Kevser Suresi Hatmi Yapma

  • Konbuyu başlatan AbAhTaMUhMus
  • Başlangıç tarihi
A

AbAhTaMUhMus

Kayıtsız
Misafir
Değerli Arkadaşlar,
Ben 14 yıldır Kevser Suresi Hatmi yapıyorum.
Önce Salavatları okuyup, peşi sıra Ettahıyatüyü okuyup, dua ediyorum.Arkasından 1.000 Kevser Suresini okuyup, tekrar dua edip, Salavatları okuyup, Ettahıyatü ile bitiriyoruz. Bu şekilde 1.000 tanesi dışımdan çok kısık sesle okuyorum. Hepsini dışımızdan okuduğumuzda ses tellerimiz boğazımız zarar görebilir. Sonrasında içimden de tahmini 5.000 tane okuyup günü bitiriyorum. Bu şekilde hergün bir sene devam ettim. Ve bir gece Rüyamda Kevser Cennetlerini ve Kevser Sularını gördüm. Melekler bana Kevser Sularından içirdiler. Kalktığımda o kadar rahatlamıştımki, sanki tüm hastalıklarım iyileşti. Elbette tabili hastalarımız, Tıbbi ilaçları kullansınlar, hiç aksatmadan ama, Kevser Suyu ayrı bir tat. DENENMİŞTİR.
Hayırlı Forumlar.
 

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Mesajlar
6,674
Kardeşim senin bahsettiğin şeyin islamla alakası yok. Farzlar, vacipler, sünnetler dışında insan hertürlü zikir yapabilir. Bunlar faziletli ameldir, gücü yeten zamanı olan istediği kadar yapar. Ancak sen zırvalamışsın resmen. Üç mesaj yazmışsın. Her üç mesajın gerçek dışı abartılarla dolu yani mantığa aykırı. Öyle hergün 5000 ihlas-7000 Kevser günde 20 saat Kelime-i Tevhid diye birşey yok. Sen bunları kafandan uyduruyorsun...

YÖNETİM UYARI: DİKKAT AbAhTaMUhMus isimli üyenin yazmış olduğu mesajlar güvenilir DEĞİLDİR!!! hiçbir kaynağa dayanmayan okuma sayılarından ve günde 20 saate varan zikirlerden bahsetmektedir!
 
Üst Alt