• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada dağ görmek

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
rüyada dağ tepe görmek, islami rüyada dağ görmek, rüyada dağa çıkmak, rüyada dağdan düşmek, rüyada dağları görmek

Rüyada dağ görmek yüksek mevki sahibi olmaya işarettir. Rüyasında dağ gören kişi mevki sahibi olur, iktidar ve güç elde eder, imanı kuvvetlenir, arzulan yerine gelir.

Rüyada bir dağa tırmandığını gören kimse, çok büyük emek vererek, kendi gücüyle hedeflediği şeylere ulaşacak demektir.

Dağdan yuvarlanmak veya düşmek kendi gayretiyle çıktığı mertebeden yine kendi hataları yüzünden ayrılmak anlamındadır.

Dağları seyretmek, üstesinden gelmesi zor olan bazı işleri çözdüğünüz için ödüllendirileceğiniz anlamına gelir.

Rüyada dağa çıktığını gören kimsenin itibarı artar, dağın yarısına gelip ne aşağı ne yukarı gidebilen kimse ömrünün yarısında vefat eder.

Dağa çıkmak izzet, şan, mevki; dağdan inmek ise zillet olarak yorumlanır.

Rüyada kendisini dağın zirvesinde görmek, bütün arzu ve isteklerine kavuşacağına, dağların sağa sola yürüdüğünü görmek, insanlar arasında kargaşa yaşanacağına işaret eder .

Rüyada dağın yandığını görmek, o bölgedeki önemli bir kimsenin vefat edeceğine işaret eder.

Rüyada dağın üzerine geldiğini görmek, bazı insanlar tarafından taciz edileceğine işaret eder.

Rüyada bir dağın başında olduğunuzu görmek; büyük bir şahsiyetin koruması altında olacağınıza,

Dağı yerinden kazıyıp söktüğünüzü görmek; Düşmanınızı alt edeceğinize,

Bir dağda kendinize yer hazırladığınızı görmek; söz sahibi biriyle yakınlık kuracağınıza işarettir.

Dağa saklandığınızı ve bir çıkış yolu bulamadığınızı görmek; bir hileye kurban gideceğinize, ama sonunda üstesinden geleceğinize,

Bir dağın başında ezan okuduğunuzu veya namaz kıldığınızı görmek; iş konusunda kariyerinizin yükseleceğine

Bir dağın yamacında kendinize kalacak yer hazırladığınızı ve oradan düştüğünüzü görmek; üzüleceğinize işarettir

Dağın üzerine çıkıp ondan su içtiğini gören kimse için bu rüya yöneticiliğe veya bunun gibi yüksek bir makama yorumlanır.

Dağdan indiğini gören kimsenin mülkü veya makamı elinden gider. Tüccarsa zarara uğrar.

Dağ içinde olan yol ve yokuş sıkıntı ve azaptır. Bundan dolayı yokuş bir yoldan indiğini gören kimse azabından kurtulur.

Yokuşu çıktığım görse, zatmet ve meşakkatle beraber, kadri ve saltanatı yüksek olur.

Dağdan düştüğünü görenin hata ve günahı meydana gelerek kendisine zarar verir veya mertebesinden düşüp bulunduğu hali değişir.

Konuyla ilgili okuduğunuz çeşitli yorum ve tabirlerden sonra, gördüğünüz rüyadan kendinizle ilgili bir fikir edinebilmek için linke Tıklayın

cavcav

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada dağ, lokum, teleskop görmek

Selamlar,

Rüyamda bir dağın eteklerindeyim, diz üstü oturarak dua ediyorum.Elimi bir ara toğrağın içine batırıp çıkarıyorum kontrol ediyorum sanki, toprak yumuşak ama kum gibi değil, akdeniz bölgesinde verimli topraklar vardır ya onun gibi rengi kızılımsı.

Derken bir anda aslında kutsal topraklada olduğumu farkına varıyorum, peygameberimizin (sav) üzerinde yürüdüğü zaman geçirdiği bir yermiş o dağ. Dağa bakarak peygamberimiz (sav) şimdi şurada şöyle yürümüştür, benim gözümün değdiği yerlere o şöyle ayak basmıştır diye içimden geçiyor, dağın yamaçlarını öylece temaşa ediyorum. Oranın bu nedenle mübarek bir mekan olduğunu düşünüyorum. Uhud dağı olabilirmi bilmiyorum ama o tarz bir yermiş. Ama toprak kesinlikle uhud dağınınki gibi çöl gibi değildi, ama ona çok benzerdi, o dikkatimi çekmişti.

Sonra bir evdeyim, oldukça kaliteli, şık ve zengince döşenmiş. Masada bir kutu, içinde beyaz lokumlar var, bir tane yiyorum ama ne kadar lezzetli anlatamam, yağ gibi ağızda eriyor. Hatta uyandığımda tadı damağımdaydı :).
Evin sahibi olan bir kadın ve kızı var. Evde bir tanede teleskop var, onunla ara sıra gökyüzünü izliyorlarmış.

Teşekkürler GönülSızım

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Ah kara gözüm hacı cavcav hoş geldin .
Söyle bakim bana neden boş geldin. Ah hacıvatım ben sana hiç boş gelirmiyim .
heybemde dolu bir çuval iman istersen sende içine gir bir güzel nurlan...

Hayirdir insallah
Rüyanın hâli de tâbiri de Cenâb-ı Hakk’ın katındaki ilme ait mevzuattandır..yani her Rüyanin esas manasini anca Allah cc. bilir..
ben burada yorum yaparken kisinin bilinçaltının yansıması ve Hâlet-i ruhiyenizi Dini ,ilmi ve psikolojik olarak idrak edip Size sadece
Sizden size tercumanlik yapmaya calismaktayim..

"Rüyamda bir dağın eteklerindeyim, diz üstü oturarak dua ediyorum"
gözler, vardır, dağlara bakar.
Dağların yüksekliği kadar yükselir bakışlar.
Dağların ardı gibi ulaşılmazlara da sahiptir, dağların bu tarafındakiler gibi, engelleri beraber aşacak dâvâ arkadaşlarına da..hayat arkadaşina da ihtiyac vardir...

Rüyada dağ görülmesi; güçlük ve zorlukla, sıkıntı tabir edilir..
Yüksek dağlar, bana hep Allah'ın “Celâl” sıfatını ilham etmiştir.
O güç, o irade, o kuşatıcılık karşısında zavallılığımı, küçüklüğümü, hiçliğimi ta içimde duymuşumtur...
burada sizin icinizde bulundugunuz durumdan bunaldiginizi..
"diz üstü oturarak dua ediyorum "
Dizüstü oturma biçimi, Allah'ın huzurundaki,saygı ifade eden davranış şekillerinden biridir..
Ne mutlu o mümine ki, devamlı Allah’ın kapısındadır.
Dua ile Cenab-ı Hakk’ın rahmet kapısını çalmaktadır. Başka bir kapı olmadığının farkındadır.

"kutsal topraklada olduğumu farkına varıyorum "
kendini kutsal topraklari görmek; hayra delalet eder.hacca gitmege, selamet ve emniyet içinde bulunmaga isarettir..

Rüyada görülen evin bir çok tabiri vardır.Ev görmek erkeğin beraberce yaşadığı, hanımına işarettir.
bekarlarin evlenecegi nasibine,ayrica dünya ve ahirettini de simgeler..
ama oldukça kaliteli, şık ve zengince döşenmiş O Ev Sizin degil..yoksa buna mi kafayi takiyorsunuz..

oyle bir eviniz olmasa da Sizi Seven bir Hayirli es ile Yuvaniz olsun..buna da sukur...
Esas olan huzurdur. Hayatınızdaki eksiklik duygusunun nedenini bulursanız ve onu çözmeye çalışırsanız huzur kapısı açılır.
Aksi takdirde zamanınızı günlük hazlar ile doldurmaya ve olumsuz duygular yaşamamak için geçiştirmelere başvurursaniz sadece zamaninizi beyhude harcarsiniz...
Mutluluk; realist bakıp, pozitif görmektir. Yaşamın gerçeklerini göz ardı etmeden içinde bulunduğumuz durumun olumlu,Hayirli taraflarını
yakalamak bizi olgunlaştıracak ve mutlu edecektir.

Rüyada lokum yemek ;çok mutlu olacağınız bir haber almak anlamına gelir. Bu haberle günleriniz daha mutlu geçecektir.
Rüyada bir kutu lokum gormek; istediğiniz gibi, gönlünüzce bir hayat yaşamak istediginize yorumlanir Allahu Alem..

Rüyada teleskop görmek; yapacaginiz bir is hususunda tereddüdünüz olduguna ve yapip yapmamak için kararsiz oldugunuza isarettir...
İki Dünya ,iki karar Arasında sıkışıp kalmak..
Hayat da teleskop gibidir. Doğru yerden bakarsanız hiçbir şey göründüğü kadar büyük değildir.

"Hayata tepeden bakarsan insanların sadece tepesini görürsün.
Hayata daima insanlarla aynı mesafeden bak;
O zaman insanların hem yüzünü,hem kalbini görürsün.

Mühim olan yükseklere çıkıp hayata tepeden bakmak değildir;
Mühim olan ne kadar yükselsende
herşeye eşit mesafeden bakabilmektir.
Güzel bir gülü,güzel bir geceyi,
güzel bir dostu herkes ister.
Önemli olan gülü dikeniyle,
geceyi gizemiyle,
dostu tüm derdiyle sevebilmektir."
Şems-i Tebrizi...

rozagül

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada dağ görmek rüyada yüksek dağ görmek rüyada dağa tırmanmak rüyada dağdan düşmek

Merhaba, rüyada çok yüksek bir dağa çocukluk arkadaşlarımla tırmanıyordum. Dağ çok yüksekti, ben kendimi dağın zirvesinde zannediyordum ancak dağın zirvesine varmamıştım. Arkadaşlarımla dağın ortasında durmuştuk, ben arkadaşlarımdan biraz yüksekteydim. Onlar benim düşmemden korkuyorlardı ve ben düşersem onlarda benimle birlikte yuvarlanıp düşeceklerdi. Bu yüzden düşmemden korkuyorlardı. Ben ise düşüp ölmekten korkmuyordum, onları düşürmekten daha çok korkuyordum. Böyle bir rüya gördüm ve çok korktum cevabınızı bekliyorum saygılar..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba, rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada dağ görmek;Genelde hayra yorulur, gerçek yaşamda yükselme,Manevi ilerleme, imanı kuvvetlenir ,mevki yada kazancında artış gösterir. ilim sahibi olmaya da işarettir.
Bazen de Sorumluluk, emanet ve yüktür...

"Biz, emaneti, göklere, arza ve dağlara teklif ettik de onlar emaneti yüklenmekten çekindiler; onu üstlenmekten korktular. Ve emaneti insan yüklendi.
O, hakikaten çok zâlim ve çok câhildir.” (Ahzâb Sûresi 33/ 72)

Bir dağa tırmandığını görmek gören kimse, çok büyük emek vererek, kendi gücüyle hedeflediği şeylere ulaşacaksınız şeklinde yorumlanır.

"Ben ise düşüp ölmekten korkmuyordum, onları düşürmekten daha çok korkuyordum "
" Hayra vesile olan hayrı yapmış, şerre vesile olanda şerri yapmış gibidir. "
hayırların olmasına vesile olurken, şerre kullanıldığı zaman da hesabı çok ağır olur. .

"İnsanlar arasında, iyilik ve hayrın anahtarları şerrin ve kötülüğün kilitleri olan kişiler vardır. İnsanlar arasında şerrin anahtarları, hayrın kilitleri olan kişilerde mevcuttur.
Ne mutlu, Allah’ın iyilik ve hayrın anahtarlarını eline verdiği kimselere!... Yazıklar olsun, kötülük ve şer anahtarlarını eline alan kişilere!.." hadis
Hayra vesile olmak!!şerre kilit vurmaktir!!
..

çapraz bağlar

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada dağ görmek/rüyada dağdan düşmek

Selamün aleyküm. Bir kuzenim beni rüyasında görmüş ikimiz ve diğer kuzenlerimizle birlikte dağa tırmanıyormuşuz.. Ama o dağ yolu çok ince ve çok zormuş. Neyseki güç bele dağın zirvesine ulaşmışız. Ama aşağısı uçurummuş ve biz ikimiz zirvede zor duruyormuşuz çok darmış. Kuzenim bana çarpmış ve ben dağdan aşağı yuvarlanmışım.. Yardım çağırmış beni kurtarsınlar diye. Dağdan aşağı indiğinde benim öldüğümü zanetmiş. Ama başımda bir sarık varmış beyaz. Hiç kan yokmuş. Ve ben gözlerimi açıp ona bakmışım. Öyle uyanmış. Genel durumumuzda aynı aslında kuzenimle. Yani ikimizinde evlenmek istediği kişilere ailelerimiz karşı çıkıyor.. Ne anlama geliyor rüyam.. Şimdidrn teşekkür ederim.. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam rüyası hayr olsun;
Rüyada dağ görmek;
Genelde hayra yorulur, gerçek yaşamda yükselme,Manevi ilerleme, imanı kuvvetlenir ,mevki yada kazancında artış gösterir. ilim sahibi olmaya da işarettir.
Bazen de Sorumluluk, emanet,yük ,güçlük ve zorlukla tabir edilir.

Câbiru l-Mağribî nin yorumuna göre:
Kişinin rüyasında bir dağa veya yüksek bir yere çıktığını görmesi; o kimsenin istek ve arzularının gerçekleşeceğine, kişinin rüyasında bir dağdan düştüğünü görmesi;
o kişinin din ve dünya işlerinin noksan olduğuna işaret şeklinde tabir edilir. kendi gayretiyle çıktığı mertebeden yine kendi hataları yüzünden ayrılmak anlamına gelir, bir kayıp işaret eder.
Sakın ha! yanlış bir hareket yapmayin!!

Rüyada düşen birini görmek;
gerçek yaşamda sizi endişe ve korkuya iten bir olaya tanık olduğunuzu yada bir durum hakkında haber aldığınızı ve bu konunun sizde bazı güvensizlik duyguları,
korkular yarattığını simgeler.
İkinci manası gerçek yaşamınız da bir vicdan azabı çektiğinizi gösterir.

Rüyada başta sarık görülmesi;
şöhrete, kuvvete ,rütbeye ve sabra alamettir..
Beni öldüren herşey beni yaşatır...Hayırlı cumalar

sırma selin

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selam arkadaşlar, ben sırma selin 13 yaşındayım ve rüyamda dağlık bir yere gittiğimizi gördüm ve yanlışıkla bir adamı dağdan attığımı gördüm. Orada zayıf bir köpek görmüştüm, hamileydi ve adamı yiyerek açlığını gidermiş. Sonra bayağı gür bir sesle "sen adamı öldürdün ama yeni varlıkları dünyaya getirdin" dedi, bir çekmece açıldı köpek ve yavruları vardı anne köpek bana gülümsüyordu. O çekmeceği yerinde söküp babam ve anneme götürdüm, annem kuzenlerime götürmemi söyledi. Ben odama koyup kuzenimi çağırıyordum, köpekleri çalmaya çalışan bir adam gördüm ama neden köpekleri çalmak istesin ki saskn.. Köpekleri kurtardım bir de köpekler dalmaçyalılardı evimde civciv ve kedi de besliyordum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhabalar rüyanız hayr olsun;
Rüyada dağ görmek;
Genelde hayra yorulur, gerçek yaşamda yükselme,Manevi ilerleme, imanı kuvvetlenir ,mevki yada kazancında artış gösterir. ilim sahibi olmaya da işarettir.
Bazen de Sorumluluk, emanet,yük ,güçlük ve zorlukla tabir edilir.

"yanlışıkla bir adamı dağdan attığımı gördüm "
yaptığınız hataları düzeltmekte geç kalmayın Vicdan azabı duyulacak bir şey yapmayin ,yaparsanizda suç duygunuza bahane aramayın,kılıf uydurmayın diye bir uyariya işarettir.

"Orada zayıf bir köpek görmüştüm "
Köpekler dostluğu ve sadakati simgelerler,ayrica zayıf bir düşman olarak yorumlanir..
dostunu ,düşmanını,doğruyu, yanlışı ,heves ve sevgiyi ayırt edebilmeyi bilmek gerekir...selametle..

acilangul1

sırma selin

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
teşekkürler bu rüyayı görüp uyandıktan sonra korkmuştum araştırmam iyi geldi

aysunnnn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada dağ görmek

Merhaba. Ruyamda dun gece bir dağa çıktık ailemle. Yanımızda başında saruk olan bir din bilgini ve 16- 17 yaslarinda kızı ile. Dag dünyanın en yuksek dağıymis ve dağ girişinde yeşil renkte seccade gibi bir kilim var üzerinde 1 yazıyordu yada elif işareti de olabilir. icersi kutsal bir yermis ve 11 yıl birileri yaşamış o an isimleri saydi ama sadece aklimda saniye ve ekrem kaldı, kardeslermis bunlar. Ve allah nazarinda sevilen kisilermis. Biz o dağda mamaz kıldık. Sonra eve gittik ve ikindi vakti namazi kilmak icin yine oraya geldik icim huzur ile dolmuştu. Ve sonra birden küçük bebek olan yeğenimi gördüm ona mama yediriyordum uyandim.

Daha once bu tarz cok ruya gordum. Duzenli namaz kilamadigimdan ve giyinisimden dolayi ruyalariminn anlamı olmayacagini soylediler fakat babamin kaza yaptigi zamanda gordum. Ve gecen o bebek yeğenim dogamdan anne karnında kilosu düşmeye başlamıştı ve ben ruyamda o bebegin kundakta konustugunu anneleri adini eymen koyacaklardi o yuzden zayifladigini onun ilyas oldugunu soyledi ben peygamberim adim ilyas dedi, ben inanmadim senin adin eymen dedim o sizin koydugunuz isim, benim adim ilyas dedi ve inanmam icin guya kurandan ayetler okudu bebek bana ve uyandim. bebegin ismini ilyas koymaya karar verdik ve bebek saglikli dogdu fakat ruyamin cikmayacagini soyledikleri icin dogduktan sonra vazgectiler eymen koydular.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada dağ görmek;

"Biz, emaneti, göklere, arza ve dağlara teklif ettik de onlar emaneti yüklenmekten çekindiler; onu üstlenmekten korktular. Ve emaneti insan yüklendi.

Bir dağa tırmandığını görmek gören kimse, çok büyük emek vererek, kendi gücüyle hedeflediği şeylere ulaşacaksınız şeklinde yorumlanır.

"Biz o dağda mamaz kıldık"
bu rüya,Sizin için bir müjde, bir uyarı ,5 vakit namaz kılmanız için bir çağrı namaza inşaAllah başlarsaniz Cenâb-ı Hakk’ın rızasına delâlet eder.

Rüyada ekrem ismi;
Allah'ın ikramina,nail olmaniza yorulur..
Rabbi olan Allah'ın ikramına layık görülmek...

elıf_elıf_elıf

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada dağın tepesinde deniz dalgasi görmek

Selamün aleyküm.
Yaklasık 3 ila 4 seneden beri kısa araliklarla ruyamda deniz veya dağ görüyorum. En son artik ikisini birlikte gordum. Su azdi fakat Cok kuvvetli dalgalarin oldugu bir tepe gordum. Agacli guzel bir yoldan yuruyordum, dalgalara yaklasinca ruyamda korktum ve asagiya indim. Asagiya dogru gidiyorum hemde o civarda oturanlara sasiyorum. Nasil korkmuyorlar diye. Neden bu kadar sık deniz ve dag görüyorum. Allah bana bu rüyalarla bisey hakkinda uyarida bulunuyor olabilir mi ? Inanin cok merak ediyorum. Insallah cevaplarsaniz cok sevincem. Hayirli haberinizi bekliyorum insallah.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
VE aleykümselam,Rüyaniz hayr olsun.
Rüyada dağ görmek;

Rüyada dağın tepesinde deniz dalgasi görmek;
hayallerinizi ,korku ve vesveselerinizi simgeler.

Oysa ,Güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayattan lezzet alır...

Bazen yaşadıklarımız çok zor gelir bize, sorgularız durumumuzu, hayatımızı, çevremizi ve tüm ilişkilerimizi. Yarattığımız zorlukları, acıları. Ruhumuzun bu yaşadığımızı artık kaldıramayacağını düşünürüz. Ve isyan ederiz.
Ama ruh kaldırır. Ruh yaşanılan tüm acılardan, kaybediilen herşeyden daha büyüktür. O saf sevgidir. O affeder, o tekrar sever. O inanır, o inançlıdır, o güvenir. O herşeyin düzeleceğini bilir çünkü o Allah’ın parçasını içinde barındırır. O mutluluğun çok yakın olduğunu her zaman bize fısıldar çünkü o bilir. Kırılan, üzülen, acı çeken, limitli olan sadece egomuzdur...
Şu anda içinde bulunduğunuz durum her ne ise, Allah’a bırakın. Şükredin .
selametle..

Behiye

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm
Rüyamda bir dağın üzerinde oturuyorum, ikindi vaktine yakın. Güneş isiklari benim arkamda olduğu için benim gölgem karşıki dağa yansıyor ve dağı tamamen kaplıyor. Karşıtı dağda yaşayan insanlar varmış ve benim gölgem geldiği için koşarak dağın eteklerine iniyorlar, kara çarşaflı kadınlardi. Bende hayretle onlari izliyorum.
Bu rüyayı 5 sene kadar önce görmüştüm. Anlamını hala kavrayamadim.

derin86

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada dağın tepesini görmek

Merhaba son zamanlarda gördüğüm rüyalar beni çok etkiliyor. Bu rüyamı yarumlarsanız cok mutlu olurum. Rüyada dağın tepesinden aşağıya bakıyorum ve orda beyaz saçlı bıyıklı bir adam görüp yardım isiyorum, başını tamam dercesine sallıyor ve anında yanımda buluyorum kendisini, ne çabuk geldiniz diyorum. Sonra bi anda başka düzlük biyerde iş yerinden bir arkadaşım sorununu anlatıyor o adamla bana ve daha o çözülmeden ben başka bir yerde kendimi bana fenalık yapacaklarından korktuğum 3 kişinin arasından koşarak arabaya kaçtığımı görüyorum, telefondan birini arayıp yardım istemek için bakarken rüyadan uyanıyorum.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm,

Biz anlatalımda yorumlanması gerekiyorsa Allah zaten birini vesile kılacaktır; rüyada bilmemiz gereken bir hakikat var ise zaten tabir edilmez ise vardır bir sebebi hikmeti...

Rüyadayım...Arabamızın içinde birini almaya gidiyorum yol asfalt çok dönemeçli yukarı doğru gidiyor ama aynı zamanda çok güvenli ve tertemiz.Araba ile gidiyorum yukarı yukarı doğru çıkıyor yol ama dümdüzde virajlı.Çıkıyorum çıkıyorum çıkıyorum en sonunda bir yere gelirken araba patinaj yapıyor ve çıkıyor engebesi ise az oranın arabadan iniyorum, yürümeye başlıyorum bakıyorum çok ama çok yüksek bir yerdeyim bir dağın bile üstündeyim zirvesi karlı ona yukardan bakıyorum bulutlar bile gözüküyor dağın çevresinde dağın zirvesi karlı ama diğer taraflar çok güzel bir yeşil allah allah diyorum ben nasıl buraya kadar çıktım elhamdulillah diyip demediğimi hatırlamıyorum ama içimden bir ses dedin diyor...Dağın kenarı ise uçurum geriye dönüp bakıyorum inmeye niyetleniyorum ARABA YOK ! Dönüp sağa bakıyorum bir yol uzanıyor sağa doğru dönen yukarıya çıkan uzun bir yokuş ne yapacağım diye düşünmeye başlarken ve orda ise uyandım.

Selam ve dua ile.

dnzz42

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar,rüyamda kapalı bir hava ve dağ gördüm bu rüyanın anlamı nedir,şimdiden teşekkürler.

Üst Alt