islamiforumlar.net - islami forum

islamiforumlar.net - islami forum (https://www.islamiforumlar.net/)
-   Soru Cevap (https://www.islamiforumlar.net/soru-cevap/)
-   -   Fal baktırma sebebiyle cinler musallat olur mu? (https://www.islamiforumlar.net/soru-cevap/41403-fal-baktirma-sebebiyle-cinler-musallat-olur-mu.html)

aybke 03:03

Fal baktırma sebebiyle cinler musallat olur mu?
 
Merhaba, fal baktırma sebebiyle cinler musallat olur mu?
Aslında geçtiğimiz sene iki farklı hoca çok hassas olduğumu ve bana musallat olan cinler olduğunu söylemişti. Ben de kurtulmak için muska taktım baya ürktüm tabi. Sonra geçti bunlar. Uzun bi süredir de psikolojimi alt üst eden bi olayla ilgili canım sıkılıyordu, merak ettiğim bazı hususlar vardı.

Dün bir arkadaşım telefonda baya övdü birini her şeyi bildi falan deyince ben de aklımdaki o soruya yanıt bulurum belki diye aradım. Pek bir şey bilemedi ama konuşmalarından sanki cinleri var gibiydi, birilerine sormuş da yanıt almış gibi konuşuyordu. Konuşmadan sonra başım çok ağrıdı geçmedi bi türlü. Rüyamda da cinler gördüm bi türlü onlardan kurtulamıyor yalnız kalmaktan korkuyordum. Merak ediyorum acaba tekrar bana musallat olmuşlar midir yoksa zaten böyle bi durum yok ve psikolojik midir? Ne yapabilirim.

Turab 07:14

Merhaba, sana tek tavsiye edebileceğimiz şey hocaya gitmek gibi işlerden uzak durmandır. Bunlar caiz değildir. Bu şekilde cinciyle, üfürükçüyle v.s ile ilgimiz olmadığından ancak bu kadarını söyleyebiliyoruz.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0