Kim bu adnan oktar

tgzma

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
harun yahya'nın bu adam oldugunu ögrendikten sonra bütün kitaplarını attım evden. hatta yaktım kimsenin eline geçmesin diye.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
harun yahya'nın bu adam oldugunu ögrendikten sonra bütün kitaplarını attım evden. hatta yaktım kimsenin eline geçmesin diye.

Kitap okumayi cok seven biri olarak harun yahya kitaplarıyla haşır neşir birisi olarak yaşadım biraz...
özellikle darwinizm materyalizm komünizm ve masonluk üzerine yazdığı kitaplarını yillarca okudum,notlar aldim ve dostlarim ile paylastim.. fikir yürüttüm mütalaalarda bulundum kendimce....

ne zamanki tv lerde görmeye başladım o zaman bir tezatlık olduğunu anladım....

ben bu kitaplari adnan oktar gibi Cahil birisinin yazdiğina inanmiyorum..Onda öyle bir Derya,bilgi,akıl ,bilgi birikimi yok!!onda sadece kedicikleri var... .sırıtık.:,

kitapları yazan o anlatımı sağlayan kişi bu olamazdı...
o kadar kitabı yazacak birikimi tecrübeyi bilgiyi kapasiteyi göremedim onda....
sanki bu kitapları başkası yazmış gibi geliyor bana...peki ama amaç ne....
harun yahyayı ön planamı çıkarmak kahraman yapmakmı...?

Cagri1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayır bi de "ben mehdi değilim, mehdi de kendine mehdi demez zaten" diyor ya...

Bir gün bu adam kalp krizinden ölecek (o göbekle yakındır) müritleri de "aaaa adam hakkaten doğru söylüyormuş mehdi değilmişşşşşşş" diyecek. Adnan da mezarından "Dedim size olm ehi ehi, ne güzel baktırdım kendimi size ehi ehi" diyecek..

Aşağıdaki bulmacayı çözün mehdi kim öğrenin :D

Mehdi kim?
----------
A klınla düşün
D ümdüz yolda git, sola dön
N eden bana gelmedin?
A damın hasısın!
N e diyeceğimi anladın mı?

naturax

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
İslam ne güzel bir din ki her şer de bile hayır arıyor.Rabbimin nazik ve ince insanları.Allah hepimizden razı olsun.

mhmt51

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Soytarının teki.İslam hakkında konuşmak isteyen,kedicik mi diyorlar ne diyorlar o açık saçık kadınları karşısına alıp da şov yapmaz.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm dostlar ;sevgili gönül sızım sorularının ve şüphelerinin haklılığı ve gerçek ortaya çıktı.Adnan Oktar sizin kitaplarınızı okuduğunuz Adnan Oktar 1986 tutuklandığı hapiste öldürülmüş ve şimdi seyrettiğimiz soytarının adı haham aaron hohen miş yani eğlence düşkünü bizlerle alay eden kafa yapan bir yahudi masonmuş.Fiziki benzerliği şaşırılacak kadar çok gerçek Adnan Oktar ile( ama gerçek, ama estetik operasyon bilemem) ama bu adam gerçek Adnan Oktar değil kendisi 1986 Allah cc rahmetine kavuşmuş.Allah cc gani gani rahmet eylesin kendisine çünkü Adnan Oktar masonluk ve siyonizimin iç yüzünü ve ülkemiz üzerindeki entrikalarını ifşa eden bir yazar fikir adamı imiş.İslama karşı ideolojiler ile mücadelede olduğundan tutuklanmış ve sonunda ceza evinde öldürülmüş. Herkesin gönlü ferah olsun hakikatler eninde sonunda ortaya çıkıyor elhamdülillah...Allah cc kendisini Hakka adamış kulunun adının bu şekilde kirletilmesine daha fazla müsade etmedi elhamdülillah...

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Harun YAHYA'nın kalemi çok kuvvetlidir, edebidir ve anlam ve mana yoğunluğu da zirvededir. Dolayısıyla Harun YAHYA bir çok ismi şahsında barındıran bir "mahlas" (müstear)'tır.

Adnan OKTAR'la hiçbir alakası yoktur. lakin, Harun YAHYA'lar ondan izinli :) :) böyle kitapları oluşturmuşlardır.

Çünkü, Harun YAHYA bir mahlas olarak Adnan OKTAR'a da izafe edilmiştir. Ama gerçek değildir.

Adnan OKTAR'ın Türkçe'si kötüdür... Lisanı akıcı değildir... Cümlelerinde ilmi seviye yoktur vs...

Adnan OKTAR neticede "aklını sağlıklı kullanamayan" birisidir...

Karşısında ve etrafında manken edasında ve güzelliğinde gayet dekolte kadın müritler vardır ki müritlikleri de "cilve"den öteye bir anlam taşımaz.

Normal'e dönmesi temennilerimle...

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Beyler soyleyecegim tek bir sey var. BE-YIN-KON-TRO-LU !

G

Gizli Adam

Kayıtsız
Misafir
Değerli kardeşlerim 2002 Nisan ayında B.A.V.'a Adnan OKTAR'a ulaştırılması şartıyla bir mektup yazmıştım.

Adnan Oktar'ın Mehdi-i Azam olduğuna biat ediyorum diye yazarak dolaylı yollarla Harun Yahya'ya 2002'de ulaşmıştım.

......

Atatürkçü oldu....Soykırım Yalanı adlı kitabın içeriğini ve ismini değiştirdi. Kitap sırayla Şu isimlerle çıktı: Soykırımın Perde Arkası , Soykırım Vahşeti, Soykırım Gerçeği... bugünlerde aynı kitap ; yine yeni bir içeriğe ve isme kavuştu mu haberdar değilim.

Kitaplarında yazdığının trilyonda biri kadar bilgiye sahip olmadığını Adnan Oktar A9 Televizyonunu izleyince acı acı gördüm....

Gençtik, 2002'de üniversitede onun CDleriyle 'tebliğ' yaptığımı sanırdım dersleri de aksattığım da olmuştu.

Tam bir kafirmiş meğer....

Üst Alt