İslamiforumlar.net 'de üyelikler açık, kaçırmayın....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

funnerman

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Türkiye 'nin en kaliteli islami ve genel paylaşımlarının yapıldığı forum sitesi olan www.islamiforumlar.net 'de üyelikler açık, kaçırmayın..

Yönetim/Edit; Bu yazı forumda reklamını yapmak isteyen üyenin mesajı editlenerek bu hale getirilmiştir. Bu arkadaşa bir an evvel, bu şekilde reklam yapmanın yasak olduğu yazılan kurallar bölümünü okumasını tavsiye ederiz!

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamün Aleyküm değerli müslüman kardeşlerim
Allah c.c sanal alemde islam için çalışan sitelerden
ve burada gerçekten islam için çalışan yetkililerden
Allah razı olsun
ve başarılarının devamını nasip eylesin inşallah..

bu kaliteli islami ve genel paylaşımlarının yapıldığı forum sitelerinin en kalitelisi olan ;
https://www.islamiforumlar.net/ 'de üyelikler açık kaçırmayın..

Yüce dinimiz İslâmiyeti Kur'ân ve Sünnetten guvenilir kaynaktan mi ogrenmek istiyorsunuz ?
Gönülden Gönüle Dertleşmek Ya ibret alirsiniz yada ibret olursunuz manasina ermek mi istiyorsunuz?
Rüyalarinizin Tabirini ic ve dis dunyanizin Ruhsal psikolojik hallinizi mi merak ediyorsunuz..Panik atak mi geciriyorsunuz ?
Aile ve cocuklariniz ile olan sorunlardan mi bunaldiniz ?
GÖNÜL Mekanında GÖNÜL'den GÖNÜL'e Sohbet kurup GÖNÜL köprüllerini mi kurmak istiyorsunuz?
Samimi içten bir selam verip Gönül Degahindan Dua nasihat ve lütüf ile ayrilmak mi?
ISTIYORSUNUZ???buyrun o zaman sizleri ;

https://www.islamiforumlar.net/

Bekliyoruz..
UNUTMAYIN YALNIZ DEĞİLSİNİZ!

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
çook kommiik Bu arada reklam yapma yeteneğiniz de varmış Gönül SızımharikaaTebrikler...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
6.jpg

Reklam değil,ben sadece inandigim gerçekleri eğip bükmeden yazmaya calisiyorum..
Bizim reklama ihtiyacimiz yok qqww..k:imkansiz:.
islamiforumlar.net ailesi bir GÖNÜL deryasi icine giren ,yuregine Huzur doluyor elhamdullilah...

Attığımız her adım aldığımız her nefes kaydediliyorsa ve nefsim ruhum varsa burda da demek ki sanal bir imtihandayız..
Burasi benim icin bir aile .dost mekani, Sanal mektep .muhabbet ,ilim, irfan dergahidir...
burada gecirdigimiz zaman ziyan olmasin her gun birbirimizden bir seyler ogrenip bilmeyenler bilenlerin ilminden istifade edebilsin..
Burada her Her yazı hayatta boşa geçmemiş, kayda alınmış bir anın düşüncenin, hissin tutanağıdır...
RAHMAN VE RAHİM OLANA İTAAT edersen
islamiforumlar.net BİLİPTE KULLANIRSAN BURDA ÇOĞU İNSAN SENİNLE DOĞRU YOLU BULUR DÜŞÜN Kİ SANAL BİR ZAFER ORTAM VE SANAL MEKTEP-DIR ...

:maasallah:

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
:D Reklama ihtiyaç yok doğruda, sizin sloganlar çok iyi yani.

Yüce dinimiz İslâmiyeti Kur'ân ve Sünnetten guvenilir kaynaktan mi ogrenmek istiyorsunuz ?
Gönülden Gönüle Dertleşmek Ya ibret alirsiniz yada ibret olursunuz manasina ermek mi istiyorsunuz?
Rüyalarinizin Tabirini ic ve dis dunyanizin Ruhsal psikolojik hallinizi mi merak ediyorsunuz..Panik atak mi geciriyorsunuz ?
Aile ve cocuklariniz ile olan sorunlardan mi bunaldiniz ?
GÖNÜL Mekanında GÖNÜL'den GÖNÜL'e Sohbet kurup GÖNÜL köprüllerini mi kurmak istiyorsunuz?
Samimi içten bir selam verip Gönül Degahindan Dua nasihat ve lütüf ile ayrilmak mi?
ISTIYORSUNUZ???buyrun o zaman sizleri ;
https://www.islamiforumlar.net/

Bekliyoruz..
UNUTMAYIN YALNIZ DEĞİLSİNİZ!
süperr

ravza seyda

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
çok güzelsiniz.hepinizi çok seviyorum :)

ravza seyda

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
ahh ahh ne güzel bi iltifat serdar abi..TASAVVUFÇU..beni çok mutlu ettin ALLAH senden razı olsun.. :)

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
çok güzelsiniz.hepinizi çok seviyorum :)
Güzel düşünen güzel görür,müş, (güzel bakan güzel görür) (tatlı bakan,da habire tatlı görür)sırıtık.:,
o güzellik tatlılık sizin içinizde gizli bile değil kardeşim:)

ravza seyda

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
tabi ki..sana kıyas bile yapılamaz ablacığım. sen bitanesin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt