AKP Seçmeni kimler?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
AKP seçmeni büyük çoğunlukla aklı başında, sağduyulu, geçmişin farkında, geleceği gören kişilerden oluşuyor. Yani kısaca TÜRKİYE diyelim. Çapulcu takımının niyetini sezen, lafa değil icraata bakan ve nankör olmayan insanlar. AKP seçmeni, iktidar olma, yönetimi ele geçirme hevesiyle meydanlara çıkıp şımarık çocuk gibi atıp tutan, hatta ne söylediğinin farkında bile olmayan insanların farkında.

Ülkeyi yönetmek isteyen ve İstanbulun yönetimine aday olan kişilerin peşine takılıp, onlara şakşakçılık yapanlar hangi zihniyetteler acaba? Hem İstanbul hem Türkiye için her türlü hizmet AKP tarafından zaten yapılıyor. Rakipler kompleks içinde boğulurken, iktidar olamamanın ezikliğini yaşarken, karanlık bir geceden daha karanlık bir geçmişi varken, bir ülke yönetecek hatta İstanbulu bile yönetecek basireti, vizyonu, bilgisi, tecrübesi ve sağlam duruşu, dikili bir ağacı hatta gözle görülen hiç bir hizmeti dahi yokken neyin peşinde?

Bu milletin karnı lafa tok, basiretsiz liderlere (Lider olduğunu zannedenlere), heves peşinde koşanlara pirim yok! DURMAK YOK YOLA DEVAM.

selahattin

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Çapulcu nankör şımarık çocuk gibi atıp tutan, hatta ne söylediğinin farkında bile olmayan
şakşakçılık yapanlar Rakipler kompleks içinde boğulurken, iktidar olamamanın ezikliğini yaşarken, karanlık bir geçmişi varken,
basiretsiz liderlere (Lider olduğunu zannedenlere)

ben bu forumu diğer forumlardan farklı olarak gözlemliyordum.farkıda siyahsetin olmayışıydı.ama bu forumda siyahsetin alası var.
hakaret gırla gidiyor.diğer forumlardan farkı yok.pardon var aslında.diğer forumlarda hakaret herkese yasakken,bu forumda sadece üyelere yasak.
yönetime serbest olduğu serdarın mesajında görülüyor.yukarıdaki sözleri (hakaretleri) birileri akp seçmeni hakkında yapsa,anında banlarsınız...

ben erdoğanı ve akpyi savunmanıza bir şey demiyorum.lakin savunma farklı rakiplerin seçmenlerine hakaret farklı.
dediğim gibi ben veya başka bir üye serdarın yazdığı aynı hakaretleri ak partili seçmenler için yazsa ne tepki verirsiniz?

haaa diyebilirsinizki solcular ve bozkurtlarda bizim hakkımızda başka sitelerde hakaret ediyorlar. peki Müslümanın farkı nerede kaldı?
günümüz Müslümanları naiflikten uzaklaştı,rakipleriyle çirkeflikte yarışır duruma geldi..

hz.peygamberin dili ebu cehilin dili gibi hiçbir zaman olmadı...
dini diline dolayan siyasete alet eden hiçbir partiye oy vermedim bugüne kadar.siyahset günlük hayatımda az bir yer kaplıyor.

gelirken Allahın emriyle gelmiştim,giderkende aynı emirle gidiyorum.mutlaka Allah ya birileri için beni bir vesile olarak üye yaptı,
yada ben üye olup birilerinden birşeyler öğrendim,yada birilerine bir şey kattım bilemiyorum.işin hikmetini Allah biliyor.

ormanın içine yağan her bir damlanın yüreğine sağanak halde boşaldığını hissettiriyorsa
hatıra ve hasrettine Ağla ya'hu !..Artık demir almak günü gelmişse zamandan
Meçhûle giden bir gemi kalkar bu limandan.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
1958232_601679673243808_1818243445_n.jpg

Burası İstanbul/Yenikapı Tarikat ehli kardeşlerimiz Başbakan Tayyib Erdoğan'a dua ediyorlar..
Eyy Selahattin Eyyübi,Gönül Dostum, Ömrünüz uzun yolunuz açık olsun! İyi ,hayirli hayat, uzunca Sabırla süren bir yolculuktur.
Bu Hayat yolculuğunda ;iman ,idrak ister,Sabır ister, ilgi, dikkat, özen, adanmışlık,fedakarlik ister,aşk erlik ister,yürek ister,samimiyet ister,dert ister.....

safımız belli olsun istedik...Ya Dilinde KURAN Alnı secdede olan nur yüzlü başbakanımız tayyip erdoğanı destekleriz ya da
‘Yahudiler de hristiyanlar birbirinin dostu, sizin düşmanınızdır. Onlarla işbirliği yapmayın.’’ ayetlerini hiçe sayarak Papanin ellerini tutan ne idüğü belirsiz bir insani destekleriz...

Farkinda iseniz burasi islamiforumlar.. CHP, yi destekliyecek değiliz!! İyiler hiçbir şey yapmazsa kötüler kazanır...
bir cok forumda siyahset var size Ö.M. ile göndereceğim..
selametle hoşçakalın...

1545217_698795096808568_2074290511_n.jpg

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
30 Mart yerel seçimlerindeki tahminlerimi de yazmami istermisin ? Size moral olur...sırıtık.:,

yüzde 47,5 ile AK Parti,
yüzde 32,5 ile CHP,
yüzde 19,9 oranı ile MHP olacak..

:maasallah:

sealıfe

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
es selamu aleykum verahmeturullahi

ben tarih kitaplarını çok okurum. ayrıca Kadir Mısırlıoğlu ve Ahmet Mahmut Ünlü nün sohbetlerini yakından takip ediyorum.
solun din adına yaptığı, bu ülkeye bir dikili taşı olmadığını cümle alem biliyor.
milletimiz okumayı sevmez, dinler, seyreder, yaşayarak görüyor artık. dünyada eşi benzeri görülmemiş projeler, bütün baskılara rağmen hayata geçirilmiş, askeriyede din diye bir şey yoktu.
şimdi cuma ve normal namazlar kılınabiliyor. her birlikte mescit olması zorunlu oldu. bunu kimse bilmez. saygılar..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
es selamu aleykum verahmeturullahi

ben tarih kitaplarını çok okurum. ayrıca Kadir Mısırlıoğlu ve Ahmet Mahmut Ünlü nün sohbetlerini yakından takip ediyorum.
solun din adına yaptığı, bu ülkeye bir dikili taşı olmadığını cümle alem biliyor.
milletimiz okumayı sevmez, dinler, seyreder, yaşayarak görüyor artık. dünyada eşi benzeri görülmemiş projeler, bütün baskılara rağmen hayata geçirilmiş, askeriyede din diye bir şey yoktu.
şimdi cuma ve normal namazlar kılınabiliyor. her birlikte mescit olması zorunlu oldu. bunu kimse bilmez. saygılar..

tıp fakültesinde okuyan kızım tesettürlü Türkiye de eskiden tesettürlü Doktor olamazsin demişlerdi..
şimdi Hamd olsun okulu biter bitmez Hekimlik hizmetini Türkiye de Devlet hastahanesinde de yapmaya karar verdi...
Ben lafa değil icraata bakarım

https://www.youtube.com/watch?v=qFnix7ZjiO8

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
ben bu forumu diğer forumlardan farklı olarak gözlemliyordum.farkıda siyahsetin olmayışıydı.ama bu forumda siyahsetin alası var.hakaret gırla gidiyor.diğer forumlardan farkı yok.pardon var aslında.diğer forumlarda hakaret herkese yasakken,bu forumda sadece üyelere yasak.yönetime serbest olduğu serdarın mesajında görülüyor.yukarıdaki sözleri (hakaretleri) birileri akp seçmeni hakkında yapsa,anında banlarsınız.

kısacası bu forumda artık daha fazla durmak bize zarar.
gönülsızım başta olmak üzere tüm üyelere.sevgiyle kalın.sağlıcakla kalın.selametle kalın.hoşçakalın.
Selamunaleyküm.
Değerli kardeşim daha önce benim BURADAki mesajımı şirk olarak algılamış ve benim anlamadığım bir dille bana uyarı yapmış Gönül Sızım adminimde anladığım dilden tercüme etmişti.
Şimdi burada yazacaklarım içinde şirk varsa yine uyarın ama benim şirk olarak yazmadığımıda cümle alem bilsin.
Değerli kardeşim ben islamiforumlar.net ile birlikte 5 sitede daha yöneticilik yapıyorsamda genelde yoğun olarak burdayım ve bu güne kadar diğer siteler de dahil hiç birinde siyasetle ilgili bir konuya izin vermedim, vermedim çünkü hem siyaseti sevmem, hem bu siyaset aynı alkol gibi insanları birbirine düşürüyor.

Buakşam tvde haberlerde gördüm, bir yerde bir parti teşkilatı konuşma yapacak oraya yakın bir y.okuldan öğrenciler geldiler sonuç kavga gürültü.
(sözüm o öğrencilere) abe güzel kardeşim ananız babanız yemeyip içmeyip sizi okuyup adam olsun diye okula gönderiyor sizin neişiniz var partiyle siyasetledfrt..
Veben çok iyi biliyorumki bu öğrencilerin içinde bu hükümetin sayesinde okuyanlarda var ama işte insanoğlu nankördür.
Şimdi gelelim size; diyorsunki bu forumda siyahsetin alası var.hakaret gırla gidiyor
Hayır kardeşim burada siyahsetin alası diye birşey yok, burada haklıyı savunmak var.
mesela; siz forumda 10. 15 bin konu açmışsın, bazı konularda damardan konuşmuşsun, forumda emeğin var ve bir üye gelmiş bir nedenden dolayı seni bize şikayet etmiş ve sizi banlamamızı istiyor, bu banlama sizce mümkünmü? tabiki mümkün değil çünkü siz bu foruma EMEK vermişsiniz.
İşte bu nedenden dolayı Forumda siyahsetin alası yok sadece TÜRKİYEMİZ için. VATANDAŞI için çalışan, emek veren bir insanı savunuyoruz.

Siz ve diğer arkadaşlarım akp,yimi, chp,yimi, mhp.yimi tutuyorlar ben onu bilmem sadece saygı duyarım ama ben ne akp,liyim, ne chp,li, nede mhp,li. ben, kim olursa olsun yiğidi öldürürüm ama hakkını yiyemem,

yine tekrarlıyorum şu yollar benim kamyonculuk(nakliyecilik) yaptığım zamanlarda olsaydı ben halen kamyonculuk yapıyor olacaktım, neden? çünkü ben kendim şoförüm ve kamyonumu kendim kulanıyordum, inanırmısın ben 1988. 2008 arasında sadece 3 kez motor yaptırdım 3üncüsünüde parça hatasından dolayı hiç masrafsız yaptırdım. ama neyazıkki ozamanlarda yollarımız böyle kaymak gibi olmadığından dolayı kamyonum döküldüğü gibi vergi borçlarından belimi doğrultamadımgghhn..

Ve ALLAH C.C. BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN BAŞBAKANIMIZIN ÇIKARDIĞI KANUNLARLA, YASALARLA BENİ HEM ESKİYEN KAMYONDAN KURTARDI HEM VERGİ BORÇLARIMDAN KURTARDIcfbrvo
ŞİMDİ SANA SORUYORUM GÜZEL KARDEŞİM: BEN BU YİĞİDİN HAKKINI NASIL YERİM. BEN (BİZ) BU YİĞİDİ SAVUNMAYACAZDA 1992den 1999a KADAR SSK BATIRAN KİŞİYİ Mİ SAVUNACAZ.

Hormetlerimle...

1925224_834414963241971_905066782_n.jpg
1958495_834400569910077_515829647_n.jpg

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
AKP seçmeni kimlerdir demiştik. Akp seçmeni sadece akp taraftarlarından oluşmuyor tabi. Memlekette ne kadar akıllı vatandaş varsa TAYYİP ERDOĞANI destekliyor, gizli veya açık. Bütün siyasi partilerin taraftarları arasında da bile seçim hakkını AKP lehine kullananlar var. Müslümanı var, alevisi var, gayri müslimi var, chp,mhp hatta bdp liyim diyip de AKP ye oy veren çok vatandaş var. Neden mi? Adamın dini veya siyasi görüşü farklı olabilir ama o da herkes gibi lafa değil icraata bakıyor. Bugün ülkeyi yönetmeye talip olanların arasında Başbakan olmayı hak edecek kim var Allah aşkına? Ancak meydanlarda laf kalabalığı, başka ne icraatların gördük? Bırakın ülke yönetecek kadar bilgi, beceri, vizyon, duruş sahibi olmayı, Başbakanlığa yakışacak kim var? Gözümüzün gördüğüne mi inanalım yoksa meydanlarda çıkıp yapacağım, edeceğim diyenlere mi?

Herkes elini vicdanına koysun, memeleketteki gelişmeyi, ilerlemeyi görmüyorum diyen varsa, bu ülke son 12 yılda enkazı temizledi, geçmiş onlarca yılın yaralarını sardı, kalktı bir de yürümeye başladı. Bunu inkar edene nankör denir. La havle.... denir. Koca bir YUUUH denir!

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
İyi demiş, gidiyorum diyene başka ne denir ki? Uğurlar olsun denir. Nereden nereye gidiyorsa uğurlar olsun! Başka ne diyelim!

"hû" Selahattin Eyyüb el-Ensari kardeşim Buyurun islamiforumlar.net Ailesinin Tasavvuf bölümüne aşk ile diyelim..
Tasavvuf dünyasi, Siyahset-i kaldirmaz...

selahattin

Kurallara Uymadı
Üyemiz
"hû" Selahattin Eyyüb el-Ensari kardeşim Buyurun islamiforumlar.net Ailesinin Tasavvuf bölümüne aşk ile diyelim..
Tasavvuf dünyasi, Siyahset-i kaldirmaz...

tasavvuf dünyası 3 meslekten uzak durulmasını emreder.avcılık,kasaplık,kadılık (hakimlik)
buna günümüzün mürşidi kamilleri siyahseti eklerlerse memnun oluruz.
kasaplıkla ilgili şöyle birde söz vardır. her mahallede bir kasap olsun,ama o kasap siz olmayın.

eyvallah hu.

ozkn

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
haaa diyebilirsinizki solcular ve bozkurtlarda bizim hakkımızda başka sitelerde hakaret ediyorlar. peki Müslümanın farkı nerede kaldı?
günümüz Müslümanları naiflikten uzaklaştı,rakipleriyle çirkeflikte yarışır duruma geldi..

es-Selamu Aleyküm. Uluslararası İlişkiler mezunu olduğum ama Hiç siyaset hakkında konuşmam. Siyaset hakkında konuşan bazı kişilere de gülmeden geçemem... Fakat siyaset hakkında sizin bu (alıntıladığım) sözünüzü takdirle karşılayarak altına da kendi aldığım diplomatik eğitimimle imzamı atarım. Neden mi!!
Tüm AKP seçmenlerini kastetmiyorum. Fakat oy peşinde olan internetteki AKP yandaşlarının sözlerine şaşkınlıkla bakıyorum. Burda sözüm Serdar Hocaya veya Gönül Sızım Hocamıza sözüm yok o yüzden kendi üzerlerine alınmasınlar.

Eğer bir parti ülke için iyi işler yapmış ise o partiye oy toplamak için söylemler yaymak gündem oluşturmak yersiz geliyor bana göre. Zaten gören görüyor yapılan işleri. Adam gidip sandıkta buna göre oyunu kullanacak. AKP ye cephe alanların agresifliğini anlarım da zaten Türkiye'nin önünde kendini ispatlamış olan AKP için muhalefet partiyi destekleyenler gibi düşük seviyelere iniyorlar... Anlamadım yani! Afedersiniz ama pazarda bile malın iyisini anlayan milletimiz sandıkta mı gerekeni yapamayacak. Hele ki Fetullah Gülen gündemini bu yüzden acayip şekilde tuhaf karşılıyorum (Serdar Hoca ve Gönül Sızım Hoca üzerlerine alınmasınlar dememin nedeni budur onlarla ilgisi olmadığı şimdi ortaya çıkacak).

Fetullah Güleni sevemedim yani canı gönülden Allah Razı olsun dediğim hocalardan değil. Bir hata yaptı beddua savurdu. Bu bir hoca için asla yakışmayacak ameldi. Fakat dün internette AKP yi destekleyenlerin oluşturduğu grup sayfasında Fetullah Gülen 2 ceketim olmadı diyor bakın fotoğraflarda ayrı 8 ceketi var falan filan. Ya Hu ! Bir beddua etti diye, Başbakanla zıtlaştı diye tutup insanların sözlerinin arkasını aramakla ne yapmaya çalışıyorsunuz!! Hristiyanlarla yaptığı bir toplanda Fetullah Gülenin cemaati yani Diyalogcuların ezanı "Eşhedü enne Muhammeder-Resûlüllah" kısmını atlayarak okudular. Önce eleştirecekseniz bunu eleştirin! Fetullah Gülenin Kuranda ayetteki ortak bir kelimede buluşalım ifadesini Hristiyanların da cennete gireceği şeklinde yorumlamasını eleştirin. Yani karşınızda hoca varsa ve eleştirecekseniz Ümmeti ilgilendiren sakıncalı yerleri eleştirin. Yok efendim 2 ceketi yokmuş da alın 8 ceketi var görün. Bir de AKPciyiz diyenlerin AKPyi destekleme şekli bu kadar ucuz mu ya dedim. Ben AKP ye oy verinlerin masum hane halkları, mütevazi ve dindar kişiler sanıyordum. Eminim yine bir bölümü böyledir. Kimsenin günahını almamayım ama Türkiyeye hizmet etmiş Milli değerleri yükselten bir hocaya bu seviyede eleştiri yapan Partizanlar görünce mutlaka bunlar kendi halinde olan AKPye oy verip sonra da işine gücüne bakan kişiler değil dedim. Yani bu kişiler olsa olsa iktidar Genç Parti iktidar olsaydı hemen Genç PArtici olacak kişilerdir.

Bazı kesimler AKPyi sevmiyor acaba niye diye düşünürdüm. Hatta babam bile Tayyibi görünce niye delleniyor diyordum. Demek ki işin içinde enterasanlık var. Çünkü babam kimseye kolay kolay sinirlenmey, işçi emeklisi olan, siyasetle uğraşmaya vakti olmayan kişidir. Türkiyeyi mahvetti demesine hala anlam veremiyorum!! Ama özel olarak Tayyib Erdoğan hakkında konuşmak gerekirse astığım astık kestiğim kestik diktatör bir lider olduğu bir gecede MİT yasası çıkarıp yargının elinden kendi adamını kurtarmaya çalışması, andımızı ilkokullardan kaldırması, T.C. yazısını kaldırmaya çalışması, oğlunu aklamak için yasama gücünü kullanması ve her fırsatta bu imkanı araç haline getirmesi gösteriyor. Eğer Milletin temel değerlerini hiçe sayıp yasamayı bir gecede Milli umsurlar aleyhine kendi menfaatin (MİT yasası) harekete geçiriyorsan buna olağanüstü meclis denir. Nitekim bu örnek Kurtuluş Savaşında 1. BMM nde ortaya çıktı! Böyle devam ederse Türk milleti ayaklanıp ihtilal yapar farkında değil!! Biz Türküz kendisi Ermeni asıllı olabilir. Bu topraklar 1000 yıla yakın Türk yurdudur. TC ismini kaldırırsan, Andımızı kaldırırsan suyun kaynaması yakındır fena ters teper...

Bunların dışında yaptığı hizmetler ortada. Yiğidi öldür hakkını yeme diye bir söz var. Yaptıkları Türkiyenin lehinedir ama umarım bir daha 350 civarı millet vekili ile meclise girmez yoksa Türkiyede önümüzdeki 6 yıl içerisinde iç savaş çıkar Allah korusun! Suriyenin düştüğü duruma düşeriz sonra... İktidara 350 millet vekiliyle geldin diye Milli değerleri yok etmen için sana oy verilmedi. Yapılan bu işin arkasında Yahudi ve Ermeni parmağı var. Güya Kürtler rahatsız, şunlar rahatsız Türk sözü milleti ayırır şeklinde Milli değerimiz ortadan kaldırıp milleti ahmak yerine koyuyorlar. Ne yazık ki Tayyib Erdoğan da buna aracı oluyor...

"Şahsınıza yapılan kötülüğü affedin, milletinize yapılanı affetmeyin." Hz. Ali r.a.

"Onu fetheden komutan ne güzel komutan, onu fetheden ordu ne güzel ordudur." Hz. Muhammed s.a.v.

Tayyib Erdoğan ülkeye iyi hizmet veriyor olabilir ama Millete kötülük yapıyor.

Ben T.C. yazısı için canımı veririm gerisi çift şeritli yollar GSS filan artık teferruat olur! Milli değerleri rahat bırak patika yolda gitmeye razıyım. Ama yine AKPden başka oy atacak adam akıllı bir parti göremiyorum. MHP desen bi acayip... CHP desen Allah Korusun. Mecburen AKP... Ama Milli değerleri ve yasamayı zırt bırt kurcalarsa oy kullanmam daha iyi. Bu millet için hizmet etmiş ve canını vermiş şehit ve evliyaların hürmetine AKPyi Allahu Tealaya havale ederiz görürler günlerini...

Yasamayı zırt pırt kurcalamadan yola gidilecekse yola devam!!!

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
tasavvuf dünyası 3 meslekten uzak durulmasını emreder.avcılık,kasaplık,kadılık (hakimlik)
buna günümüzün mürşidi kamilleri siyahseti eklerlerse memnun oluruz.

Öyle ek yapmak serbestse, Günümüz mürşidi kamilleri buna birde atatürkçülüğü eklesinler. Hem tasavvuf ehliyim hem atatürkün askeriyim, hem tasavvufçuyum hem kemalistim, balıkla yoğurt yemek gibi...sırıtık.:, Bilmem burda böylesi var mı? Yoksa sözüm meclisten dışarı...::komik..

ozkn

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Milli değerlerimizi savunuyorum yani sözlerim doğrudan doğruya politiktir. Siyaset ayıp aramanın hata üretmenin ta kendisi olmuş. Bizim işimiz yüzyıllık politikalardır 5 yıllık seçimler değil. İyi iş yapanlar buyursun gelsinler. Ama ülküm Anayasanın ilk 4 maddesinin korunması (Allah'tan değiştirilmesi teklif edilemiyor) ; milletimin bütünlüğü ve devletimin onurlu şekilde ayakta durmasıdır.

Hem tasavvuf ehliyim hem atatürkün askeriyim, hem tasavvufçuyum hem kemalistim, balıkla yoğurt yemek gibi...

Aman Hocam O konulara girme...
Atatürk konusu bu yüzyıl için imtihandır... Gerçi imtihanı bozmak oluyor yazdıklarım ama gerçekten bu imtihanı geçemeyen bazı din kardeşlerimiz olmuştur. Mesele çözmek ve İslama hizmet ediyorum dşüncesiyle bu çetin imtihana atlıyorlar. Halbuki bunlardan Allahu Teala'nın (haşa) haberi mi yok! Bir kula kul gibi tapmak zaten dinimizde şirktir bunu azıcık ilmi ve malumatı olan bilir. Fakat vatan hainlerinin boyunlarına geçirilen bu imtihana din kardeşlerimiz niye atlıyorlar! Vatan haini damgası yiyorlar durduk yere. Dokunmadan kenardan geç kardeşim girme işte...

Ne yazık ki Atatürkçülere sataşarak İslamı savunduğunu sanan din kardeşlermiz hala var! Allahu Teala dininizi kemale erdirdim buyurmuş, senin dinin sana benim dinim bana diyerek güzel ve huzurlu bir şekilde yaşasın işte. Niye gidip vatan hainlerinin boynuna geçirilen imtihanı yükleniyorsun! Bu iş onları ilgilendirmiyor niye içine atlıyorlar. Mesela kafire sen niye kafirsin kafir olmayacaksın diyebiliyor muyuz.

Eskiden ben Kemalist derdim hatamı anladım: hikmetli söz Müminin yitiğidir nerde bulursanız alınız hadisi şerifine göre ister Frenk gavurunda olsun ister mısır firavununda olsun bir hikmetli söz varsa alırım. Niye Kemalistim diyerek, bir kulun hikmetli işleri var diye tüm hatalarını da yükleneyim..isterse devlet kursun sonuçta milyonlarca kardeşimin de kanı döküldü öyle tek kişiyle Kurtuluş Savaşı kazanılamaz. Din kardeşlerimize Atatürkün bir imtihan olduğunu anlatalım, vatan haini yaftasına fazla yaklaşmadan yoluna gitsinler. Bu iş onları ilgilendiren bir şey değil.

Niye? Eğer milletin bölünmesine vatanın parçalanmasına yönelik art niyeti olan biri varsa önce Atatürk kavramına saldırır. Çünkü bu isim Kurtuluş Savaşı ile markalaşmış bir isimdir. Art niyetli insanlar bu noktada güzel seçiliyor. Yoksa tarihi bilmeyen saf din kardeşlerimizin Atatürk aleyhine konuşmasını bu sınıfa sokmamalıyız aynı şekilde din kardeşlerimiz bu konulara elini bulaştırmasın. En güzel kalkan budur Ermeni ve diğer milletlere. Yoksa Allahu Teala Kurana ve Peygamberimize s.a.v. saldırılmasına izin vererek bizi imtihan etmesin asıl o zaman İMTİHAN BİZE DÖNER!!!

Din kardeşlerimize çokça bunu anlatın ki ateşe kelebeklerin üşüştüğü gibi üşüşmesinler...

Hayırlı geceler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ama yine AKPden başka oy atacak adam akıllı bir parti göremiyorum. MHP desen bi acayip... CHP desen Allah Korusun. Mecburen AKP...

hayırlı akşamlar Rabbim cümlemize akil, fikir, idrak ve Hidayet eylesin..
Sebepler vardır herkes kendince haklıdır,Ama ben objektif baktığımda sen her zaman yanlışsın
Yine de hep yanında olurum ben !!Çünkü farkında olmasan da en az benim kadar Sen de yalnızsın...Müsliman kardeşim...
Kissadan hisse
acilangul1

desenize Aşağı tükürsem sakal,yukarı tükürsem bıyık,yere tükürsem görgü kuralları...sırıtık.:,
en iyisi hiç tükürme, ağzında kalsın...

ozkn

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
en iyisi hiç tükürme, ağzında kalsın...

Hocam,

Aslında mesele çok basit ama çözümü felaket getirebilir. Etkili isimler (Cübbeli Hoca, Süleymancılar vs.) milletimizi bir gece duaya çağıracak! 50 milyon müslüman o gece hepbirlikte dua edecek: Ya Rabbi ! Milletimiz için hayırlı olanı başımıza getir, zarar verenleri de başımızdan def eyleyip helak eyle!! diye... 50 milyon Müslüman samimi bir şekilde o gece bu duaya "amin" desinler.

Fazla mı abarttım islikcalan

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
560638_10151253510845380_256386731_n.jpg

Allah'ım Gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle,Hakkımızda hayırlı olana gönlümüze sevdir ve razı eyle..amin.
kul acziyetiyle neyin hayır neyin şer olduğunu bilemez.
o yüzden Rabbine yönelir ve der ki ; Eyy Rabbim! hakkımızda hayırli olani ver..

ancaaak ,Bu duayi ederken
"O HAYRA KATLANACAK BİR GÜÇ BİR İRADE" de bir o kadar önemli ve zaruri vasıfıtır...bunu da unutmayin!!
kısaca: hayırlısını dilerken, o hayır ile ,imtihan edilebileceğinizi de katma değer ekleyin..İnsan Hayırla da Şer´lede imtihan edilmektedir ..
O yüzden; iradeyi ,imani,sabrı dilemek lazım.. velhasili kelam..

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Seçim zamani;
Medyanin oluşturduğu algı zaten mükemmel ötesi. Baş örtüsüne hiçbir şekilde onay vermeyenler, demokrasi dışı diye algılayanlar, seçim zamanı sloganlarinda baş örtülü insanları nasılda kullanıyor. Maşallah herkes birlestirici güç sırıtık.:, . Şu seçim dönemi geçsede rahat bir nefes alsak. içimiz dışımiz siyasetle doldu.

Üst Alt