Forumda Resimler

Fani

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamun aleyküm değerli islamiforumlar.net yönetimi,
arasıra fırsat buldukca foruma girip geziyorum ammavelakin birçok konularda BUNUN gibi hatalar görüyorum,
bu resimlerin görünmeme sebebi nedir? görünmesi için çözüm yolu yokmu? Forumda ana sayfada görüyorumki adminimiz Eliifgül konu sayısında maşallah bütün üyelere fark atmış oysa benim bildiğim adminlerin işi konu açmak değil yukarıda linkini verdiğim ve forumda konuları kontrol edip gerekirse düzenlemesidir,
Lütfen kusuruma bakmayın bu güzel forumun bir üyesi olarak bu uyarıma kulak verin hasasiyet gösterin, adminler konu açmakla mükellef değildir adminlerin işi üyeleri ve konuları takip etmektir
Admin, mod, vs konuyu kontrol eder bir hata varsa düzeltir sonrada beğen butonuna tıklar bu vesileyle o konunun kontrol edildiği anlaşılır ve ayrıca bir konuyu okumadan beğen i tıklayıp giderse ozaman mebal altına girmiş olur, nedeni o konuda bir hata varsa düzeltilmemiş olduğu okuyucular tarafındanda görünür, mesela dün forumu ziyaretci olarak izlediğimde bir hataya şahit oldum,
peki o hata neydi? yaklaşık dört hafta önce Gönül sızım tarafından açılan Aşk konusunda foruma yeni üye olan bir kardeşimiz konuyu açan kardeşimize değilde forum adminlerinden birine teşekkür etmiş ve bu üyenin teşekkürünü yine adminimiz konuyu kimin açtığını kontrol etmeden beğen e tıklamış ve nedense birsüre sonra yeni kardeşimizin hatalı teşekkürü düzeltilmeden silinmiştir, aslında silinmeden düzeltilseydi daha iyi olurdu sanırım.

Deepnot: biliyorum bir üyenin böyle uyarı şeklinde konu açması uygun değil ama kusura bakmayın forumda bazı şeyler biraz gözüme battı onedenle yazdım, hatam olduysa banlanmadan önce özür dilerim banlanırsamda bence mahsuru yoktur başka nik alır yine üye olurum çünkü böyle biryerden ayrılmaya niyetim yok,
siz kapıdan kosanız ben bacadan girerimdfgtn
Bir Deepnot daha: eğer görevlilerin forumda işleri çoksa gerekirse ben yardımcı olabilirim, deeermişim...!
Saygılarımla.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
aleykümselam verdiğin linkde resim falan yok, radyo linki vermişsin??? herhalde linki aldığında radyo dinliyordun, radyo dinlerken forumdan link alamazsın ok... resmin linkini tekrar eklersen bakalım

Fani

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Evet adminim bende ona bakıyorum, halbuki link verdim orda resimler gözükmüyorduutngc..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Evet adminim bende ona bakıyorum, halbuki link verdim orda resimler gözükmüyorduutngc..
dedim ya radyo dinlerken link vermez, linki almak için radyodan çıkmak lazım...

diğer sorulara gelince, işin doğrusu forumda zorlama veya teklif yok, herkes serbest, adminlerin düzenlemye katılması, yanlışları düzeltmesi v.s gibi görevleri olduğu doğru, bunları yapsalar daha makbule geçer... Fakat malum burası resmi bir kurum değil, maaşla çalışan elemanlarımızda yok... Yapılan işler hep gönül rızası ile yapılıyor... O nedenle herşey açık, yetkisi olanlar ister yetkilerini kullanır, isterlerse kullanmazlar...Burası gönül mekanı zorlama, şartlama yok, yapan yapar, yapmayan yapmaz... Kimseyi zorlayamayız vesselam

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
selamun aleyküm değerli islamiforumlar.net yönetimi,
arasıra fırsat buldukca foruma girip geziyorum ammavelakin birçok konularda BUNUN gibi hatalar görüyorum,
bu resimlerin görünmeme sebebi nedir? görünmesi için çözüm yolu yokmu? Forumda ana sayfada görüyorumki adminimiz Eliifgül konu sayısında maşallah bütün üyelere fark atmış oysa benim bildiğim adminlerin işi konu açmak değil yukarıda linkini verdiğim ve forumda konuları kontrol edip gerekirse düzenlemesidir,
Lütfen kusuruma bakmayın bu güzel forumun bir üyesi olarak bu uyarıma kulak verin hasasiyet gösterin, adminler konu açmakla mükellef değildir adminlerin işi üyeleri ve konuları takip etmektir
Admin, mod, vs konuyu kontrol eder bir hata varsa düzeltir sonrada beğen butonuna tıklar bu vesileyle o konunun kontrol edildiği anlaşılır ve ayrıca bir konuyu okumadan beğen i tıklayıp giderse ozaman mebal altına girmiş olur, nedeni o konuda bir hata varsa düzeltilmemiş olduğu okuyucular tarafındanda görünür, mesela dün forumu ziyaretci olarak izlediğimde bir hataya şahit oldum,
peki o hata neydi? yaklaşık dört hafta önce Gönül sızım tarafından açılan Aşk konusunda foruma yeni üye olan bir kardeşimiz konuyu açan kardeşimize değilde forum adminlerinden birine teşekkür etmiş ve bu üyenin teşekkürünü yine adminimiz konuyu kimin açtığını kontrol etmeden beğen e tıklamış ve nedense birsüre sonra yeni kardeşimizin hatalı teşekkürü düzeltilmeden silinmiştir, aslında silinmeden düzeltilseydi daha iyi olurdu sanırım.

Deepnot: biliyorum bir üyenin böyle uyarı şeklinde konu açması uygun değil ama kusura bakmayın forumda bazı şeyler biraz gözüme battı onedenle yazdım, hatam olduysa banlanmadan önce özür dilerim banlanırsamda bence mahsuru yoktur başka nik alır yine üye olurum çünkü böyle biryerden ayrılmaya niyetim yok,
siz kapıdan kosanız ben bacadan girerimdfgtn
Bir Deepnot daha: eğer görevlilerin forumda işleri çoksa gerekirse ben yardımcı olabilirim, deeermişim...!
Saygılarımla.
Allah RAZI olsun cook yerinde guzel bir noktaya deginmissiniz..cunku hepimizin amaci Hep birlikte el ele, gönül gönüle islamiforumlar.net i
daha guzele..hayra ve daha cok Din kardeslerimize ulasmak..hizmet etmektir..
Fani ye Baki selamlar..derken bugun arkadasimin dedigi bir sozu sizin nikkinizi tasidigi icin yazarsam acaba bir mahzuru var mi?sırıtık.:,
"Fani'ye güzel gözükmek için makyaj yapan kadın . .
Baki'ye güzel gözükmek için ne yaptın ?"

Fani

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
dedim ya radyo dinlerken link vermez, linki almak için radyodan çıkmak lazım...

diğer sorulara gelince, işin doğrusu forumda zorlama veya teklif yok, herkes serbest, adminlerin düzenlemye katılması, yanlışları düzeltmesi v.s gibi görevleri olduğu doğru, bunları yapsalar daha makbule geçer... Fakat malum burası resmi bir kurum değil, maaşla çalışan elemanlarımızda yok... Yapılan işler hep gönül rızası ile yapılıyor... O nedenle herşey açık, yetkisi olanlar ister yetkilerini kullanır, isterlerse kullanmazlar...Burası gönül mekanı zorlama, şartlama yok, yapan yapar, yapmayan yapmaz... Kimseyi zorlayamayız vesselam
Rica ederim adminim görevlileri zorlayın demedim bu işler tabiki allah rızası için gönüllü yapılan işler bunlar, benim bahsettiğim resimlerin ardahan bölgesindeki bir konuda görmüştüm daha doğrusu resimleri görememiştimvvcc..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
ilginç::.aleyküm selam kardeşim hoş geldiniz
haklısınız kardeşim bazı konularda resimler görünmüyor, ben rastladıklarımı düzeltiyorum demekki gözümden kaçanlarda olmuş,
bunun sebebi veribatımızdan kaynaklanan bir sorundan, veya resimin alındığı kaynaktan silindiği için olabilir, şimdi bakarız inşallah, keşke linki normal şekilde verebilseydiniz:)
ayrıca hasasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Fani

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah RAZI olsun cook yerinde guzel bir noktaya deginmissiniz..cunku hepimizin amaci Hep birlikte el ele, gönül gönüle islamiforumlar.net i
daha guzele..hayra ve daha cok Din kardeslerimize ulasmak..hizmet etmektir..
Fani ye Baki selamlar..derken bugun arkadasimin dedigi bir sozu sizin nikkinizi tasidigi icin yazarsam acaba bir mahzuru var mi?sırıtık.:,
"Fani'ye güzel gözükmek için makyaj yapan kadın . .
Baki'ye güzel gözükmek için ne yaptın ?"
Rica ederim hocam nemahsuru olabilirki,

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
ilginç::.aleyküm selam kardeşim hoş geldiniz
haklısınız kardeşim bazı konularda resimler görünmüyor, ben rastladıklarımı düzeltiyorum demekki gözümden kaçanlarda olmuş,
bunun sebebi veribatımızdan kaynaklanan bir sorundan, veya resimin alındığı kaynaktan silindiği için olabilir, şimdi bakarız inşallah, keşke linki normal şekilde verebilseydiniz:)
ayrıca hasasiyetiniz için teşekkür ederiz.

s.a veri tabanında sorun olmaz usta, çeşitli kaynaklardan alınan resimler yüzünden, resmin bulunduğu blog veya site kapanınca resimlerde uçuyor, sürekli söylüyorum, kendi depomuz mevcut, eklemek istenilen resimleri pc ye indirip oradan da depomuza aktarmak zor olmasa gerek, birde resmin kb olarak boyutunu küçültüp yani resmi sıkıştırıp (bunlar için kullanımı çok kolay programlar mevcut) birde üstüne www.islamiforumlar.net yazabilsek tam olacak fakat bir türlü olmuyor işte, ne diyelim...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
affedersiniz biraz konu Disi olacak..ama Bugun bir arkadasim dediki gunumuzdeki bir cok maddi manevi ruhsal sosyal problemlerin basi nedir biliyormusunuz diye?
tabiki insanlarin kendi yerini.. haddini makamini aslini bilmediklerinden dolayi oldugunu soyledi..ne Kadin kadinligini nede erkek erkekligini
nede Evlad evladliginin manasini ve gorevini yerine getirmiyorlar..
evet Serdar baskanimiz cook hakli..burası resmi bir kurum değil, maaşla çalışan elemanlarımızda yok...
Yapılan işler hep gönül rızası ile yapılıyor... iste o yuzden O gönlün RIZASI ve HATIRI cok buyuk olmali ve elimizden geldigince kendimiz yettigince yaptigimiz..
her seyin en guzelini gönüllu de olsak yapmaya calisalim..
Canakkale savasinda askerlerin yaninda bir cok gönüllu ile.. kadini..colugu cocugu ile kazanilmistir unutmayin bunu..
gönüllu deyip gecmeyin her sey ilk olarak gönül ile basladigini unutmayin..
size kucuk bir SIR.. ben ilk kez gönüllu koruyucu Anne olmustum..
Selamet ile Hayra kalin..
affedersiniz KIZIM kucuk iken dedigi gibi Anne imamlar namaz kilmak ve kildirmak icin mi para aliyorlar ama biz para icin kilmiyoruz..ANLIYANA..
selamet ile Hayra kalin..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
affedersiniz biraz konu Disi olacak..ama Bugun bir arkadasim dediki gunumuzdeki bir cok maddi manevi ruhsal sosyal problemlerin basi nedir biliyormusunuz diye?
tabiki insanlarin kendi yerini.. haddini makamini aslini bilmediklerinden dolayi oldugunu soyledi..ne Kadin kadinligini nede erkek erkekligini nede Evlad evladliginin manasini ve gorevini yerine getirmiyorlar..
evet Serdar baskanimiz cook hakli..burası resmi bir kurum değil, maaşla çalışan elemanlarımızda yok...
Yapılan işler hep gönül rızası ile yapılıyor... iste o yuzden O gönlün RIZASI ve HATIRI cok buyuk olmali ve elimizden geldigince kendimiz yettigince yaptigimiz..
her seyin en guzelini gönüllu de olsak yapmaya calisalim..
Canakkale savasinda askerlerin yaninda bir cok gönüllu ile.. kadini..colugu cocugu ile kazanilmistir unutmayin bunu..
gönüllu deyip gecmeyin her sey ilk olarak gönül ile basladigini unutmayin..
size kucuk bir SIR.. ben ilk kez gönüllu koruyucu Anne olmustum..
Selamet ile Hayra kalin..
affedersiniz KIZIM kucuk iken dedigi gibi Anne imamlar namaz kilmak ve kildirmak icin mi para aliyorlar ama biz para icin kilmiyoruz..ANLIYANA.. selamet ile Hayra kalin..

Evveeettt tebrikler hislerime tercüman oldunuz... Yani şahsen ben konu açarken bir görevmiş gibi konu açılmasını istemem, konuyu açan bunu zevkle ve isteyerek ve dahi özenerek yapmalı, çünkü açılan konular, insanların ilgisini çekecek kalitedeyse zaman içinde binlerce kez okunuyor veya alıntı yapılıyor, bilmeyenler öğreniyor, bilenler hatırlıyor, öğrenciler faydalanıyor v.s yani forumun çeşitli yerlerinde anlatmışımdır, konuyu mümkün olduğu kadar özenerek açın, ayrıca konu alıntı bile olsa aynen alıntı yaptığınız şekliyle eklemeyin, kendinizden birşeyler katın, yani A sitesinden bir konu alıp buraya eklemenin aslında pek bir önemi yok, fakat A,B,C sitelerinden aynı konu hakkında bilgiler toplayıp bunları harmanlayarak, az da olsa bir fark oluşturmak lazım küçükde olsa mutlaka bir resim ekleyin, çünkü resimin aramalarda katkısı büyük oluyor, ayrıca konuya bir görsellik kazandırıyor... Tabii kimsye şart koşmuyoruz, tavsiye ediyoruz, sizden bir hatıra, sizin emeğinizi taşıyan bir paylaşım olsun...

Fani

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Neyse baa musade ben üzerime düşen görevimi yaptım kimse kusura bakmasın.
selametle.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Evveeettt tebrikler hislerime tercüman oldunuz... Yani şahsen ben konu açarken bir görevmiş gibi konu açılmasını istemem, konuyu açan bunu zevkle ve isteyerek ve dahi özenerek yapmalı, çünkü açılan konular, insanların ilgisini çekecek kalitedeyse zaman içinde binlerce kez okunuyor veya alıntı yapılıyor, bilmeyenler öğreniyor, bilenler hatırlıyor, öğrenciler faydalanıyor v.s yani forumun çeşitli yerlerinde anlatmışımdır, konuyu mümkün olduğu kadar özenerek açın, ayrıca konu alıntı bile olsa aynen alıntı yaptığınız şekliyle eklemeyin, kendinizden birşeyler katın, yani A sitesinden bir konu alıp buraya eklemenin aslında pek bir önemi yok, fakat A,B,C sitelerinden aynı konu hakkında bilgiler toplayıp bunları harmanlayarak, az da olsa bir fark oluşturmak lazım küçükde olsa mutlaka bir resim ekleyin, çünkü resimin aramalarda katkısı büyük oluyor, ayrıca konuya bir görsellik kazandırıyor... Tabii kimsye şart koşmuyoruz, tavsiye ediyoruz, sizden bir hatıra, sizin emeğinizi taşıyan bir paylaşım olsun...
Allah RAZI olsun sizde aynen benim fikir,dusunce ve hislerime tercüman oldunuz.. yine biraz konu disina cikacagim sırıtık.:,
cunku Ben kapali..dar ,fikir ve mekanlarda kendimi sigdiramadim bir turlu..
Fani kardesimizin derdi gorulup gorulemiyen resimler benim derdim ise olan ama bir turlu gosterilemiyen, paylasilamiyan..duygu ve dusuncelerdir..

hep derim ya burasi bir Forum FORUM nedir ?
Esasen forumdan amaç belli kararlara varmak değil, konuyu değişik anlayışlarla, farklı boyutlarıyla ortaya koymaktır....
cunku herkesin gordugu farkli bir boyut vardir..bilmeyenler öğreniyor, bilenler hatırlıyor, öğrenciler faydalanıyor v.s yani forum bir sanal mektep yeridir..

Forumda yazan üyeler.. tartışma saygı kuralları içerisinde, kırıcılıktan uzak, samimî bir hava içerisinde yapılmalı,
Her seyimiz taklidi olmasin bizlerde bir seyleri kendimizden katalim..gelistirelim.. guzelestirelim derim..
hayatimiz.. dusuncemiz.. kendi fikir ve gorus acimiz yok..mu?
hic mi ailede ,etrafimizda yasanan ibretlik olaylar olmuyor..
hic mi aglamiyor.. sevmiyor canimiz yanmiyor..?
islami forumlar muhabet Dost Gonul mekanlari ise nicin aramizda Gonul kopruleri kuramiyoruz..
Bizler bu Vaktin insaniyiz..
Sevgi ask.. hayat kavramimiz..duygu ve dusunce olaylara bakis yaklasim acimiz farkli...
Cocuklarimiza bile hep kopya.. taklid.. hesap makinesi.. googlada aradigini bul yolunu gosteriyoruz..
hic kimse okumuyor.. arastirmiyor.. dusunmuyor..konu hakkinda kendi yorumlarini yapmiyor..
insan beyni okudukca.. yazdikca.. urettikce hayal ettikce gelisir.. Allah RIZASI icin guzel duzgun olmasada arada bir samimiyet ile kendi fikir ve dusuncelerimizden bahsedelim ..
iste bu da benim derdim..Saygilarim ile...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
haa bir derdim daha var acaba onuda yazsam cok mu olur?

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Fani' Alıntı:

kardeşim adminliği ben istemedim ve de pek hevesliside değilim eğer admin olmak istiyorsan ona buna nasihat etmene gerek yok yöneticilere söylesen onmlar seni admin yaparlar çünki yetki onlarındır ben zaten bu sitenin islami oluşu ve birde hobi olarak giriyorum konuların çok oluşunu diyorsan sence bir sakıncasımı var sendenmi emir alacağım ne yapılıp yapılmayacağını becerebiliyosan sende admin ol ve dediğini yap

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Neyse baa musade ben üzerime düşen görevimi yaptım kimse kusura bakmasın.
selametle.
Bak doğru söylemiş Elifgül, sen admin olmak istiyorsan, böyle kusur arayıp bulmaya gerek yok, sende biraz foırumda ilerleme kaydet biraz katkı sağla ondan sonra, bir isteğin varsa söylersin, Senin daha doğru düzgün açılmış konun bile yok... Kaldı ki admin olmaya talip olmuşsun...

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Fani' Alıntı:
Saygılarımla.

Aslında senin gibi böyle hevesli üyelere ihtiyacımız var .

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
kardeşim adminliği ben istemedim ve de pek hevesliside değilim eğer admin olmak istiyorsan ona buna nasihat etmene gerek yok yöneticilere söylesen onmlar seni admin yaparlar çünki yetki onlarındır ben zaten bu sitenin islami oluşu ve birde hobi olarak giriyorum konuların çok oluşunu diyorsan sence bir sakıncasımı var sendenmi emir alacağım ne yapılıp yapılmayacağını becerebiliyosan sende admin ol ve dediğini yap

Bak doğru söylemiş Elifgül, sen admin olmak istiyorsan, böyle kusur arayıp bulmaya gerek yok, sende biraz foırumda ilerleme kaydet biraz katkı sağla ondan sonra, bir isteğin varsa söylersin, Senin daha doğru düzgün açılmış konun bile yok... Kaldı ki admin olmaya talip olmuşsun...
Tek kelimeyleharikaa

iyide ben genel olarak konuştuğunu (yazdığını) tahmin ediyorum yani admin Efsane, Elifgül, serdar diye ayrıcalıklı yorum yapmamış, benim düşüncemxxzzl..
En iyisini allah bilir...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
haa cook sukur Elifimin dilli acildi..sırıtık.:,
Forumda yazan üyeler.. tartışma saygı kuralları içerisinde, kırıcılıktan uzak, samimî bir hava içerisinde kendini tabiki savunmali.. konus Adminim Sana konusmak yarasir...dfgtn
Yeterince zaten Sustun...
ama Fani kardas bir Konuda hakli idi..bak ben de soyliyeyim de icimde kalmasin sonra..karismam ha...cddvb..
Huyum Kurusun.. bir siyasetci olamadim bir turlu.. arkadan konusmak varken agzimdaki Lep Lebiyi cikarayim bari..

"yaklaşık dört hafta önce Gönül sızım tarafından açılan Aşk konusunda foruma yeni üye olan bir kardeşimiz konuyu açan kardeşimize değilde forum adminlerinden birine teşekkür etmiş ve bu üyenin teşekkürünü yine adminimiz konuyu kimin açtığını kontrol etmeden beğen e tıklamış "

yani ben de dun O hatayi fark ettim hata serdar beye o.m. yazmistim..yiğidi döv hakkını yeme demişler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
"Eliifgül konu sayısında maşallah bütün üyelere fark atmış oysa benim bildiğim adminlerin işi konu açmak değil yukarıda linkini verdiğim ve forumda konuları kontrol edip gerekirse düzenlemesidir, "

Elifim ikisini de bir Anda yurutebilir..sırıtık.:,
biz burada Kadinlari koruma vakfi aciyoruz yasasin feminism..:.dost.
Adminim evin erkegi yok oratalarda degil mi?dayi;.:
ahh nedir bu erkeklerden cektigimiz yaptigimiz hic bir seyi begenmezler.. birakin bizi yahu zaten kizinca en cok kendi kendimizi sinirlerimizi yipratarak cezalandirmiyormuyuz?dfrt..:(

Üst Alt