bir uyari bir intizar

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ramazanibadeti.jpg

selamun aleyküm.Öncelikle herkesi ALLAHIN selamın ile selamlıyorum.. Güzel bir dostluğun ,paylaşimin başlangıcı olur diyorum İNŞAALLAH.
Bildiginiz gibi burada islamiforumlar.net ailesinde Gönüllu olarak Rüya tabirleri yapmaktayim...
Hizmet bekliyenler Hizmet de katkida da bulunmalidir!! diye düsünmekteyim..
yani rüya yorumu soran kardeslerimin de bazi paylasimlarda bulunmalarini istirham ediyorum..
Burasinin sadece rüya yorumu sitesi olmadigini ayni zamanda Din, tasavvuf ,muhabbet, edebiyat,dertlesme, guncel,tarih ve genel kültür
konularını işleyen tartışma platformu!İslami kardeşliği yaşamak isteyenlerin buluşma mekanidir!!

bir KAPI ne niyet ile calinirsa inanin ayni niyet ile de acilir buda Rabbimin ilahi Adaletinden dir!
Bu Foruma neden üye oldugunuzu bir dusunun!! Allah RIZASI icin faydalanmak ve hizmet verip Sizin bilgilerinizden faydalanmalari icin mi?
Yoksa sadece rüyanizi yorumlatip gitmek icin mi?

rüya yorumundan sonra bir tessekuru bir kisa paylasimi bir Duayi cok gormek Sizce ne kadar Adil ve insanidir!!
Gelin kardesim üye oldugunuzda hem paylasin..hem de istifade edin.. Her Nimet kulfetti ile gelir.. kulfetsiz zahmetsiz emeksiz nimet olmaz..
birbirimiz ile Gönülden Gönüle köprüler KURALIM..
bu Forum sadece Benim degil buraya uye olan her kese Ait!! burasi Gönül dergahi!!
Sizler hic paylasim yapmadan hic bir sey ekmeden, bicmeden nasil meyvasini Dua ile almasini bekliyorsunuz?

insan sevdigi, bildigi Forumda muhabbet ettigi Dostlari icin anca Dua eder!! bilmedigimiz, tanimadigimiz kisiler aklimiza gelmez ki kalbimize gelsin..
Bundan boyle ruya yorumu istiyen kardeslerim lutfen Sizde bir paylasim ve KATKI da bulunun..
Alinti, kopya, dua, icinizden ne gelirse ama bu guzel foruma üye olup destek verdiginizi gormek istiyorum..
İlgi ve bilgi alanlarınız, forumumuza bir şekilde katkıda bulunabilirsiniz..
Birlik ve Beraberlikten Kuvvet Doğar".

yoksa bu boyle devam ederse..Ben bu Forumda da Yanlizligi yasiyacaksam sadece Ben.. ben..benim adim cikacaksa artik forumda
sadece paylasim yapan kardeslerimin rüyalari yorumliyacagimi bildirmek isterim..

EY KAİNATIN MİNYATÜRÜ İNSAN.!
KALBİNİ DANIŞMAN AKLINI KATİB KIL...
VİCDANINI HAKİM AZALARINI MEMUR KIL...
BÖYLECE KENDİ ANAYASANI HAKLAŞTIRMIŞ OLURSUN...
Selamet ile Gurbet Diyarindan HAYRA Kalin...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
pembelale.jpg

selamun aleyküm
sitemizin degerli,Gönül Dostlari; sizlerle daha iyi bir diyalog haline girebilmek icin,sıkıntılarımızı bir azda olsa hafiflete bilmek icin,
belki cok darda kaldigimizda bir tavsiye alabilmek icin, birlik olmaya ve birbirimizden kopmamaya gayret edelim ins.
Gün icinde yasadiginiz,güzel tavsiye,güzel yemek,fikir ,tecrube,SIR-li hikmetli olaylar ve sıkıntılarımız bizimle paylasmanizi istiyoruz
ve bununla beraber bu konularda birbirine destek cikabilecek Gönül Dostlarimizi manevi destege davet ediyoruz...
Boyle ahir,Fitne zamaninda ; manadan maneviyattan konuşabilecegimiz böyle ortamları Allah nasip etmiş, çok şükür.
inşallah daha çok öğrendiklerimizi, tecrübelerimizi birbirimize aktarıp, eserlerden ,birbirimizden istifade,idrak edip hayatımıza uygulayabiliriz..
islamiyet kardesliktir, islamiyet bütünlüktür,biz sitenin editörleri herseye yetisemiyoruz ama her birinizi bu manevi destekte görmek istiyoruz,
kim bir mümin kardesinin sıkıntısını giderirse insaallah cenab-i hakta o kulunun sıkıntısını giderir..
Rabbim bizleri Hak'tan Hakikatten islam kardeşliginden ayırmasın. ...
Selamet ile Hayra kalin...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
uzgunkiz.jpg

selamun aleyküm
rüya yorumundan sonra bir tessekuru bir kisa paylasimi bir Duayi cok gormek Sizce ne kadar Adil ve insanidir!!
Gelin kardesim üye oldugunuzda hem paylasin..hem de istifade edin.. Her Nimet kulfetti ile gelir.. kulfetsiz zahmetsiz emeksiz nimet olmaz..
birbirimiz ile Gönülden Gönüle köprüler KURALIM..
bu Forum sadece Benim degil buraya uye olan her kese Ait!! burasi Gönül dergahi!!
Sizler hic paylasim yapmadan hic bir sey ekmeden bicmeden nasil meyvasini Dua almadan nasiplenmeyi bekliyorsunuz?

insan sevdigi bildigi Forumda muhabbet ettigi Dostlari icin anca Dua eder!! bilmedigimiz tanimadigimiz kisiler aklimiza gelmez ki kalbimize gelsin..
Bundan boyle ruya yorumu istiyen kardeslerim lutfen Sizde bir paylasim ve KATKI da bulunun..
Burasi sadece rüya yorumları olan Rüya Tabir Sitesi değildir...
Kadri ve kiymetti bilinmeyen nimetler kaybedilir...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
dikenligul.jpg

Selamun aleykum Ruya Yorumu bekliyen kardeslerim hep dedigim gibi Kadri ve kiymetti bilinmeyen nimetler kaybedilir...
rüya yorumundan sonra bir tessekuru bir kisa paylasimi bir Duayi ,okudugunuza dair bir begen butonuna basmak cok mu zor ?
Yapılan hizmette teşekkür etmek harcanan vakte ve zamana, emege saygi bir Dua Allah RAZI olsun demek
ben de karsiliginda cumlemizden deyip iki Fani insanin Allah Huzuruna Dosta dost ile gidebilmeyi istemek cok mu?
İyiliğe ,hizmette teşekkür etmek Görgü ,insanlik kuralidir!!
Günlük yaşamımızda bize bir kimse iyilik ettiği zaman mutlu olur, ona teşekkür ederiz Her zaman onu iyi duygularla hatırlarız
Çünkü iyilik yapan kimse bize değer vermiş,emek ve zamanini bizlere ayirmis ilgi ve yakınlık göstermiştir ..
Fakat hic karsilik bulamiyan sanki yazdiklarimiz Fuzuli, okunmuyor; oylesine vakit harciyorum ki Kendim de cook Yogunum..
Cocuklarimdan ,meslegimden, ailemden Sizlere vakit ayirmaya calisir iken.. Sizden gelen ilgisisizlik, beni KIRDI..
kendimi sadece Ruya Tabiri yapan bir makine ,bilgisayar bir iletisim araci gibi gormeye, hissetmeye basladim!!
Oysa ben Ensar-Muhacir ,Gönül Dostlugu kurmak istemistim...
artik ins. vakit buldukca Ruya yorumu ve muhabet yapmaya calisirim..haydi Selamet ile Hayra kalin..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam Gönül Sızım, Kurallar bölümünün en başında aynen şu ifade var... " -DİKKAT! Yorumlar sadece Allah Rızası için yapılıyor. Hiçbir menfaat yok! " Alt mesajdaki sizin tanıtım yazınızda ise " Gerek kendi kaleme aldığım yazılarım ve gerekse derleme veya alıntı yazılarımla; Sadece Allah Rızası için ve samimi duygularla islamiforumlar.net' e destek olmaya ve Allah yolunda hizmet etmeye çalışıyorum." şeklinde yazıyor.

Fakat bunlara rağmen forumda yorum isteyen bazı kişiler sizi ve bizleri maaşlı işçi zannediyor, burada yapılan işin bir görev olduğunu düşünüyorlar herhalde.

Burada yapılan işlerden, verilen emeklerden, harcanan zamanlardan istifade edip de bir teşekkürden nazik bir yorumdan aciz olanların mesajlarını cevaplamamanızı öneriyorum. Daha ötesi burası bir forum, buraya paylaşım lazım, rüyasını yorumlatıp teşekkür etmesini bilmeyenler, hiç olmazsa paylaşım yapsınlar buraya katkıda bulunsunlar ki, bizlerde memnun olalım.

Gönül sızım bundan sonra, gönül köprüsü kurmaktan aciz, emeğin ve yapılan işin taktirinden bi haber, veya foruma hiç katkı sağlamayan, sadece rüya yorumu için gelen yani paylaşım yapmayan kişilerin yorum isteklerine cevap vermemenizi veya ancak hakettiği ölçüde karşılık vermenizi tavsiye ediyorum... Daha açık ve kısa bir ifade ile; Ot gibi geleni dikeni ile gönderelim diyorum...

Foruma her zaman katkıda bulunan, paylaşım yapan veya emeği taktir edebilen sınırlı sayıda kardeşimizi bu yazıdan tenzih ederiz. Kendilerine bu vesile ile Teşekkürlerimizi sunarız...

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Es Selamun Aleykum ve Rahmetullahi ve Berekatuhu

Dursun Ali Erzincanli,Selam vermek

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
hadis-i_serif_veren-el-alan-elden-ustundur.jpg

ALLAH cc. rızası için Siz de bu islamiforumlar.net ailesinin bir ucundan tutun!! Veren El Alan Elden Daha Hayırlıdır Ya Hu Ya Hayy cc.
acilangul1

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
İnşallah ablacım çok daha geniş ve üçlü bir aile olacak burası.... bence herkes bu konuya içinden geçenleri yazsın ki en üstte bulunduralım bu konuyu, uyarılarını daha çok kardeşim okusun.....

Üst Alt