Kurtar beni Allahım

Ş

şeyda

Kayıtsız
Misafir
Bismillahirrrahmanirrahim. Son 4 aydır benim hayatımda ne huzur kaldı ne mutluluk. Kendimi kaybediyorum yaşama insanlara tövbe Allah'a karşı her şey yok oluyor. Ben eskiden namaz kılan Silahı çok seven garip bir kuldum. Ama son 4 aydır ne sevgi kaldı içimde ne bağ ne iman. İnsanlar bana çok saçma geliyor herşey yalan geliyor. Allah hakkinda ne kötü düşünceler kuruyorum sıkılıyorum ve bir yandan bu hal içinde hala Allaha yalvariyorum beni kurtar akla hayale gelmeyen küfürler aklima geliyor ezan duyamiyordum Allahin adini anamiyordum çok şükür düzeldi biraz ama her an içimde kötü şeyler olacak korkusu, sıkıntı, küfür, isyan . Dine karşı saygım, sevgim, inancım azaliyor hayat bana saçma geliyor, çok korkuyorum bir şeyin olmasını çok istedim olmadı. Hiç küsmedim Allaha hep dua ettim, dua ettikçe fenalaştım, kötü düşünmeye başladm. Artik dayanamiyorum dua etmeyi hic birakmadim namaza başladm bu zor günlerinde. Ben artik eski şeyda olmak istiyorum pozitif gülen Allaha inanan kul olduğunu unutmayan imani şeyda. Ne neşemn kaldi ne huzurum hafızamı kaybetmiş gibiyim. Bilemiyorum ağlayamiyorum, yillardir yasadigim şehre insanlara o kadar uzagim ki cildiracak gibiyim, sürekli dua okuyorum ama dahada kotulesiyorum. Ne olur bana bir yol gösterin Allahimi hala seviyorum ama hep kotu şeyler aklima geliyor. Söylüyorum benliğimi kaybettim resmen, kimi görsem aklima kotu ahlak dışı düşünceler geliyor, artik kimsenin yüzüne bakamaz oldum. Bu halime çok üzülüyorum ne olur benim için Allaha dua edin çok dardayim sıkıntıdayım biliyorum Allahimdan başka kimsem yok ama su delice düşünceler kemiriyor beni. Fiilen birşey yapmiyorum ama düşünce olarak çökmüşüm, bitmisim. Allah rizasi için bana dua edin bu darliktan bir an evvel kurtulayim. İnşallah.

Ya Rabbi Ya Rabbi Ya Rabbi ne olur bu fakir yetim şeyda kuluna da yardım et lütfen bana şifa ver yardimina o kadar muhtacım ki, sen dindir şu acilarimi sen kurtar beni bu karanliktan, sen bana temiz aydinlik hayirli bir yol aç. Şüphesiz senin yardim insan başka yardim ve senin gücünden başka güç yok. Ne olur bu fakir aciz günahkar kulunun haline aci, muradimi ver bana şifa ver ya Erhamerrahimin. Amin Amin Amin. Elhamdülillah.
Peygamber efendimizin hürmetine bana şefaat eyle yardim eyle tüm darda sıkıntıda çaresizlik denizinde yüzen ve senden rahmet bekleyip tek kurtuluşu senin kapinda arayan benm gibi gönlü yaralı boynu bükük aciz kullarına .. Ne olur Allahım halime acı, bana yardim eyle, muradimi da ver. Sevdiğime kavustur, bana şifa ver çare kulda değil sende Allahim. Ne olur yardim et bana :(

F

ftmdmr

Kayıtsız
Misafir
Şeydacım öncelikle şunu söyleyip içini rahatlatmak istiyorum, benim durumum senden çok daha kötü. Sen en azından Allaha yalvarıyosun içten içe ama ben bu durumu bile geçtim her satırını okuduğumda dini idrakını kaybetmediğini görüyorum ama ben onu da kaybettim dini hiçbir şeyi idrak edemiyorum. O niye öyle, bu niye böyle, niye dua ederken ellerini kaldırıyor insanlar falan filan saçma, çok saçma düşünceler insanın aklına geliyor. Tabi kimse önceden böyle değildi hepimiz dindar bir ailede büyüdük bu bir hastalık buna eminim ve dini tedavinin yanında tıbbi tedavide gerekiyor bence. Doktora gittin mi, gittiysen verdiği ilaçları düzenli içtin mi? Bu rahatsızlığın ne zaman ve neden ortaya çıktı? Dediğim gibi hiç birşey birden bire ortaya çıkmaz, alt zeminde illaki bir şeyler vardır.

selahattin

Kurallara Uymadı
Üyemiz
şeyda kardeşim. bol bol dua etmelisin. dualarında "La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim" diye dua etmeni tavsiye ediyorum.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Şeyda bende senin gibiyim kimsenin suratına bakamaz oldum aklıma sürekli kötü şeyler geliyor bunlar imanın tam olduğundan ve vesveseden oluyo ben çok araştırdım canım ayetel kursi okumaya ve ezberlemeye çalış ben ben bi ara kendi kendime konuşuyordum cidden Allah kimsenin başına bu derdi vermesin bende bi genç kızım ve mümkün oldukça gusul aldığınız yerde idrarinizi yapmayın bu hem gunahtir hemde vesvesenin çoğu bundan oluşur Hz.Muhammed S.a.v 'nin bunla ilgili sözleri var girip bakabilirsin ve ben 2 ay boyunca kimseyle konuşamam şimdi namaz kiliyorum yavaş yavaş düzeldi sohbet edemez durumdayım etratimdakiler bana deli gözüyle bakiyolardi dua okuyamiyodum bende senin gibi ama Rabb'imden asla ve asla ümit kesme parça parça kesilsen bile namaz kılmaya çalış ben ağlayan ağlayan namaz kildigimi çok hatirliyorum sabret elbet birgün duzelirsin ben iyileşiyor yavaş yavaş unutma şifa sadece Yüce Rabb'imden..

Üst Alt