Burada her şey "NET"
islamiforumlar.netGo Back   islamiforumlar.net - islami forum > KÜLTÜR,EDEBİYAT MİZAH > Serbest kürsü
www.islamiforumlar.net
Kayıt ol Yardım Ajanda Arama Son Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Anasayfa Soru cevap Dua köşesi İslami rüya tabirleri Resimli Cuma Mesajları Dök içini rahatla İletişim
Serbest kürsü Diğer bütün bölümlere uymayan paylaşımlarımız buraya

Erkek arkadaşımdan hamile kaldım ne yapmam gerekiyor

Serbest kürsü


Yeni Konu aç CEVAPLA

 

Seçenekler Değerlendirme: Konunun ortalama Değerlendirmesi 5,00/3,00 puandır.
Alt   #31 (permalink)
Kayıtsız Üye
Misafir
Senin gibiler dedigin 3 harf. Dalga mi geciyon sakacikdan evlenip bosandigin zaman Allah görmüyor mu bunu, cocuk mu kandiriyon yani bir tane devlet kurumuna imza ile günah siliyorsunuz öylemi.
 
Alıntı ile Cevapla
Alt   #32 (permalink)
Kayıtsız Üye
Misafir
Devlet nikahı nedir.dini nikah ,imam nikahi olmadigi sürece kimle olursan ol haramdır !
 
Alıntı ile Cevapla
Alt   #33 (permalink)
Kayıtsız Üye
Misafir
Güzel kardeşim yaptığınız yanlış ama o masum bebeğin bi suçu yok sizin günahınızın bedelini o masuma ödetmeye hiç hakkınız yok allah tövbe kapısı her zaman açıktır sen allah'a tövbe et ve bebeğini doğur.
 
Alıntı ile Cevapla
Alt   #34 (permalink)
Kayıtsız Üye
Misafir
Asla yapma kardeşim ben yaptım belalar pesimi bırakmadı kardeşim oldu oglumla kaza yaptı oğlunun ayağı kırıldı daha 3 yaşında şimdi gene ortamcı oglum düştü kolu kırıldı ameliyat oldu çok nusibetlerle karşılaştım günahım pesimi bırakmıyor yapma bedeli ağır olur hemde çok.
 
Alıntı ile Cevapla
Alt   #35 (permalink)
Kayıtsız
Misafir
Birden fazla fetva var belirli bir süreye kadar müsade edilen bir şey bu. Belirli bir zamana kadar henüz ruh ve beden sahibi olmadığı ve kan pıhtısı konumunda olduğu için.Cinayet olması için artık uzuvları oluşmuş ruhu verilmiş olması lazım. O henüz döllenmiş bir yumurta konumunda. Her ay regl oluyor kadınlar yumurta atıyor seri katil olmaları lazım o zaman... İnsanları yargılamak belki çok daha günah ve böyle peşin hüküm verip çirkin bir üslup ile size gelip soru soran birine saldırmanız korkutmanız daha da iğrenç. Allah ile kul arasında her şey. Kimin cehenneme ne sebeple gideceğini Allah bilir, ameller niyete goredir. Sen oturdugun yerden milleti katil ilan ederken sorun yok ama değil mi. O kızın ruh halini bir düşün... Sende onu öldürdün belki... Asıl böyle pervasızca gönül incitenler kabeyi yıkmış gibi olacakları için başları dertten kurtulmaz. Önce kendi ruhunuzu cevherinizi temizleyin. Kaderi önceden yazılmış bir insanın dünyaya gelmesi gerekiyor ise buna birinin seçimi engel olamaz zaten. O koşullar bir şekilde sağlanır. Bu kadar saldırgan ve kibirli olmayın bir konuda uyarırken bile hatırlatmak amacıyla güzel bir üslupla yazın empati kurun karşınızda da bir can var o kıymetsiz mi ? kimbilir ne kadar üzüldü. İnsan olmayı bilmeden bir insanı bir kulu sevmeyi beceremezken Allah neden sevsin ki sizi... Şems hz. diyor ki yıkamakla çıkmayan tek kir kalplerde yağ bağlamış haset ve art niyettir...
 
Alıntı ile Cevapla
Alt   #36 (permalink)
kalbimin sesi
Misafir
Yazıklar olsun boyle ınsanlara rabbım ıslah etsın :-(
 
Alıntı ile Cevapla
Alt   #37 (permalink)
Kayıtsız Üye
Misafir
Ne güzel demişsiniz. Bizi bir yaratanın olduğunu ve ondan saklı hiç bir işin olmadığını asla unutmamalıyız. O bizi görür duyar ve O herşeyi bilir. Sabredin sabredin ki yaşadıklarınız kıymetli olsun.
 
Alıntı ile Cevapla
Alt 3 Hafta önce   #38 (permalink)
Halis Abdullah
Misafir
Zina yapmak çok büyük bir suç. Şirk le beraber zikrediliyor Kuran'da. Doğacak çocuğu katlet mek o daha büyük günah, tövbe et. Ne harama yaklaş ne acısını çek. Suç anne babaların çocuklarına namus terbiyesi vermiyorlar. yuh olsun. kızlar çıplak gibi sokaklarda teşhir ediliyor. Nasıl müslümansiniz böyle gavur gibi.
 
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç CEVAPLA

Bookmarks

« Noel kutlamıyoruz | - »
Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir:Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
| islamiforumlar.net | Sitemap | Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesinde Bulunan Yazılar
AKTİF KAYNAK LİNK belirtilmeden kullanılamaz.