Anlamiyorum neden...

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum,
Herkeze hayirli geceler diliyorum.

Sizlere bir ara market olayini anlatmistim. Bir tartisma olmustu vs vs. Simdi yaklasik aradan 3 hafta gecti. Aneme durumu anlatmistim. Annem aradan 1 hafta gectikten sonra oraya ugradi ve adama iste gecenlerde kizim buraya gelmisti bir tatsizlik olmustu diye konuyu acti ve adamda iste guldu anlayisli bir sekilde boyle seyler olabilir demisti. Genctir stressten dolayi bir anda boyle oldu vsvs. Beyefendi cok anlayisla karsiladi. Hata bana da hak verdi. Sonrasinda iste annem bana kizmisti. Neden boyle bir tepkide bulundun diye vsvs. Sonradan iste aradan kac gun gecti ve ben gitim oraya. Kardesini ( hoslandigim ) cocugu gordum ozur diledim. Oda iste halen sinirliydi cunku yuz ifadesinden beliydi ve bana dediki abim cok kirildi abim geldiginde ona soylersin. Bende tamam aksama dogru ugrarim dedim cunku suan dersaneye gitmem lazim dedim. Aksam ugradim ve abisiylen konustum. Ozur diledim abisi anlayisla karsiladi hata o benden ozur diledi boyle seyler olabilir dedi belki kaderde varmis olacakmis dedi. Ve bana hak verdi yani bacisinin yada anesinin basina boyle bir olay gelseydi oda hosnut olmazdi dedi ve hem onlar icinde bir tecrube oldugnu soyledi. Ve iste boyle helalik felan istedim abisi hakini helal eti. Sonrasinda birsey aldim ordan kardesi odeme yerindeydi. Ama yuzu yine asikti ve sinirliydi hic yuzume bakmadi. Sonrasinda iste odemeyi yaptiktan sonra dedim ki ozur dilerim.. Iste oda dedi olabilir boyle seyler. Bende yuz ifadeniz cok sinirli bakiyor dedim. Oda iste birsey demedi sonrasinda zamanla gecer dedi. Bana dediki sen buyukluk gosterdin buraya gelerek cunku ben senin yerinde olsaydim hayata gelemezdim dedi. Ama halen tripliydi/ sinirliydi...
Ve bana dediki ben ogun sana demek istedimki seninde konusma tarzin normal degil. Markete boyle konusulmaz demek istedim sana ama diyemedim cunku baska musteriler vardi dedi.
Cikmaya yakin iste dedim ozur dilerim mustafa. Kapiyi kapatirken kafasini obur tarafa cevirdigini gordum ve guldugunu gordum..

Aradan bir sure gecti gitim alisverise yine biraz boyle asik surati vardi..

Sizce neden boyle yapiyor ablacim walahi cok pismanim ben kimseyi kirmak yada inciltmek istemem ama her insanin basina gelebilir aniden ofkelendim zaten zararlanda oturdum ama cok pismanda oldum. Annemde bana cok kizdi onlara hak verdi benim tepkimin cok yanlis oldugunu soyledi..

SOnusta ben onun abisine kizmistim ama abisi dahada bir anlayisla karsiladi. Kardesi degil.. halen sinirli ve boyle nasil desem soguk davraniyor...

Sizce boyle davranmasi normalmi?..

Selametle kalin
Dua ile

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam kardesim.. Sizin bu konunuzu yakindan takip ettigimi yazdigimda bazi kisilerin yuzunde tebessum olacagini inaniyorum..
evet Sizi ve haal ve davranislarinizi cok yakindan takip ediyorum..

Hayattima giren, cikan, gecen her insandan bir sey ogrendim hele sizden ne ogrendigimi yazsam belki bana kIZARDINIZ....utngc..sırıtık.:,
neyse orasi da simdilik bana kalsin...aslinda formumuzda Hayat okullu bolumu acilmali diye dusunuyorum...:bilmemm:.xxzzl..

Peki bu olanlar Size ne ogretti desem ?aassd..:tamam:.saskn..

Her geçen gün insana yeni birşeyler kazandırır,ogrettir!
kimi zaman ufak kazançlardır bunlar. Kimi zaman ise kalıplaşmış fikirlerinizi yada hayata bakış açınızı tamamen değiştirecek türden şeyler...
Her seyin bir bedelli olur da Hayat okullunun bedeli olmaz mi?
Bedel odiyerek ogrendiklerimize tecrübe denir.
bazen bu tecrübeler ağır bedeller ödenerek kazanılır.
ama her Tecrube cook degerlidir...

mesela sizin bu yazinizdan sunu anladim;Siz insanları anlayamadığınızi yada bu insanlar anlaşılmaz şeyler yapıyor
acaba bu anlasilmaz olanlardan , onlardan biri de Siz misiniz acaba?

ÖNEMLİ OLAN OLUŞAN OLAYLAR VE HADİSELER DEĞİL !.
OLAYLARA KARŞI BİZİM GÖSTERDİĞİMİZ TEPKİMİZ VE YAKLAŞIM
ŞEKLİMİZDİR.

kardesim gecen bir ruya sormustunuz dayimin oglu diye..insanlarin ustune fazla gitmeyin herseyi zamana Birakin..
yoksa korkum yanlis anlisilabilirsiniz bu da benim Size abla gibi nasihattim...

acilangul1

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Kusura bakmayin ama hakimda ne dusunuyorsunuz? Bunu acikca diyebilirsiniz.

Birde yanlis anlasilma derken?

Bu yorumunuzu anliyamadim

Selametle

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
iyi niyetli olduğunuz kadar da cahil ve biraz da saf ,cocuksu haal ve davranislarinizin oldugunuzu düşünüyorum...
kovalanan kaçar misali bir KIZ kendini agirdan satmali,ki degerini karsisindaki yuksek bicsin...
Siz ikisinden de ozur dileyip ikisine de ayni davrandiginiz icin Sizi farkli anliyabilirler.. onlar ile dalga gectiginizi sanip ,kendinize sayginiz olmadigini da dusunebilirler...
Kardesim affet beni bunlari samimiyettimden ve Size bir abla nasihati olarak yaziyorum..
oraya gidiginizde haal ve davranislainiza dikkat edin..
alacaginizi alip Cikin...
Size karsi duygu hisseden agbisi olabilir baksaniza ruyanizda Dayi oglunuz Size asik oldugunu soylemis ve siz cok sasirmistiniz..
o yuzden bu olay daha fazla ilerlemeden, farkli boyutlara kaymadan oraya daha az gitmeye ve sadece alisverisinizi yapip cikin...
Hayirli aksamlar...

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Ablam duygularim ve aklim karisik. Acaba onlarda benimlenmi dalga geciyor diye dusunuyorum?
Bilmiyorum inanin bilmiyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ablam duygularim ve aklim karisik. Acaba onlarda benimlenmi dalga geciyor diye dusunuyorum?
Bilmiyorum inanin bilmiyorum.

aynen kardesim o ruyanda ne yazdigimi oku..bir seye emin olmadikca karar verme karsindaki insana mesaj verme..
duygu ve aklin karisik oldugunda bulandiginda durulana kadar hic bir konuda karar verme.. o yuzden onlardan uzak dur..
ilk once aklin, yuregin, duygularin bir durulsunda gerisi Allah kerim....:tamam:.

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bana belki kizacaksiniz ama Kardesine karsi zaafim var. Aklim beynim olmaz diyor ama duygularim bilmiyorum..
Korkuyorum belkide abisi bana karsi birseyler hisediyordur..
Uzak duracam cunku kendim kotu oluyorum. Sadece kardesinin bana halen sinirle bakmasi ve trip atmasi zoruma gidiyor..

Gonlume soz geciremiyorum. Ama birdaha oraya gitmicem

Üst Alt