Beddua kabul olur mu?

kadir0034

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Geçenlerde arkadaşlarla beraber ...... birini aradık işletmek için, amacıımız yemin ederim ki kötü değil biraz bişeyler dedik ondan sonra ben sizin yaptığınnız günah değilmi dedim ve sövdüm baya bi oda bana sövdü ve çocuğun böyle olsunda gör dedi ondan sonra bir daha aradım bedduanı geri al dedim sende adam gibi konuş dedi tamam dedim ondan sonra Allah böyle şey vermesin başına dedi tamam dedik ve kapattık ben ondan sonra bunalıma girdim ya beddua kabul olursa diye tövbeler ettim namaz kılıp kuran okuyup bu beddua kabul olur mu ?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Profilindeki bazı sorulara "sanane" diye cevap vermişsin. O nedenle forumdan atıldın. kzgnn..Sorunun cevabını versek mi? yoksa SANANE mi desek karar veremedim.ilginç::. Hadi yine cevap verelim sana. Bundan sonraki hayatında Dürüst, mert ve saygılı bir insan olursan ve Bütün farz olan ibadetlerini aksatmadan yaparsan. Bu işten kurtulursun. İnşAllah-u Teala. Başkada bir kurtuluşun yok.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Baskanim aslinda Cuma namazindan geldigimden beri moralim bozuk veya daha cok uzgunum desem yeri..
bugun Cuma Namazindan once trafik kazasinda kaybedigimiz genc bir kardesimizin cenazesi vardi.. bu ayrilik olaylari beni cok derinden etkiler
ama bu kardesimizin
SANA NE BANA NE.. diye konusmasi beni tebessum ettirdi ve Nasredin hocanin bir Fikrasi aklima geldi...
Nasrettin Hoca’ya “Bak bir tepsi baklava gidiyor” demişler. “Bana ne” diye yanıt vermiş.
“Ama hoca sizin eve gidiyor” dediklerinde “Sana ne” demiş?
acaba Hoca burda ne anlatmak istemis bunu da Kadir kardesimize sormak isterdim....:bilmemm:.

Üst Alt