Kocam evi terk etti bosanmak istiyor

Zeynep2020

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
S.a.
Kocam 1992 dogumlu ve ben 1994. 2013 beri tanisiyoruz ve 2017 evlendik cok seviyoruz ve severek evlendik. 2020 kizimiz dogdu bugun 3 yasinda. Gecen yil 2022 dairemizi sattik ve ev aldik. Ev tamamen yapilmasi gerekliydi total. Buda her insan insaat konusuna gelince kaldiramaz. 5 ay surdu ve bu arada biz kayinvalimde kaldik. Cok zordu, birbirimizi sadece aksamlari göruyorduk ve hic konusmadik ve konusamiyorduk. Ama cok yorgun oldugunu her Gun göruyorudum, yipranmis haldeydi. Allahtan sabir diledim ve dua ettim evimiz bir an evvel bitsin artik diye ve kendi evimize tasinalim. Eylülde sonunda tasindik. Eylüluden bu yana Marta/Nisana kadar Cok tartisildi birbirimizi görmedik, bir cift ve aile olarak yavas yavas sanki unutuyorduk, birbirimize zaman vermeyi vesayre.. kis geldi inflasyonlar basladi, fayizler cikti ve dahada cok ödemeye basladik eve, borclar falan ve elimizde kalan fazla bisey kalmiyordu. Onun sIkIntInI yasiyorduk. Kocam bu durumdan borclar yuzunden cok rahtsiz ve stresliydi, halbuki bu evi bilerek almistik ve söyleniyorduk ilk 2-3 yil zorluk cekebiliriz diye bunu biliyorduk. Bu yilin Ramazan ayinda son iki haftasinida esim cok garip olmaya basladi, benimle konusmuyordu yuzume bakmiyordu isten eve gelince bana sarilmiyordu kac kerede söylenmistim neyin var diye. Rahat birak beni diyordu gözumun icine bakarak icimden gelmiyor diyordu ve ben orda parcalaniyordum. Iki hafta boyunca susturdu beni ve derdini anlatmadi. Bende ona bi alternatifde bulundum dedim ki Ali git otele mi gideceksin annenlere mi git kafani dinle dagit sonra gel. Cunku elmiden Baska bisey gelmiyordu artik ve bu konuyuda hic kimseyle bahsetmemistim. Oda ertesi gun isten eve gelmedi Annesine gitti, gidis o gidis 26 nisandan taki bu yana kadar daha hala orda ve. Gittigi gunden 12 gun sonra bana dediki ben bu evliligi sürdiremiyorum istemiyorum artik dedi Eger ben bu eve gelirsem ya kafayi yerim dedi ne bir baba olabilirim nede bir koca. Nasil o lafi dedi arkasina mahkemeye ayrilmak istedigini belirti. Suan bize 6 ay dusunme zamani veriyorlar. Ve dahada hic bu zamana kadar sorunumuzu konusamadik cok konusmak istedim ama hep kacti, ve dahada kaciyor. Iki gün önce kocami ruyamda gördum kendi evimizdeyiz yemek yiyoruz ve ben onda diyorum ki Ali Lina yine yemeyini yemiyor bugun hic bir sey yemedi.. Oda bana diyor ki olsun canim demekki fazla ac deyildir sonra tekrar deneriz. Ikinci ruyamda bu sefer kocam yatagimizda yatiyor ve kendine bir kocuk bakiyor interneten uzeri ve bunu siparis ediyim mi diye soruyor bana. Bu ruyanin anlami nedemektir?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Allah c.c yardımcınız olsun, ancak rüya yorumu yapılmıyor burda.

Üst Alt