Allah insani ask acisiyla sinamasin

Niksiz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Çok kötü bir ilişkiden çıktım. 5 senem zehir oldu, toplasan 6 ay konuşmadım hep kavga, hep ayrılık ama çok sevdim. Son 2 senedir tamamen koptu. Bu kavgalar niye neden yüzüm gülmedi onu çok istedim. Hergün Dua ettim, zikir çektim, yalvardım Allaha. 3 gün önce mesaj da attım cevap verdi daha da kötü oldum. Bu ilişki bana mustehak mi. Allah bana dünyada cehennemi neden yaşatır bu kişi hayırlı mıdır ondan başkasına bakmıyorum, bana da kimse bakmıyor. Adaletine sığındığım tanrım beni. Bu kişiye kavuşturur mu benden bu acıyı alan yokmu neden unutamıyorum.

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Kadın ve erkek ancak evlenince birbirlerine helal olur. Onun dışında aşk-meşk, sevgili v.s caiz değildir. Eh caiz olmayan bir işe bulaşınca sonunda huzur ve mutluluk beklemek akıl işi olmaz.

Beyzantalya

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Kardeşim evlilik dışı ilişkilerin mutlu sonla bittiğini veya sonsuza kadar sürdüğü bir dünya yok maalesef ki en iyisi sen helalini bekle ne hüsrana uğrarsın ne de pişmanlığa :)

Virus303

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Ettinse kendine ettin. Kendin çaldın kendin donledin. Allah c.c. bu işe ne katarsın. Mevla sizide bizide aşksız koymasın lakin aşkın esasını versin. Sahte aşklar Allah c.c. aşkının gölgesi be kuzum. Sen denizdesin bi çaresin yılanına sarılıvermişsin doğru cevap bu.

Üst Alt