Amin istiyoruz

sealıfe

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
ES SELAMUN ALEYKUM VERAHMETURULLAHİ

Bu sitedeki bütün arkadaşlara canı gönülden Allah (c.c.) razı olsun. Önceden Cuma dan Cumaya namaza giderdim. Allah’ a ne kadar şükretsem karşılığını veremem, yaklaşık 2 aydır Namazlarımı zamanında ve tam olarak kılmaya çalışıyorum.
Allah (c.c.) kıldığımız namazları kabul eylesin, Ettiğimiz DualarımızI kabul eylesin,
Arkadaşlar ben turizm işi ile uğraşıyorum, işe giderken ayaklarım gitmek bile istemiyor artık,
Hayırlı bir iş arıyorum, günahsız ağızlardan yapılan dualarda kabul olur inşALLAH, sizlerden de Benim için ve benim gibi bütün Müslüman kardeşlerimiz için Allah (c.c.) rıza için dua ve dualarımıza AMİN diyecek olan kardeşlerimize çok ihtiyacımız var.
Allah (c.c.) hepimize El Rezzak (c.c.) hikmetiyle, Hayırlı bir iş, helal ekmek ve evlerimize bereket ve bolluk versin.
AMİN duaa..duaa..duaa..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah RAZI olsun kardesim cook sevindim bizi de duaniza kattiginiz icin Allah cc. da Sizden RAZI olsun...

Sizin ilk ruya yorumunuzu buraya eklersem..ins. simdi daha iyi anliyabilirsiniz..

Ve Aleykum selam Gonul Dostum..Din kardesim..Formumuzda uye olan kardeslerim ile sanki arada bir din kardesligi muhabbet kopruleri var gibi daha rahat sohbet edebiliyorum..
ruyanizi yorumlamadan sizin bir onceki ruyanizin yorumunu aynen yazmak isterim ki cunku bu ruyaniz birinci hurma ruyasinin yorumunun devamidir....

"Aleykum Selam ve rahmetullahi ve berekatuhu..
Ruyaniza hayirdir ins. diyelim Rabbim Hayra cikarsin..
rüyam da yolculuga cikmaniz;Hayatta yeni bir devrenin başlayacağına işaret eder.
rüyada Yabancı görmek Sıkıntı ve zahmetli bir donem surecin icinde gecici olarak daralacaginiza ..
Rüyada sekerlokum yediginizi görmek çetinlik mesakkat ve sikinti île elde edilecek rizka isarettir..Allahu alem...
rüyada hamam böceği görmesi güçsüz ve zayıf bir düşman ile tâbir olunur...bazi aksakliklar yolunuzu kesse de hizinizi azalsa da Allah-in izni ile daha guzel bir nimet ve is imkani ile bereketleneceksiniz..
yeterki Sabir ve Dua ile Allah`a Yonelin...ve insanlar ile aranizi bozmayin.. kopruleri YIKMAYIN kim bilir belki bir gun geri donusumunuz gerektiginde o koprulerden gecme ihtiyaciniz olabilir...

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rivayet edilirki; ibn-i Ömer (radıyallahü anhüma) rüyasında hurma yediğini gördü. Rüyasını Rasulullah efendimize anlattı.
Rasulullah efendimiz: “Hurma imanın zevkini kalpte duyulmasına delalettir” buyurdu. Hurmanın birçok çeşidi vardır.
Rüyada hurma görmek yağmura hurma yediğini görmek o yılda kendisine gelecek rızka delalettir.
Hurma Kuran’ı kerim tilavetine veya depolanan mala delalet eder denilmiştir.
Medine hurmasi medeni olarak ve tatlilik ile isi baglamaniz..seklinde yorumlanir ..Rabbim her seyin en iyisini bilendir.. Selamet ile Hayra Kalin... "

Kardesim allahu alem siz madden ve manen yukseltikce babanizda asagi dogru alcalmakta..inmekte...
ama unutmayin ne olursa olsun babaniza saygi hurmet ve hizmette kusur ederseniz o tesbihat bile sizin Allah kattinda yucelmenize yardimci olmaz...
Benim burada bir cok yabanci amerikali musliman olmus arkadaslarim var..ailesinin annesinin nasil kabulendigini veya nasil karsiladiklarini sordugumda..aynen sunu ifade ederler...

_Biz eskiden anamizi yilda bir ziyaret eder..kufur eder..el kaldirir onlarda polis cagrip bizi sokaga atarlardi.. ama musliman olduktan sonra islam da anne babba HAKKINI ogrendikten sonra saygi ve hurmette kusur etmiyor helalik istedigimizde anne ve babamiz islama hayran kaldilar..
bu nasil adil vicdanli bir medeniyet Dini dir diye...
o yuzden Babaniz sizin aksi dusuncesinde olsa da hizmet saygi edep hurmet ve yardimda kusur etmeyin.. yoksa hic bir zaman tam olarak.. insan ve mumin olamazsiniz..
selamet ile Hayra Kalin...

Ruyada şehit gormek diger ruyalarin devamidir..dedigim gibi kardesim hayattinizda yeni bir baslangicin donemecinde oldugunuz ve bu SIKINTILI donemde aileniz ve Babaniz ile Sabirli ve anlayisli olabilirseniz...cook itibar sahibi olacağınız ve çok yükseleceğiniz anlamındadır.Allahu alem...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Allah c.c yardıcın olsun. Namazlarını sakın bırakma. Namazlarına devam et bütün kapılar açılacaktır inşAllah. Sabır ve azim lazım.

Üst Alt