Bazen hayaller gerçekleşmese bile gerçeğinden çok daha güzeldir..

A

agosto

Kayıtsız
Misafir
bazen tek başıma gitmek istiyorum..yalnız kalabileceğim bir yere, internet telefon olmayan bir yere..kimseyle konuşmak istemiyorum..saatlerce uyumak istiyorum kalkıp koşmak istiyorum kimseyi takmadan, ne dediklerini umursamadan..evet ben de aşığım, evet platonik, ama...harbiden aşığım her an aklımda olan hiç çıkmayan en güzel birine aşığım..kim mi? 12 senelik arkadaşım.yani o öyle düşünüyor..neymiş arkadaş olarak seviyormuş beni...ulan kaç kere söyledim aşık olduğumu ama olmayınca olmuyor, zorlamanın manası yok..içimden sessizce seviyorum..onun umrunda olmadan.onunla konuşurken bile mutlu oluyorum, her ne kadar zıtlaşsakta.. saçma sapan konular açıyorum sırf 2 dakika fazla konusmak için..çokta ortak yönümüz var..biliyorum belki bir şansa verse o kadar mutlu olamıycaz.bazen hayalin gerçekleşmemesi güzeldir..ben de öyle seviyorum işte..unutmaya çalış demeyin sakın..koskoca 5 senede unutamamışım şimdi mi unutucam? çocukluk aşkım o benim, ilk ve tek aşık olduğum güzel kız...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
orman.jpg

Bu dünyanın en muhteşem güzelliği gözle görülmez, elle dokunulmaz; ancak kalple hissedilir. ...
Sevmek,istediğin gibi görmek yada duymak değil,her şeyi olduğu gibi kabullenip seni sevmiyorsa Ona biraz zaman verebilmek..
baktin olmuyor sadece O mutlu olabilsin diye kendini kurban etmektir...

Öylesine Yüzümü gönlüne koysam
Yemin tutsa kalbim beni sever mi idin
İçimi avcuna döksem Beni azıcık çözer mi idin
Yok olmuyor istemekle bitmiyor ...
Hiç bir yol yarılanmıyor uzadıkça uzuyor
Kal demiyor söz vermiş susuyor
Kelimeler düşmüyor içinde salınıyor

Yemin etse kalbim ..
Düşümü aklına katsam çok çook Dua etsem
beni sever mi idin.
...

selahattin

Kurallara Uymadı
Üyemiz
arkadaşım sana ne desem bilmemki:) helal olsun sana:) aşksız birgün bile geçirme:) aşk olsun.

Üst Alt