın devamında, halbuki 2 yaşnda sünnet oldu kardeşim 17 yaşında böyle bir rüya yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada deprem görmek ne demek?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hosgeldiniz hayırlı akşamlar misafir kardesim..
Ruyalariniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin!
Rüyada deprem görmek pek hayra yorulmaz. Para ve mal kaybına ve sıkıntıya yorulur..
Cana gelecek olan malla gelir ins..
Rüyada deprem görmek İş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar çatışmaları gösterir
büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder..Rabbim Hayra cevirsin ins.
belki de bunlarin hic biri olmiyacak! insan Dis dunyasinda yasadigi olumsuzluklar İnsanın sürekli içinde ic dunyasini da etkileyip yaşadığı olaylardan doğan bilincalti rüyalarda gorebilmekteyiz..
insan dis dunyasini ins. -in izni ile degistiginde ic dunyasi da degisip Ruyalarda farkli gorulecektir..
rüyada depremin oldugunu görmek bir uyari bir ikaz gorevini de yapmakta..
Ilk once ins. Kendimizi degistirelim..
sakinsabirli ve sevdiklerimize ve sevmediklerimize karsi adil!adaletli olalim..
ve boylece Rabbim de icinde bulundugumuz ortamin mekanin durumunu degistirir...
Rabbim Sizi düşmanın serrinden fitne ve iftiranin şerrinden tabii affetlerden cumlemizi korusun ins.

Kardesim aile icinde bazi sorunlar yasanirs sakin siz karismayin!
cunku ne yaparsaniz kimin tarafini tutarsaniz tutun illaki diger tarafi KIRARSINIZ..
sadece sabr edip dua edin.. Rabbim hakkinizda en hayirlisini versin diye..
kardesinizin Sünnet olmasini rüyanizda gormeniz : günah ve pislikten temizlenmeye, sevinç ve fera*ha işarettir..Allahu alem..
Selamet ile Hayra kalin..

(Sizin icin guzel bir resim eklemek isterdim lakin is yerimdeki Pc. de resim almam yasak..dosyalari etkiliyormus kusura bakmayin..)

Üst Alt