Forumun yapısında değişiklik

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm serdar kardeşim bana kızma darılma ama ne güzeldi eski hali neden böyle kargaşık burgaşık hale getirdin forumu, rengine hasta olmuştum o yeşil beni mutlu ediyordu sade hoş temiz bir hali vardı umarım vazgeçersiniz de eski hali ile kalır çünkü öyle çok güzel ve cana yakın ama seviyeli hoş sıcacıktı:(

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamün aleyküm serdar kardeşim bana kızma darılma ama ne güzeldi eski hali neden böyle kargaşık burgaşık hale getirdin forumu, rengine hasta olmuştum o yeşil beni mutlu ediyordu sade hoş temiz bir hali vardı umarım vazgeçersiniz de eski hali ile kalır çünkü öyle çok güzel ve cana yakın ama seviyeli hoş sıcacıktı:(
Aleykümselam Hümeyra, forumun renklerinde veya yapısında bir değişiklik yok. Sadece mobile telefondan girenler için mobile tema ekliyorum. Şimdi düzgün görüntülenmesi lazım. Mümkünse mobile den ve normal pc den girip izlenimlerini paylaşır mısın?

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
tamam inşallah serdar kardeşim bakar söylerim.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
utngc..Ben gereken açıklamayı yapmıştım ama buraya yazmayı unutmuşum kusura bakmayınbhoff;benim telefonum eski model o yüzden yeni modeller için yapılan mobil uygulamalar yenilikler ile eski hali arasındaki farkı bilemedim malesef:(söyledim toprağım abim oldumu şimdik görevimi geçte olsa yerine getirmiş oldum sanırımbaybyy

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
utngc..Ben gereken açıklamayı yapmıştım ama buraya yazmayı unutmuşum kusura bakmayınbhoff;benim telefonum eski model o yüzden yeni modeller için yapılan mobil uygulamalar yenilikler ile eski hali arasındaki farkı bilemedim malesef:(söyledim toprağım abim oldumu şimdik görevimi geçte olsa yerine getirmiş oldum sanırımbaybyy
harikaa sıkıntı yok o zaman hi.
benim telefonumda eski model olduğundan Mobil uygulamayı tanımadığı için heryerde foruma giremiyorum fırsat bulursam evde pc,den giriyorum.sırıtık.:,
Aslında bana değerli bir kardeşimden hediye olarak iyi bir telefon geliyordu da tam alaplı sınırlarına yaklaştığı anda türbülansa girince hava boşluğuna kapılıp kayboldu gitti.:imkansiz:.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ben teknoloji özürlüyüm Ekrem abi dokunmatik vs telefonlar bana çok geliyor elimdekilerde artık son demlerini yaşıyor kara kara düşünüyorum o alangirli cihazlara nasıl alışacağım diye ...hmmnn

Üst Alt