Hayattaki herşeye negatif yaklaşmak

Gamze17

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
10
Selamun aleykum cocuklugumu devamli korku ile yaşadım, içime kapandim annem genç yasta vefat etti. Evliyim çocuğum var olaylara once hep negatif yaklasiyorum, olumsuz diye düşünüyorum. Esim de tam tersi, bu aramizda sorun olmaya basladi o cok tez canli olmasi imkansiz birseyi oldurmaya çalışıyor, bu huyundan vazgeçmiyor ama devamli maddi sorunla sonuçlanıyor. Hayattan soğudum kime nasil yaklasicami bilemiyorum artik.
 

Virus303

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
14
Bu durum tamamen kendi öz benleriniz ve sizin biliçaltı çatışmanızla alakalı.Bizim bilinmezlik dediğimiz bir durumun içindesiniz.Durumunuzun düzelmesi çok basit ve uzun bir telkin çalışması ile mümkün.Bilinçaltınızdaki yanlış düşünce kalıplarının değiştirilmesi gerek.orada iseniz ve okuyorsanız bir mesaj ile cevap verin.
 

Gamze17

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
10
Ben bu sekilde yapamıyorum yapicam bir işin once kotu tarafini dusunerek hareket ediyorun nasil kurtulabilirim.
 

Virus303

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
14
Yapılacak üç iş var gamze hanım. Önce namaza başlayın tabi eğer kılmıyorsanız. Sonrada dilinizi damağınıza yapıştırıp gözünüzü kapatın kabeye doğru oturun.içinizden Allah demeye başlayın taki kalbiniz rahatlayana dek. Üçüncüsü ise her olumsuz düşünce geldiginde belli belirsiz bir sesle buda veçer ya aaaaa huuuuu diyin. Sonrada olumsuz düşüncenizi meydana getiren olayı yapacağınızı seslice bağıra bağıra söyleyin. Geçmiş olsun efem.
 
Üst Alt