islamiforumlar.net - islami forum

islamiforumlar.net - islami forum (https://www.islamiforumlar.net/)
-   Rüya Yorumları Bölümü (https://www.islamiforumlar.net/ruya-yorumlari-bolumu/)
-   -   Rüyada resmi kurum görmek (https://www.islamiforumlar.net/ruya-yorumlari-bolumu/27436-ruyada-resmi-kurum-gormek.html)

buğulu32 13:00

Rüyada resmi kurum görmek
 
S.A rüyamda resmi bir kurum önündeyim bildiğim bir kurum ama rüyamdaki gibi değil beyaz beyaz binalar var özellikle misafir hanesi bembeyaz bir bina etrafı yeşillik ok adar güzel ki anlatamam, önünde deniz var oradaki bir bankta çok az uyumuşum.
Kalktığımda servis ve işçileri görüyorum hepside beyaz ve pembe önlüklü orada çalışan bir arkadaşımın beni görmesini istemiyorum o an uyanmışım.
Bunun önünde yine bir rüya gördüm. Orada çalışan bir bey tanıdığım bir bey bana telefon açıyor bana babamın rahatsız olduğunu 5 gün içinde öleceğini söylüyor ona beni götür diyorum nereye diyor babama diyorum oan gelemeyeceğini söylüyor rüyada gördüğüm resmi kurum bu kişinin çalıştığı kurumdur, aynı zamanda kaldığı yerdir.
not: bu kişi yolculuğa çıktı

Gönül sızım 19:06

Aleykum selam Kardesim Hosgeldiniz ve Hayirli Cumalar...
Nickiniz dikkatimi cekti aslinda burada her uyenin nikki bir manada kendisinin bir yonunu temsil etmektedir...
buğulu bir camın sebebi nedir. kolayca silinebilecek olması mı
"değmez büyük cümleleri buğulu camlara yazmaya.." ya da o güzelim buğulanmış camın ahengini bozmaya değecek mi yazılan kelimeler..?
Buğulu camlarda buğu gitsede camda yazının izi kalır orda aslında..demek ki gecmiste yasadiginiz olaylarin halen etkisini bugun yasamaktasiniz...
musaadeniz ile icimdekileri yazdim..

Hayirdir insallah...
Rüyada bir resmi dairede bulundugunuzu görmek, hükümetle aranizda veya devlet dairesinde miras, evlilik, bosanma ,emlak vs..gibi
bir isin olumlu sonuç verecegine isarettir.
ayrica bir gercegin ortaya cikmasi ve ailenizolan iliskilerinize daha cok sevgi, ilgi, zaman ayirmaniz gerektigi sekilde yorumlanir..
rüyada gördüğünuz kisinin ismini vermediginiz icin sadece Hayra ve bir yenilige delaletir.. seklinde yorumlanir.. Hayirli Gunler Kardesim..


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0