Evlilik dışı çocuk

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Zina suçunun affı var mı?

Zina suçunun affı var mı?

istanbul1453

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Teşekkür etmeyi bilmeyenden farklı bir cevap çıkmazdı zaten. Bizim görevimiz adam olana hizmet etmek, olmayana yol vermek. O nedenle madem soruna gelen yorumları beğenmedin bir daha buraya gelme! Selametle

Yani siz diyorsunuzki bir anlamda adam olmayan buraya gelmesin...yani adam olmayan biri adam olmak istediginde sizin sitenize gelmesin...zaten cevap vermeyeceksiniz...
Yazdigim o kadar sey sizin kafanizda yer etmemis...edep terbiye ve ahlak eksikligi cektiginiz ortada...kendiniz icinde bir konu acin...ve yardimci olmak isteyen arkadaslar size bilgileriyle yardimci olsunlar....buna gercekten ihtiyaciniz var...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Doğru söyledin gönül sızım, Allah dan başka kimsenin hizmetkarı değiliz. Biz doğru bildiğimiz söylemek zorundayız. Nefsine ağır gelen debelenir. Mesajı doğru algılayan Teşekkür eder. Bazıları da üstüne akıl vermeye kalkar. Neyse uzatmayalım, işimize bakalım, buraya gereğinden çok vakit harcadık

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Yani siz diyorsunuzki bir anlamda adam olmayan buraya gelmesin...yani adam olmayan biri adam olmak istediginde sizin sitenize gelmesin...zaten cevap vermeyeceksiniz...
Yazdigim o kadar sey sizin kafanizda yer etmemis...edep terbiye ve ahlak eksikligi cektiginiz ortada...kendiniz icinde bir konu acin...ve yardimci olmak isteyen arkadaslar size bilgileriyle yardimci olsunlar....buna gercekten ihtiyaciniz var...

Tamam kardeşim senin dediklerin aynen yaparız. Bizi aydınlattığın için sana teşekkürü borç biliriz. Selametle

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
istanbul kardesim Serdar baskanin yazdigini tekrar selim kafa ile okursaniz anlarsiniz ki hic bir sey kisisel degil.. sadece inandigi dogruyu yazmis ve ben kendisini tasdik ediyorum..
Ben de onca isimin icinde emek, zaman vakit harciyarak size ve diger kardeslerime yardim amacli inandigim dogrulari yazmak ile vaktimi harciyorsam HAK gecmez mi bir tessekur edip siz yinede isinize geleni uygulayabilirdiniz..
ama siz dediniz ki Fatih kardes senden baska hic kimse yardim amacli yazmadigini belirtmissiniz.. emege Saygi lutfen...
bakin serdar baskanin yazdigini tekrar ekliyorum.. burada hakaret yok biz goremiyoruz sadece samimi bir uyari;

"Bak kardeşim burada hiç kimse maaşlı işçi değil sen soru sormuşsun cevaplayanlar da kendi bildikleri kadarı ile sana cevap vermişler. Cevaplar hoşuna gitmese bile unutma ki buraya gelen yardım isteyen sensin. Sen teşekkür edeceğine bir de aradan seçmece yapmaya kalkıyorsun. Seni tatmin eder veya etmez. Üslubunu beğenirsin ya da beğenmezsin. Yazılanların hepsi Allah rızası için sana yardımcı olmak anlamında yazılmıştır. Sana kıymet verip sorunu cevaplamaya çalışanlara nezaketen de olsa teşekkür etmeyi öğren. Onu da yapmıyorsan o olmuş bu olmamış şeklinde ayrım da yapma. ""

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Gönül sızım bu vatandaş, işi terbizyesizlik boyutuna taşımaya başlamış. Vakit harcamaya değmez. Adama git dedik anlamadı. Olmayan aklını başka yerlerde dağıtsın diye mesajını sildim ve burdan kovaladım. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az. Daha ne yapalım? di mi ya. Terbiyesizliği tamir servisimiz yok.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleykum bu konuyu okuyan uzaktan bir arkadasim dun bana mail atmis...
ve demis ki;

"ahh kardesim bunun da daha betteri var diye icini dokmus...
Yillar once agbisi Almanyaya calismak icin gittiginde beline sahip olamayip bir Alman kadin ile iliskiye girmis ve bir oglu olmus
Hans ozturk adinda...
Tabi agbisi evli, barkli evde huzuru bozulmasin diye hemen o sehirden kacmis..
sanki kacarak, unutarak, yokmus gibi davranarak bir gercegi yok edebilir...
sonradan islama oyle bir donus yapiyor Haca gidiyor, sakal birakiyor namazlarini kilip gece namazlarini bile kacirmiyan salih bir insan oluyor...
yillar gelip gecerken gecen sene Turkiyedeki oglu Lösemi hastaligina yakalaninca
kemik iliği nakli gerekli olunca son care Almanyadaki evlilik disi olan oglu Hans ozturku bulup yanina gitmek zorunda kalmis..
bir bakmis ki babasinin kopyasi bir guzel, bir akilli ama hiristiyan okullunda rahip olmak icin dini egittim aliyor...hy..agla..:,
Lösemili ogluna mi yansin rahip cikacak ve ondan geecek butun nesilerin hiristiyan ozturk ailesinden hiristiyan topluluguna dedelik yapacagina mihy..
bizim haci salih efendinin oglu Hans bir gun rahip olup islam ile mucadele verecek belki de...
ve insan aldandi insan hep O An-i dusunur..
bir anlik gaflettin cezasını ebedi hayatta çekmeye deger mi?
insan bir hata ,gunah yaptiginda onu O An bir sekilde telafi etmeye calismali.. yoksa o Gunah bir gun gelir dunya ve ahirette ayaklarina TAKILIR...
neyse sonra derdine anlatiyor ama Hans onu yillar once terk eden babasina yardim etmek istemedigini ve hayattindan cikmasini soyliyerek dertli baba istanbulla donuyor..
iste boyle kardesim diyor..
agbim iki evladini da kaybetmek ile kalmadi bir de ahirettini kaybetti..."

Üst Alt