• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Bu Nedir?

yalnızinsan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rcUy04wiJgA8.jpg

Selamün Aleyküm İyi Günler. Bu kağıt parçasını evin akla gelmeyecek yerinde nizami ve kusursuz bir şekilde dört köşe bantla sarılmış şekilde buldum.

Bunu bulduğum evde yaşayanlara ve aile içi 1. Dereceden akrabalarına zamanında ve halihazırda bazılarına birçok defa muska yapılmış (içlerinde gerçekten etki altında olanlar var) bende bu ailenin yeni bir üyesiyim yapan kişiyi ve koyan (2) kişiyi biliyorum ama ispatlayamam.

Sizlerden ricam bu nedir ne değildir bilgisi olan varsa ALLAH rızası için yardımcı olursa memnun olurum.

Saygılarımla.

Intruder

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
ve aleyküm selam..

O kadar havas kitabı okumama rağmen böyle bir şeyi ömründe ilk defa görüyorum.. Ama size bu sayıların rastgele sayılardan oluşmadığını kolaylıkla söyleyebilirim.

Size sadece ilk 10 sayının 3 kez tekrar ettiğini söyleyebilirim.. Sayılar çok haneli olduğu için bir çıkarımda da bulunamıyorum.

Harfler ve sayılar birbirinin sırrıdır.. Harf yerine sayı, sayı yerine de harf kullanabilirsiniz. Bir öğretmen sizi isminizle çağırabildiği gibi sizi bir sayı (okul numaranız) ile de çağırabilir. Her ikisinde de kastedilen yine sizsinizdir. Aynı şekilde büyülerde harfler kullanılabildiği gibi sadece sayılar da kullanılabilir veya her ikisi aynı anda da kullanılabilir.

Başta dediğim gibi sayılar çok haneli olduğu için sayıların değerlerini anlayamıyorum. Kuran ayetlerinin ebced karşılıklarına baktığımda sadece 6738 ve 6733 sayılarının karşılığını görebildim.. Tabi bu bir rastlantı da olabilir..

Ebced karşılığı 6738 olan ayetler;

Ancak kendileriyle antlaşma yapmış olduğunuz müşriklerden size olan ahitlerinde hiçbir eksiklik yapmamış ve sizin aleyhinize hiçbir kimseye yardımda bulunmamış olanlar bunun dışındadır. Siz de onlarla olan antlaşmanızın hükümlerine antlaşma süresinin sonuna kadar uyunuz. Muhakkak ki, Allah müttakileri sever.

"Siz de O'ndan başka dilediğinize kul olun." De ki: "Asıl hüsrana düşenler, kıyamet günü kendilerine ve mensuplarına ziyan edenlerdir. Evet, işte asıl açık hüsran budur."

O'na inanmayanlar kıyametin çabuk gelmesini istiyorlar. İnananlar ise O'ndan korkarlar ve O'nun hak olduğunu bilirler. İyi bilin ki, kıyamet saati hakkında tartışanlar derin bir sapıklık içindedirler.

Ebced karşılığı 6733 olan ayet;

Ey inananlar! Kendinizi ve ailenizi bir ateşten koruyun ki onun yakıtı insanlar ve taşlardır. Onun başında gayet katı, şiddetli, Allah'ın kendilerine buyurduğuna karşı gelmeyen ve emredildikleri şeyi yapan melekler vardır.

Bunu ancak gerçek bir havas alimi biri çözebilir.. Bizimkisi çıkarımdan öte bir şey değildir. Selametle..

Üst Alt