imtihan

nurlusima

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
hayırli akşamlar şu an çok mutsuzum dünya başıma yıkılmış gibi hissediyorum babamın kanser olduğunu öğrendim bu duruma nasıl bakmalıyım imtihan üstüne imtihan ediliyor gibiyim hayatımda birçok sıkıntı vardı bu olayla daha bir mutsuz hale geldim bu durumdan kurtulabilirmiyim yada nasıl bakmalıyım olaylara tavsiyelerine çok ihtiyaç duyuyorum gönül sızım Allah hepinizden razı olsun.duaa..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
imtihandunyasi.jpg

hayırli akşamlar Gönül Dostum Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun...insan Dünyaya gözünü açar açmaz;sanki imtihanlar dünyasinin tamda ortasına göz açıyor....
Dünya başlı başına bir imtihan yurdu değil mi? Bilinmek ve tanınmak isteyen güzelin can yakan çağrısıdır benim gönlümde imtihan.
Bu sırrı idrak eden gönüllere, sevgi ve teslimiyet merhemini RAHMAN RAHİM OLAN RABBİM hiç geciktirmeden yetiştiriverir.
İmtihanlarla evirir çevirir gönülleri taki ona olan muhtaçlığını bilsin kul olan...
Ne hoş bir ahenk ve diziliş var RABBİMİN HER İŞİNDE yeterki duyup görebilelim bizler onu.
Teslimiyet pınarından içmeyi nasip etsin cümlemize inş. bu zorlu yollardan kolaylıkla geçelim. ..amin..

Sen başına gelen bir dert içinde ALLAH diyorsan, O sana kendisini zikrettirmek için bu derdi vermiştir,hepimiz gibi.
Gaye seni kendisiyle meşgul etmektir.
Ne kadar uzun sürsede gece biter,acı diner,kriz geçer ve zorluk son bulur.
Başımıza gelen her imtihanda ALLAH diyebilmek ve çare,derman,şifa ve devayi Allah cc. da aramak ..bulmak duası ile....amin.

Her çile "Cennet" yolunun bir taşıdır,
imtihandan kaçan ahireti kaybeder "
Hz. Muhammed S,a.v.

Ş

Şevda özdemir

Kayıtsız
Misafir
İmtihan

Rabbim yar ve yardımız olsun herkesin imtihanı harklı kimi maddi kimi manevi ama bilinçli olmanız gerçekten çok guzel alanda Rabbim canı verende Rabbim uzulmeyin şuan gerçekten bende imtahandayım çok dardayım sadece sabır dua anahtar bu

Üst Alt