• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

ALLAH nasıl tanıtılır

mhmt042

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Özellikle bilimle iç içe geçmiş bir ateiste Allah nasıl anlatılır.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Zor iş! Buradan başlasın.

K

kalaka27

Kayıtsız
Misafir
Sayın arkadaşım ateist ile tartışmaya girme zira o senle tartışmaya giren daha yeni ateist olmuş ortam için iki makale okumuş kişidir gerçek ateist asla ve asla din ve din üzerinden hiç kimse ile tartışmaya girmez gerçek inanan da asla ateist ile tartışmaya girmez

ayrıca benden size tavsiye ben 1 sene ateistlerle aynı evde kaldım mecburiyetten sağ olsun inanan müslüman arkadaşlarım kapı bile açmadı burada ateist övmüyoruz ama onlarla kaldığım sürede dinen ne kadar cahil olduğumu anladım adamlar kuran tevrat incil zebur hatim etmişler ezbere biliyorlar ve bilim takip ediyorlar öyle ayetler bilime oturtuyorlar ki aklın şaşar onlar bilerek ve isteyerek inanmayanları var bazısıda sorgularak inanmak istiyor

yeni yeni ateist olanlara bir şey anlatamazsın sakın böyle paradoks sorular sorduğunda da şaşırma ALLAH KALDIRAMAYACAĞI TAŞ YARATIR MI ONU KALDIRIR MI diye sorarlar bu soruların cevabı vardır biraz mantık yürütün çözersiniz

birde şunu sorarlar ALLAH KENDİSİ GİBİ BİR ALLAH YARATIP SONRA ONU YOK EDER Mİ DİYE SORARLAR
bunun cevabı basit evet de yaratır ve yok eder biraz mantık yürütün bulacaksınız.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Ateist nedir kardeşim. Cehennem odunu değil mi. Neyi övüp duruyorsun. HasbünAllahi VE NİMELVEKİL...

_meryem_8

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
kalaka27
Dediğini ben anlamadım..? ALLAH elbette neden kendisi gibi bir ALLAH yaratsın? haşa.
Allah'ın bir misli, benzeri ortağı yoktur.
Müslümanların düşünmeyi abartıp da yanlış itikada sapmalarından korkarım.

Üst Alt