Burada her şey "NET"
islamiforumlar.netGo Back   islamiforumlar.net - islami forum > İslami Forumlar Genel > Rüya Yorumları Bölümü
www.islamiforumlar.net
Kayıt ol Yardım Ajanda Arama Son Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Anasayfa Soru cevap Dua köşesi İslami rüya tabirleri Resimli Cuma Mesajları Dök içini rahatla İletişim
Rüya Yorumları Bölümü Rüya yorumu, rüya tabiri

Rüyada üç harfli görmek

Rüya Yorumları Bölümü


Yeni Konu aç CEVAPLA

 

Seçenekler Değerlendirme: Konunun ortalama Değerlendirmesi 5,00/5,00 puandır.
Alt   #21 (permalink)
gdemir
Katılımcı Kardeşimiz
Selamunaleykum
Lalegül Dergisinde Cinlerle ilgili bir hocanın makalelerini görmüştüm. Korunma yollarını ve çeşitli sıkıntılara maruz kalanlara uygun çözümleri, duaları, ayetleri açıklıyordu. Gönül sızımın verdiği tavsiyeleri uygulayın devam ederse buradan istifade edersiniz.

Selametle
gdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #22 (permalink)
nasip
Yeni Kardeşimiz
Evli değilim birde bu yüzden korktum rüyadan... Allah hayra çıkarsın diyelim öyleyse.cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
nasip isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #23 (permalink)
ARSLANAYŞE
Yeni Kardeşimiz

Rüyamda üç insan şeklinde üç harfli gördümSelamünaleyküm.
Bu gece rüyamda okul gibi yada medrese gibi bir yerdeyim. Insan kılığında kısa boylu ama üç harflilerden oldugunu bildiğim birisini görüyorum. Hatta mevsim kış terasta kız kardeşim ve annemle kardam adam yapıyormuşuz. O sırada yine görüyorum üç harfliyi. Peşinden gidip yakalıyorum salavatı şerif getirdikçe o farklı ses çıkartıyor bağırıyor. Ama ben kendimide erkek olarak görüyorum rüyamda. Sonra ilim sahibi birisi varmış bulundugum ortamda ona götürüyorum okusun yok etsin onu diye tam o anda bir fren sesi duyar gibi olup sıçrayarak uyandım.

şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı günler
ARSLANAYŞE isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #24 (permalink)
Gönül sızım
Özel Kardeşimiz
Ve Aleykümselam ,Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada evde üç harfliler görmek;
Gördüğünüz rüya, ; size hainlik yapmak isteyen, cahil birisini işaret etmekte. zararlı bir insanı tasvir ediyor olabilir
kalbini Allah ile meşgul ederse daha o kalbe bir şey girmez ve Seni rahatsız edemez..

Psikolojik olarak yorumu;
yoğun stres ve duygusal gerilim yaşadığınıza ve manevi eksikliğinize yorumlanir..
Beden arzınızı temiz tutun, cenabet Gezmeyin ,uyumayin!!

Bir kimsenin rüyasında cin görmesi; o kimsenin tehlikeli birtakım maceralara atılilirsa ;maddeten ve manen çökeceğine delalettir..

yatmadan once temiz abdestli olarak her gece
E'ûzü Besmele ile Fâtiha Felak nas Âyetelkürsî okumayi da ihmal etmeyin..
Vesvese, evham, stress ile cinler alemine KAPI aralamayin şeklinde ruyaniz yorumlanir..

Rüyada kendini erkek olarak görmek ;
Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda içinizdeki 2 yönün çatışmasını yansıtmaktadır akılcı ve saldırgan tarafınız. Akılcı tarafınız yaşamın gerçekleri karşısında mutlu bir evlilik yürüten kadını / gerçek sizi simgelerken saldırgan tarafınız rüyada erkek görünümüyle ortaya çıkıp, hayalinizdeki güçlü olmak, fiziki kuvvet, dayanıklılık gibi arzularızı tatmin ediyor olabilir.

Bir kimsenin rüyasında salavat getirdiğini görmesi;
acele yapmak istediği bir şeyi şiddetle istemesine rağmen, işin yapılabilmesi için sabra ihtiyaç olduğuna işaret eder.

Rüyada Nebiyy-i Zîşan (s.a.s) efendimiz üzerine salat ve selam getirdiğini görmek, Allah indinde makbuliyete, çok ecir ve hayra ve akıbetin güzelliğine, şefaat-ı Nebiye işaret eder.

Allahumme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Rüyada Fren Sesi Duymak;
Nefsinizi,Öfkenizi kontrol altına alabilmeniz gerekli yoksa psikolojik sorunlar yaşayabilirsiniz Allahu alem..

Öfke, Kontrol Altına Alınmadığında…

Baş ağrısı, mide rahatsızlıkları, solunum problemleri, cilt problemleri, var olan fiziksel problemlerde artma ve duygusal problemler görülebilir.
Ayrıca, konsantrasyon bozukluğu, unutkanlık, uykusuzluk, dikkat problemleri gibi zihinsel tepkiler eşlik edebileceği gibi alkol kullanımı, sigara içme, aşırı yemek yeme, huzursuzluk ve ilaç kullanımı gibi davranışsal tepkiler görülebilir.
selametle..
Gönül sızım isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #25 (permalink)
shncnlpenci
Yeni Kardeşimiz

rüyada cin görmekHer gece yatmadan ayetel kürsi elham nas-felak surelerini okur da yatarım. Bu rüyayı görmeden 1 sene önce 3 harfliler ile ilgili hocaya gittim, bana 3 harflinin musallat olduğunu söylemişti ve öldürdüğünü söyledi. O günden bugüne kadar rahattım hiçbir problemim yoktu, bi rüya gördüm ve hala onun etkisindeyim. Rüyamda bir bayan ile tanışıyorum sevgili oluyoruz ve bununla birlikte olmaya başlıyorum, rüyamda erken boşaldığım için bayan bana kızdı ve 3 harfli ile beraber oldu ama 3 harfli olduğunu söyledi. Görünüşte normal bir insandan farkı yoktu. Neyse ondan sonrasında biz bu bayanla beraber deniz kenarında yatarken bir anda ortam değişiyor ve bu bayanla beraber olduğum evin yan dairesinin önüne annem geliyor. Bu binada kendi oturduğumuz bina ve kendi dairemizin bir alt katı, yan dairenin kapısı açık annem bana seslendi yanına gittim ve bana aynaya bakmamı söyledi, aynada en arka odayı gösteriyor, orada bir kanepe var onun arkasında 3 harfli var dedi. Baktım gördüm siyah karartı şeklinde hareket ediyordu, anneme döndüm annemin beti benzi atmıştı. Sonra üstümdekini çıkarttım annemin yüzünü örttüm o zaman annemin sesi bu filmlerdeki 3 harfli sesi gibi çıktı, bende ya elham yada nas suresi bunun ikisinden birini okumaya başladım, yarıda uyandım ve uyandığımda sesli bir şekilde bu sureyi okuyordum bi yardımcı olabilirmisiniz.
shncnlpenci isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #26 (permalink)
SahMat71
Yeni Kardeşimiz
Rüyada üç harfli görmek.
Merhaba, bir zamanlar uyumadan Ayetel Kürsiyi, Felak Nası okuyup öyle yatardım her gece. Son zamanlarda ise sadece euzulu besmele ve kelimeyi şehadet i okuyup öyle yatıyorum. Hocam gercek hayatimda tek cocugum ve 5 gun sonra ailemin yanina gidecegim. Rüyada annem ile bir yere gidiyoruz. Bu yer buzullara benziyor ama soğuk ve ıslak degil. Plastikten yapılmış gibi buzlar hatta bi tanesini elime aliyorum bakiyoruz filan. Daha sonra biz annemle bir yer yatagi seriyoruz uyuyacaz ordada. Babamın gelmesini bekliyoruz bir yandanda. Babam daha yok biz annemle yatıyoruz daha sonra ben kendiligimden kelimeyi şehadet getiriyorum normalde hep yatmadan soyledigim icin sonra; " bir yerde duy/okumuştum 3 kere kelimeyi şehadet getirince 3 harflinin gözleri parlar diye" 3 kere kelimeyi sehadet getirdikten sonra annemin gözleri parlıyor korkuyorum ve uyanıyorum. Teşekkürler
SahMat71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #27 (permalink)
Gönül sızım
Özel Kardeşimiz
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun.."bir zamanlar uyumadan Ayetel Kürsiyi, Felak Nası okuyup öyle yatardım "
yine öyle okumadan yatmamanızı tavsiye ederim yoksa korkarım ki bu tür rüyalar devam edebilir...

Rüyada Cin görmek:
dünya işi ve gururu için hilekariki yüzlü kimseler ile yorumlanır..

Psikolojik olarak yorumu;
yoğun stres ve duygusal gerilim yaşadığınıza ve manevi eksikliğinize yorumlanir..
Beden arzınızı temiz tutun, cenabet Gezmeyin ,uyumayın!!

Bir kimsenin rüyasında cin görmesi; o kimsenin tehlikeli birtakım maceralara atılılırsa ;maddeten ve manen çökeceğine delalettir..

yatmadan önce temiz abdestli olarak her gece
E'ûzü Besmele ile Fâtiha Felak nas Âyetelkürsî okumayi da ihmal etmeyin..
Vesvese, evham, stress ile cinler alemine KAPI aralamayın..


Her Rüyanin bir maddi birde manevi yönü vardir..Rüyaların dışında bir de kabuslar vardır..
Çoğu insan bir kere de olsa kabus görür.
Kabuslarda bize Allah-in bir nimetti lutfu desem inanirmisiniz ? ayni Ağrının bedenimizde yolunda gitmeyen şeylerin habercisi olduğu gibi...

kötü rüyalarda günlük yaşamdaki stres ve korku,endişe, celişki stres seviyemiz yükseldiğini haber veririr...
Manevi eksikliğimizi gidermemiz icin bir habercidir...
Bu tip cin ve korku, endişe ile ilgili Rüya gördüğünüzde bilin ki Ruh ve Duygu Aleminizde bir boşluk ve açık nokta vardir...

"annemin gözleri parlıyor korkuyorum "
rüyada gördüğünüz kişinin annenizin manevi ,duygusal bir sebeple hayatının alt üst olduğunu, o kişinin kendini boşlukta hissettiğini temsil eder.
Annenizin , sizden manevi ,duygusal destek bekliyor olabilir...Sadece Anne, yada babanın duası yetmez elektrik, kaynak güç ,enerjinin çalışabilmesi için
ikisinin de Hayır Duası gerekli...

Rüyada kelime-i şehadet getirdiğini görmek,;
sevinç ve sürura, selâmete, hidayete, geniş ve helal rızka, üzüntü ve kederden kurtulmaya korkulardan emin olmaya işaret eder.selametle..


https://www.islamiforumlar.net/ruya-...-getirmek.html
Gönül sızım isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #28 (permalink)
yeşilll
Yeni Kardeşimiz

rüyada üç harfli görmek. (cin)Selamünaleyküm ..
Rüyamda bir evdeyim fakat tanımadığım bir ev. Tek bir oda içerisindeyim ve yalnızım. Böyle kitap gibi bir nesne veya ne olduğunu tam ayırt edemiyorum havaya kalkıp yerine konuyordu ve bir başka nesne daha .. İçimden diyorum ki üç harfliler var burda bunun bilincindeyim yani. Bir yandan o kitap gibi dediğim nesne yerinden oynatılırken diğer yandan da bir bakıyorum camdaki beyaz tül tutuşmaya başlıyor. Bir bölümü siyah olmuş böyle tutuşuyordu .. Ve sonrasında uyanıyorum. Acaba nedir bu rüyanın tabiri beni aydınlatır mısınız lütfen..
Tesekkür ediyorum ..
yeşilll isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #29 (permalink)
Gönül sızım
Özel Kardeşimiz
Ve Aleykümselam ,Rüyaniz Hayr olsun..
bildiğiniz gibi üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ,beklentileriniz,ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır

Rüyada ev görmek;
Kişinin dünyası ve günlük yaşamı ile ilgili haber verir..

Rüyamda bir evdeyim fakat tanımadığım bir ev;
Belirsizlik, korku, endişe duyguları...

Rüyada evde üç harfliler görmek;
Hayatınızda korku, kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder.

Psikolojik olarak yorumu;
yoğun stres ve duygusal gerilim yaşadığınıza ve manevi eksikliğinize yorumlanir..
Beden arzınızı temiz tutun, cenabet Gezmeyin ,uyumayın!!

bu günlerde yaşayacağınız ,yaşadığınız geçici ,stress,sıkıntılara işaret etmektedir.
Boş ve anlamsız işlerle meşgul olmamanız gerektiği rüyanızdan anlaşılıyor.
Maneviyatınızı güçlendirecek ve zenginleştirecek işlere yönelecek ve nisbeten rahatlayacaksınız.
Sabırla ve soğukkanlı hareket ederek sıkıntılarınızdan,ALLAHın izni kurtulacak ve huzura kavuşacaksınız.yeterki sabır ve dua selametle..
Gönül sızım isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #30 (permalink)
Aynur00
Yeni Kardeşimiz

Üç harfliSelamûn aleykum hocam, bu aralar sürekli olarak rüyamda üç harfliler ve onlarla ilgili ruyalar görür oldum. Dün gece rüyamda insan suretine bürünmüş üç harflinin bi insanı parçalara ayırdığını sonra da o parçaları yüksek bi yerden sokağa attığını ve beni de aynı şekilde öldürmek için peşimde olduğunu gördüm çok korkuyordum. Bundan önceki rüyalarımda buna benzerdi.
Aynur00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç CEVAPLA

Bookmarks

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir:Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
| islamiforumlar.net | Sitemap | Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesinde Bulunan Yazılar
AKTİF KAYNAK LİNK belirtilmeden kullanılamaz.