Rüya yorumları başlığı hakkında

Kelebk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm. Rüya başlıgına istihare rüyası diye girsem yinede yorumlanırmı, şimdi rüyada XXX görmek deyince sadece o söylenen yorumlanıyorda

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamünaleyküm. Rüya başlıgına istihare rüyası diye girsem yinede yorumlanırmı, şimdi rüyada XXX görmek deyince sadece o söylenen yorumlanıyorda
Aleykümselam kardeşim, yazabilirsin. Bu noktada kendimi kısa bir açıklama yapmak zorunda hissettim. Neredeyse hergün rüya yorumu için mesaj gönderiyorsun. Tamamında sevgilim için istihareye yattım diyorsun. İstihareyi yanlış anladığını düşünüyorum. İstihare sevgilim hayırlı mı acaba diye yapılmaz. Evlenme aşamasına geldin, karar vermek durumundasın, bu durumda sıkıntın varsa istihare yapar Allah c.c den bir işaret istersin. Ayrıca hergün istihare yapılmaz. Niyetlendiğin konuya yatarsın. Hiç bir his gelmediyse 7 geceye kadar denersin. Neyse ben uzatmayayım alttaki linki okursan daha faydalı olabilir.

https://www.islamiforumlar.net/ruya-yorumlari-bolumu/36431-istihare-nicin-yapilir.html

Kelebk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Ben heryerde sadece birkere yapılmaz 7 gün yapılması gerektigini okumuştum çünkü bir rüyaya şeytanda karışabiliyormuş o yüzden 7 gün kıldım ve gördügüm rüyaları yazdım ayrıca rüyalarım hep sadece başlıga göre yorumlandı diger kısımlardan bahsedilmedi bile, istihareyi kıldım cünkü namaza göre evlilik yolunda ilerlicem kararsızım iyimi kötümü malüm bu devirde kimse kendini belli etmiyor bende Rabbimden yardım istedim. Teşekkürler.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Bizden söylemesi kardeşim, önce iştiare sonra istihare.

gokhan22

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın aleyküm, şeytan sadece rüyaya karışmıyorki günlük yaşantımızda da bizimle birlikte her daim uğraşına devam ediyor.

Kelebk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Teşekkür ederim.

Kelebk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam, biliyorum oyüzden herkes sadece bir kereyle yorumlama 7 gün kıl dediler.

Üst Alt