Mutsuz evlilik

A

Azra

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleykum hocam size bi konuda danışmak istiyorum lütfen yardımcı olun Allah rızası icin. ben birini çok sevdim hatta oda seviyor tabi öyle diyor ve biz çok çıktık ayrıldık ben ilk defa biriyle çıktım ve çok Buyuk bi hata yaptım sevdigim bana dokundu ve ben kendimden nefret ettim utanç duydum acı çektim çok yıprandım, canıma kıymaya kalktım ama Allah'ın verdigi canı alamadım ve biz şimdi sevdigimle nisanliyiz, gecen tartıştık bana mutsuzum sen kendini ölümle karşılaştırdigin icin ben mecbur kaldım evlenmeye mutsuz evlenecez mecburi sekilde dedi bana, halbuki ondan oncesinde de çok mutlu olduğunu Beni çok sevdiğini diyordu ve ben ondan bunları duyunca vicdanen rahatsız oldum bi insanı kendime mecbur birakmisim diye mutlu olur muyuz bu söylentilerden sonra ne yapmalıyım Allah rızası icin çok çaresizim.

cankus

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
merhaba hoca degilim bi vatandasim kardesim tovbe et nisanlindan ayril diyemem hakkim yok ama seni sevmeyen biriyle mutlu olabilirmisin bilemiyorum kalbini dinle emin ol seni seven cok kisi bulunur...

Üst Alt