Burada her şey "NET"
islamiforumlar.netGo Back   islamiforumlar.net - islami forum > İslami Forumlar Genel > Rüya Yorumları Bölümü > İstihare rüyası
www.islamiforumlar.net
Kayıt ol Yardım Ajanda Arama Son Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Anasayfa Soru cevap Dua köşesi İslami rüya tabirleri Resimli Cuma Mesajları Dök içini rahatla İletişim
Rüya Yorumları Bölümü Rüya yorumu, rüya tabiri

Konu: İstihare rüyası Konu Cevaplama Paneli

Bir kullanıcı adı giriniz
Kullanıcı isminiz:
Lütfen soruyu cevaplayınız.!
Başlık:
  
Mesajınız:
Başlık Sembolleri
Konunun başında Sembol kullanmak için aşağıdaki Listeden bir Sembol seçiniz:
 
 
 
 
   

Diğer Seçenekler

Diğer Ayarlar
 • Değerlendirme
  İsterseniz bu Konuyu buradan değerlendirebilirsiniz.

  Konuya ait Cevaplar (Yeniler yukarda)

  00:33
  Kayıtsız Üye
  İstihare rüyası

  Nişanlımla evlenmem hayırlı mı diye istihareye yattım, rüyam çok karışıktı. Önce çok sevdiğim ama bir süredir küs olduğum bir arkadaşımla barıştığımı gördüm. Daha sonra, kendimi başka bir ortamda nişanlımla birlikte buldum, ve nişanlımdan hamile olduğumu öğrendim. Yine başka bir ortamda, birisi bana bir bardak ayran veriyor, ayranı elime aldığımda bardağın içinde gri renkte sülük veya kurt gibi bir şeyler olduğunu görüyorum, etrafımdaki insanların hepsi aynı ayrandan içiyor ama ben içmiyorum bardağı elimde tutuyorum. Rüyam ne anlama geliyor.
  03:38
  Aslııı
  İstihare rüyası

  Merhabalar. İstihare için uykuya yattım. Rüyam çok kalabalıktı. Pembe seccadeyle evde namaz kıldım. Sonra elime beyaz tuluma sarılmış bebek verildi. Yorumlayabılır mısınız? Şimdiden Allah razı olsun
  11:05
  ghkyn
  İstihare

  Selamın aleylüm ben istiharede saçımı yeşile boyatmış gördüm ama daha sonrasında eski bir arkadasımı da saçını siyaha boyamış gördüm. Bunu nasıl yorumlamam gerekiyor ve ne yapmam gerekiyor? Şimdiden tesekkür ederim.
  12:58
  elass5
  istihare ruyasi

  Selamun aleykum hocam ben istihareye yattim ilk gunumdeyim. Sevdigim erkek icin yattim cunku iliskimiz belirsiz, kendime yol cizmek istedim. Ruyamda arkadasimla bir evdeydik ve cinlerin var oldugunu hissettik, duvara biseyler yazmislardi garip garip seyler oluyordu odada. Ben dua ettim, durdular cok koktum manasi nedir yorumlarsaniz sevinirim.
  12:04
  Nehirr66 Merhaba, ben geçenlerde istihareye yatmıştım 2. Ya da 3. Günü birşey gördüm ama normal rüya mı istihare mi bilmiyorum. Eski sevgilimin hakkımda hayırlı olup olmadıgını ögrenmek icin.
  Rüyamda bir sınıftayım üniversitede, sınıfın duvarları bembeyaz içerisi bir pencereden güneş ısıgı alıyor. Bir adam var siyah takım elbiseli, beyaz gömlekli. Arkası bembeyaz. Adam bana kesinlikle eski sevgilime dönmemem gerektigini söylüyor, rüyamda ona çok değer veriyorum sevdiğim bir hocaymış.
  Daha sonraki günlerde bir odadayım ve hoca gibi bir adam var. Ona soru soruyorum. O da dileğini şu suya bakarak içinden geçir biz duyarız diyor. Çalışma masasında bir tas, içinde su tasın içinde kül, yanda sigara izmariti vardı sanırım. Çalışma masası kağıt ve kitaplarla doluydu. Adam bana bakıp " bu işe biz bile güç yetiremeyiz bizi aşar" diyor. Ağlamaya başlıyorum " ama ben çok istiyorum dua ediyorum " diyorum. Sonraki günler devam edemedim. Bu rüyalar neyin işareti ?
  15:38
  Evvelleringünü
  İstihare rüyası

  Merhaba benim 2 senedir sevdiğim var. Biz en son konuştuk hayatımda biri var dedi ama ben unutamıyorum. Ben de istihareye yatmaya karar verdim. İlk gece rüyamda yeşil gördüm ve beyaz gelinlik üstünde kırmızı vardı kan gibi. İkinci ve üçüncü gece ki istiharede hiç görmedim. 4. gecede siyah takım elibise beyaz gömlek ve yeşil kravat gördüm. Sizce bu kişi benim için hayırlı mı hayrsız mı?
  14:29
  Enfal Merhaba, İyi günler
  Görüştüğüm kişi için istihareye yattım rüyamda ortadan ikiye bölünmüş haşlanmış yumurta ve kahverengi kuş tüyü gördüm rica etsem rüyamı yorumlayabilir misiniz ?
  13:58
  casmen
  istihare rüyası

  Selamün Aleyküm, bundan bir kaç ay önce görüştüğüm birisi vardı, gayet ciddiydik ama sonra ayrıldık. Bende istihareye yattım ilk gece üstünde beyaz tişört ve mavi kapri vardı daha sonra yattığımda ise siyah tişört vardı üstünde ama beraber hamur açıyorduk.
  10:24
  *İLiM DiLeNcİsİ* Aleykümselam Metnar1987, eski sevgilim demek bitmiş,geçmiş bir olayı ifade eder. Ayrılmışsanız rüyanız bir şey ifade etmez, bilinçaltınızdaki üzüntülerden kaynaklıdır. İstihare rüyaları genellikle rüyada görülen renklere ve kişinin rüyadaki hislerine göre yorumlanır. Rüyanızda bir renk olgusu göremedim. Çok karışık bir rüya olduğu için sıkıntı ve endişelerinizin dışa vurumu olabilir.
  21:05
  Metnar1987
  İstihare Rüyası

  Selamun aleyküm. Eski sevgilim hakkımda hayırlımı diye saat akşam 9 da istihare namazımı kılıp sağ tarafıma yattım. istihare rüyasında, sokakta üniversite mezuniyet partisi gibi bir yerdeyim, tanımadığım bir kız bana yaklaşıyor benden hoşlandığını düşünüyorum, sana önemli birşey sormam lazım diyor. Ben onu sol kolumun altına alarak kalabalığın arasından çıkarmaya çalışıyorum, gençler partinin etkisiyle yol vermek istemiyorlar en önlerindeki sarı saçlı bir genç çekilmiyor, benim sağ elimde pet bardakta su var gencin omzundan aşağı su döktükçe yolu aralıyorlar. Sonra ben gence kusura bakma başka çarem yoktu sen mecbur ettin diyorum. Sonra kızı bir köşeye çekiyorum, benim kulağıma eğilerek bağlama büyüsü yapan bir tanıdığın varmı diyor ama sesi aynı tuğçe'nin sesi ve kulağıma çok güzel geliyor, ben düşünüyorum böyle şeyler doğru değil aklımda var birisi ama ona yok diyorum, üzülüyor. Kız bir anda tuğçe oluyor, ben içimden çok üzülüyorum, sevdiğim kız başkasını seviyor diye. Ona diyorum ki, sanırım bu çocuk sınıf arkadaşın, nasihat veriyorum benim işyerinde bir ablanın kızı var diyorum bir anda onun telefonu çalıyor, annesine hemen yemeğimi hazırla diyor sonra kapatıyor, ben tekrar nasihate başlıyorum bunlarla uğraşma o kız gibi (gerçek hayatta böyle bir kız var) iffetini kaybedersin diyorum ve sonra o bana 50-100 metre sol tarafımızda uzakta birşey olduğunu söylüyor ve korkuyor, bende oraya bakıyorum birşey yok diyorum ama orada cin olduğunu biliyorum ve ona ben varım korkma diyorum, onu sol kolumun altına alarak yürüyerek oradan uzaklaşıyoruz...(Uyandığımda saat gece 11:30'u gösteriyordu)

  YÖNETİM/DUYURU: https://www.islamiforumlar.net/yonet...html#post76937
  Bu Konuda 10 fazla Cevap bulunuyor. Bütün Cevapları görmek için buraya tıklayın.


  Powered by vBulletin® Version 3.8.9
  Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
  Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
  | islamiforumlar.net | Sitemap | Gizlilik Politikası | Kullanım Şartları

  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesinde Bulunan Yazılar
  AKTİF KAYNAK LİNK belirtilmeden kullanılamaz.