protesto ediyorum

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
images

Birkaç gün öncesine kadar negüzel msn, hotmail imizi rahat rahat kullanıyorduk,
birkaç günden buyana her msn açışta yeni bir sürüm çıktı uyarısını almaktan, gelen postamı rahatca açıp okuyamamaktan,
ve bana sormadan Outlook u dayatıp bunu kulanacaksın diye değiştirerek benim cinlerimi tepe çıkartmalarını protesto ediyorumdfrt..dfrt..dfrt..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
MSN ve hotmail neden isim değiştirdi ?
Popüler e-posta servisi Hotmail tarih oluyor ve onun yerine Outlook geliyor.
Windows 8 ve Windows Phone sistemleri bu servisi baz alırken, bazı ek özellikler de Outlook'a eklenmiş olacak.

Outlook, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağ servisleriyle de entegre bir şekilde çalışacak.
Ayrıca kullanıcılar Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve SkyDrive servislerine de yine Outlook üzerinden erişebilecek...
Kendinizi MSN ve Hotmail ile Yenileyin Adminim baska careniz yok sanki...
cddvb..sırıtık.:,

H@K@N

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Eğer oyun vs. oynamıyorsanız sadece yazışma okuma için bilgisayar kullanıyosanız yerli işletim sistemi Pardusu öneririm.Linux tabanlı bir işletim sistemi olup virüssüzlük garantisi verebilen bir işletim sistemidir + yerlidir.4 gün içersinde kararlı sürümü Tubitak tarafından dağıtıma sunulacaktır.

Ben forum kirliliği yapmadan bir konuyu daha protesto etmek istiyorum.Sitenizde bulunan münasebetsiz reklamları neden koyduğunuzu öğrenmek istiyorum ?İslam ahlakına uygun reklam koymanız gerekmezmi ?Yada bu durum sizin elinizde değilmi ?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ben forum kirliliği yapmadan bir konuyu daha protesto etmek istiyorum.Sitenizde bulunan münasebetsiz reklamları neden koyduğunuzu öğrenmek istiyorum ?İslam ahlakına uygun reklam koymanız gerekmezmi ?Yada bu durum sizin elinizde değilmi ?

Allah RAZI olsun ayni soruyu ben de merak ediyorum...
ins. Baskan geldiginde muhakak bunun guzel ve mantikli ,teknik bir aciklamasi vardir!!
acikliyacagina eminim.. tsk.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Kendinizi MSN ve Hotmail ile Yenileyin Adminim baska careniz yok sanki...
cddvb..sırıtık.:,
Heee onlar kendilerini yenilediler diye bende kendimi mi yenileyem yani,
ben okadar eskimedimki adminim:D

Eğer oyun vs. oynamıyorsanız sadece yazışma okuma için bilgisayar kullanıyosanız yerli işletim sistemi Pardusu öneririm.Linux tabanlı bir işletim sistemi olup virüssüzlük garantisi verebilen bir işletim sistemidir + yerlidir.4 gün içersinde kararlı sürümü Tubitak tarafından dağıtıma sunulacaktır.

Pardus önerin için teşekkürler kardeşim ama ben oyun oynamasamda ki zaten oynamıyorum da allah bağışlarsa 3 tane torun var onlar biraz daha büyüyünce dedeeee bu neee derlersecddvb..

bir konuyu daha protesto etmek istiyorum derken, bende sizi protesto ediyorum demek istediniz herhaldeilginç::.
tmm iyi güzelde bahsettiğiniz reklamlar neredeki ben göremiyorumda ondan sordum,

l90fl.jpg

Bunlar reklam değil tabiki o konuların kısa yolları ama
eğer bahsettiğiniz gibi münasebetsiz reklamlar varsa dfrt..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
selamun Aleykum Adminim misafir olarak Foruma baktigimizda yari ciplak kadin resimleri ile arkadaslik sitte ve reklamlari cikiyor..
su an gozukmuyor...sadece giris yapmadan girerseniz..bende sadece benim pc de oldugunu saniyordum..
belki sizde, baskanda da gorulmuyordur..
Hayirli geceler..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
selamun Aleykum Adminim misafir olarak Foruma baktigimizda yari ciplak kadin resimleri ile arkadaslik sitte ve reklamlari cikiyor..
su an gozukmuyor...sadece giris yapmadan girerseniz..bende sadece benim pc de oldugunu saniyordum..
belki sizde, baskanda da gorulmuyordur..
Hayirli geceler..
Aleyküm selam adminim.
valla dediğiniz gibi şimdi bende ziyaretci olarak, ie explorerden, yandexten, google chromeden baktım olmadı normal üye girişi yaptım yine hiçbirşey göremedim
ama ben bilgisayarda etc klasörüne butür reklamları engellemek için HOST dosyası eklemiştim belki ondan dolayı göremiyor olabilirim.
Şimdi saat biraz geç oldu bilgisayara erken geldiğim zaman bahsettiğim o host dosyasını foruma ekliyeyim sizlerde resimli tarifime göre bilgisayarınızda bulunan C:\Windows\System32\drivers\etc klasörüne host dosyasını ekler sadece burada değil diğer sitelerde de butür reklamlardan kurtulursunuzxxzzl..

H@K@N

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah bağışlasın,rabbim torunlarınıza sağlık saat versin.Adminim bende üye olarak girdiğim zaman yine bir reklam çıktı galiba çoğunlukla bana denk geliyor.Çıkan resimide upload ettim buyrun link.

Yani bu reklamları siz belli bir ücret karşılığı paypal aracılığı ile koymuyormusunuz ? Eğer siz koymuyorsanız sanırım bağlı olduğunuz vps şirketi tarafından yapılan birşey olsa gerek.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamün aleyküm, reklamlar havuz sistemidir ve google reklamlarıdır. Biz genellikle sitemize uygun olmayan reklamları engelleriz, ancak reklamlar sizin bilgisyarınızdaki çerezleri kullanır. Kendi pc nizden daha çok hangi konularla ilgilenmişseniz o çerezleri tespit eder ve ona uygun reklam gösterir size. Ben en son zamanlarda taşıma işlemleri için sürekli sunucu arayışı içindeydim ve sürekli bu konuyla alakalı sitelerde işim vardı. O nedenle hala bende hosting firmalarının reklamları gözüküyor. Dediğim gibi biz zaten bir çok reklamı engelliyoruz. Ancak son zaman hastamız olması nedeniyle, aksaklık olabilir. Reklam görmek istemeyenler ekrem adminimize danışsın o yol gösterir. Ya da pc nizdeki çerezleri temizleyiniz. Gözüken reklamlar sizin ilgi alanınıza uygun gözükür. Yani kısaca tekrar edelim, herkesin pc sinde aynı reklam görünmez, DAHA ÇOK NE İLE İLGİNİZ VARSA O KONUYA YÖNELİK REKLAMLAR GÖZÜKÜR PC NİZDE...Ayrıca zaten forumun footer kısmında bu konuyla ilgili açıklama mevcut. burayı okuyunuz. https://www.islamiforumlar.net/gizlilik_politikasi.html

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleyküm selam başkan h.g. vaildemiz nasıl oldu iyidir inşallah.
başkan siz forumu boşverin validenizle ilgilenin, bu konuda ben gerekli resimleri çektim üstünede tarifnameyi yazdıktan sonra kendi hosts dosyamın içeriğini foruma ekliyecem reklam görmek istemeyen kardeşlerimiz resimlerde tarif ettiğim gibi içeriği bilgisayarına ekleyebilirler, şuanda çay molası verdiğim için pcyi açtım az sonra çıkıcam bir aksilik olmazsa gece reklam konusunda bir konu açarım inş..

Yani kısaca tekrar edelim, herkesin pc sinde aynı reklam görünmez, DAHA ÇOK NE İLE İLGİNİZ VARSA O KONUYA YÖNELİK REKLAMLAR GÖZÜKÜR PC NİZDE...
Eveeeet demekki bende başka başka yerlerle değilde forumla ilgilendiğim için göremiyormuşumm:D
mshareketliifade411bp.gif
mesele anlaşıldı başkan

H@K@N

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm, reklamlar havuz sistemidir ve google reklamlarıdır. Biz genellikle sitemize uygun olmayan reklamları engelleriz, ancak reklamlar sizin bilgisyarınızdaki çerezleri kullanır. Kendi pc nizden daha çok hangi konularla ilgilenmişseniz o çerezleri tespit eder ve ona uygun reklam gösterir size. Ben en son zamanlarda taşıma işlemleri için sürekli sunucu arayışı içindeydim ve sürekli bu konuyla alakalı sitelerde işim vardı. O nedenle hala bende hosting firmalarının reklamları gözüküyor. Dediğim gibi biz zaten bir çok reklamı engelliyoruz. Ancak son zaman hastamız olması nedeniyle, aksaklık olabilir. Reklam görmek istemeyenler ekrem adminimize danışsın o yol gösterir. Ya da pc nizdeki çerezleri temizleyiniz. Gözüken reklamlar sizin ilgi alanınıza uygun gözükür. Yani kısaca tekrar edelim, herkesin pc sinde aynı reklam görünmez, DAHA ÇOK NE İLE İLGİNİZ VARSA O KONUYA YÖNELİK REKLAMLAR GÖZÜKÜR PC NİZDE...Ayrıca zaten forumun footer kısmında bu konuyla ilgili açıklama mevcut. burayı okuyunuz. https://www.islamiforumlar.net/gizlilik_politikasi.html

Açıklamanız için teşekkür ederim.Benim girdiğim siteler sık kullananlarda olan siteler.Teker teker baktım hürriyet sabah fanatik vs haber kaynaklı sitelerde sitenizde gördüğüm reklama ve o tarz reklamlara çokca rastladım demek sebebi buymuş:D

Aleyküm selam başkan h.g. vaildemiz nasıl oldu iyidir inşallah.
başkan siz forumu boşverin validenizle ilgilenin, bu konuda ben gerekli resimleri çektim üstünede tarifnameyi yazdıktan sonra kendi hosts dosyamın içeriğini foruma ekliyecem reklam görmek istemeyen kardeşlerimiz resimlerde tarif ettiğim gibi içeriği bilgisayarına ekleyebilirler, şuanda çay molası verdiğim için pcyi açtım az sonra çıkıcam bir aksilik olmazsa gece reklam konusunda bir konu açarım inş..

Eveeeet demekki bende başka başka yerlerle değilde forumla ilgilendiğim için göremiyormuşumm:D
mshareketliifade411bp.gif
mesele anlaşıldı başkan

Bende tam tersi çok gezerim haber sitelerini felan demek ondan görüyormuşum::komik..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Bende tam tersi çok gezerim haber sitelerini felan demek ondan görüyormuşum::komik..
cfbrvoAynen öyle demekki ondan görüyormuşsun, da bende giriyorum haber sitelerine ama oralarda da dandik reklam görmüyorum sadece paylaş vs gibi reklamlar onada reklam denilmez dimixxzzl..
Neyse ben resimleri hazırladım şimdi hasts dosyasını nası ekliyeceğinizi üstülerine yazacam ve bilgisayarımdaki hosts dosyasını sizlerle paylaşacam eğer tarif ettiğim gibi uygularsanız sizlerde bazı reklamlardan kurtulabilirsiniz.

Üst Alt