Cuma mesajları

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
cuma resimli mesajlari, cumanız mubarek olsun, cuma gununuz kutlu olsun, cuma sözleri, cıma e kartlari, cuma günü tebrikleri, cuma tebrik kartları
Rabbim sen unutan kullarından etme bizi, sana karşı nankör olmaktan ve sana karşı isyan etmekten yine sana sığınırım. Bu mübarek günün hürmetine affet beni. Cumanız mubarek olsun.

cuma_e_kartlari.jpg

Bütün güzeliklerin kilidini kendinde bulunduran "Rabbim" Hakkımızda en hayırlı kilitleri aç, Cumamız bayram tadında olsun insaALLAH.

Ya Rabbim! Bu mübarek cuma günün yüzüsuyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

cuma_kutlamalari.jpg

Ya Rabbi! Sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme, amin. Hayırlı nurlu cumalar.

Ey Rabbimiz! Bu gün edeceğimiz dualarımızı kabul et ve bizi Makam-ı Mahmud'a komşu olmaya mazhar olanlardan eyle. Hayırlı Cumalar.

Ya Rabbi! Sesimizi duyansın, hallerimizi bilensin. Açtık gönlümüzü sana, sen imdat eyle, sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle.

cuma_mesajlari.jpg

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

Ya Rabbi! Gönlümün tesbihine umut boncukları dizdim tane tane. Her bir çekişte 'AF' diyerek sığındım rahmetine. Hayırlı Cumalar.

Hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini, nasip eyle ya Rabbim. Hayırlı Cumalar dilerim.

Allah'ım! İnancımızdan ötürü bizi zillete düşürmeye gayret edenlere fırsat verme. Bizleri İslam yolundan ayırma. (amin) Hayırlı Nurlu Cumalar.

cuma_mesajlari_resimli.jpg

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz. Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı Cumalar.

Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerini açar. Ya Rabbi bu mübarek cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Ya Rabbi! Gönlümdeki boşlukları öyle güzel şeylerle doldur ki; kemiği olmayan dilim Allah kelimesinden başka bir şey demesin. Hayırlı Nurlu Cumalar.

cuma_resimleri.jpg

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam. Hayırlı Cuma'lar.

Allahım, Sen, benim Rabbimsin; Senden başka ilâh yoktur. Beni Sen yarattın; ben, Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. İşlediklerimin (kötülüklerin) şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımı da ikrar ederim. Beni bağışla. Zira günahları bağışlayan ancak sensin. Cuma'mız Mübarek olsun Hayırlı nurlu cumalar.

cuma_tebrik_ekartlari.jpg

İmkanların bittiği yerde iman vardir. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük ALLAH vardır. Cumanız Mübarek Olsun.

Dostsuz dünya olmaz imiş, dost duasız kalmaz imiş, dost duası alanın sırtı yere gelmez imiş, dualarınızda unutulmamak ümidiyle hayırlı bereketli cumalar dilerim.

Ey insanlar! gaflet uykusundan uyanın! bekliyor bizi bu dehşeti günler... tevbe edin kardeşler... ALLAH BELKİ AFFEDER..hayırlı bereketli cumalar inşAllah

cumaniz_mubarek_olsun.jpg

ELLERİNİZ AÇIK ,KALBİNİZ SEVGİ DOLU OLSUN GÖZLERİNİZDE İKİ DAMLA YAŞ OLSUN SAĞNAK SAĞNAK YAĞAN RAHMET DERGAHINDAN BİR DAMLA DA SİZE NASİP OLSUN KARDEŞLİĞİN EN GÜZELİ DUADIR KARDEŞLER DUALARINIZ KARDEŞLERİNİZ İÇİN OLSUN CUMANIZ GİBİ BÜTÜN GÜNLERİNİZ RAHMET OLSUN. GÜNÜNÜZ MÜBAREK OLSUN

"Ey Rabbimiz! Bizi Sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet çıkar, bize ibâdet usûllerimizi göster, tevbemizi kabul et. Zîrâ, tevbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak Sen'sin." (Bakara, 128) Alemlerin efendisine selatu selam(a.s.m) ile ... Hayırlı Cumalar selam ve Dua ie...

enguzel_cuma_mesajlari_resimli.jpg

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun.

En güzel günün cuma bayramın olsun. Selam ve dua ile

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

hayirli_cumalar_mesajlari.jpg

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

BU MÜBAREK CUMA GÜNÜNÜN TÜM İNANANLAR İÇİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM.

Allah yolundan ayrılmayalım, sabrın sonu selamettir hayırlı cumalar dilerim.

resimli_cuma_sozleri.jpg

Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MÜBAREK OLSUN!!!

Kalplerimiz güçlü imanla, gönüllerimiz huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Cuma gününüz mübarek olsun.

cuma_sozleri.jpg

Devamı için Tıklayın

Cuma mesajları, cuma tebrikleri, cuma hazır mesajları, cumasözlü mesaj

Oğlum

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Cumanız hayırlı olsun.
Bizleri hayırlı kullarından eyle. Bizleri sevginle şefkatinle şefahatlendir, Ya Rabbim. Çocuklarımızı, sevdiklerimizi ve sana inan kullarını tüm kötülüklerden, görünür görünmezlerden felaketlerden kazalardan afatlardan şeytanın şerrinden şeytana kulluk edenlerden ve etmekten sen hepimizi koru Ya İlahi.
cumaresimli2.jpg

cumaresimli10.jpg

Üst Alt