Ey kendini bilir Üye Sana sesleniyorum

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ey kendini bilen Üye Günahlardan arınabildin mi..? Manevi Kirlerini Gidermek, Günahlardan Arınmak mı İstiyorsun...
Gönül kirlerini yıkamasını bilen veli ve delilerin Mekanindan ayrılma.
Kulun En Büyük Hatası, Gençliğini Eğlenceye Verip İbadeti Yaşlılığa Bırakmasıdır...ama halen geç kalmadin!!

Nefsimize yenilip bir de yaptığımız günaha kılıf uydurmayalim!!
Kendi zayiflik ve acizliğimizi kabul edip Rabbimize Samimiyet, ihlas ile Aff kapisina gidelim .
Bu durum size,Nefsinizin çirkinliğini, kalbi acıtan izlerini, hatırlatiyorsa demek ki vicdan ve iman Sahibi bir insansiniz...

Allahümme inni zalemtü nefsi zulmen kesiran ue la yağfiru'z-zunube illa ente fağfirli mağfireten min indike inneke ente'l-ğafuru'r-rahim.
Anlamı: Allah'ım ben kendime çok zulmettim. Senden başka günahı bağışlayan yoktur. Senden mağfiret diliyorum. Sen merhametli ve bağışlayıcısın.

SON PİŞMANLIK FAYDA EDER..
Ölüm anı gelene kadar her pişmanlık gerçekten fayda eder. nefsinizi savunmayin..
İnsanları kötülükten alıkoymaya çalışan kimse aynı zamanda hayra vesile olan kimsedir. İyilik yapmak kadar, kötülüğü önlemeye çalışmak da,İyiliktir...

ayrica artik "Niye yaptım, neden yaptım, yapmasaydın, keşke olmasaydı" demenin bir anlamı kalmamış.
Çünkü bu sefer eliniz ayağınız kesilir hayattinizi da ibadet hayatınızı da verimsiz hale getirirsiniz.

istiğfar edin, günahlarının bağışlanması için Allah'a el açın,
SON PİŞMANLIK FAYDA EDER
Ölüm anı gelene kadar her pişmanlık gerçekten Allah cc.isterse fayda edebilir..
Siz yeter ki kendinizi değiştirin!! hayatınız ,Kaderiniz değişsin...
Hayat halen devam ediyor hayatımızın son nefesini Kelime-i şehadet getirerek imân ile Cenab-ı Hakk'a kavuşmayi Rabbim cümlemize nasip etsin..amin..

Allahım! Gayb ilminle ve yaratma kudretinle hayatın benim için hayırlı olduğunu bildiğin müddetçe beni yaşat. Ölümün benim için hayırlı olduğunu bildiğinde de beni vefat ettir.
Allahım! Gizli ve aşikâr Senden hakkıyla korkmayı dilerim. Senden rıza ve öfke anında hak sözü (söylemeyi) dilerim. Zenginlik ve fakirlikte senden mutedil olmayı dilerim.
Bitmeyen bir nimet ve sonu gelmeyen bir göz aydınlığı dilerim. Senden, kaza sonrası rıza göstermeyi ve ölümden sonra kolay bir hayatı dilerim.
Yüzüne bakmanın lezzetini, zarar verici bir hastalık ve saptırıcı bir fitneye uğramaksızın sana kavuşmanın özlemini dilerim...amin..

Üst Alt