Zulme karşı yapabileceklerimiz

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Bildiğiniz üzere katil Beni İsrail (İsrail Irkı), masum Filistin halkını vurmakta ve çocukları öldürmektedir. Efendimiz S.A.S hadisi şeriflerinde:

"Kişi değiştirmeye güç yetiremiyeceği bir münkeri (sakıncalı eylemi) görünce, Allah’a o eylemi münker olduğunu, yani asla hoşlanmadığını bildirmesi, onu kurtarmaya yeter."(Taberani)

"Bir kötülük gördüğünüz zaman elinizle, gücünüz yetmezse dilinizle, ona da gücünüz yetmezse kalben buğz ediniz.”(Tirmizi, Fiten, 11; İbnuMace, Fiten, 20) buyurmuştur.

Sizleri bu hususta Beni İsrail'in mallarını boykot etmeye davet ediyoruz. Bu hususta onların mallarını alsak ne olur almasak ne olur diye düşünenler, İmam Efendinin sohbetini dinleyebilirler.

Zehan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Helal olsun Of'lu hocaya!
Boykota dikkat edelim inşallah.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Benim sekiz yaşındaki dondurma canavarı kızım bile dondurma dolaplarının önünden geçerken yutkuna yutkuna bu dondurmadan almayalım baba, diğerinden bulunca alırız diyor.

Yaşını başını almış, kelli felli adamlar, süslü boyalı hanımlar ellerinde içecek poşetleri, dondurma kutuları iftara koşturuken acaba bunlar başka bir gezegenden mi yaşıyorlar diye düşünmekten kendimi alamıyorum...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
boykoturunleri.jpg

Allahım islama ve müslümanlara yardim et!Bizler ümmet olamadık Allahım, sen bizleri ümmet et!Kardeşlerimize el uzatamadık, affet!
Sen her şeyi işiten ve görensin, İsrail i ve yandaşlarını kahret!amin.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Sen Lıkır Lıkır Coca Cola içerken israil, Filistin ve Lübnan'da Tıkır Tıkır çocuklarımızı katlediyor.
Senin ,Benim kullandığımız her yahudi ürününde israile katkı payı kesintisi yapılıyor ve israil senin aldığın o ürünülerden sağlanan katkı payı ile ekonomisini güçlendiriyor
silah alıyor ve müslümanları katlediyor.
Senin içtiğin her bir marrlboro camel vs.. sigaralarından çektiğin her bir nefeste ortadoğuda bir nefes sönüyor.

Eğer bu son israil teröründen sonrada hala kullanıyorsak yahudi ürünlerini, yazıklar olsun bize yazıklar olsun kendine Elhamdülillah Müslümanım diyen kişilere
Yazıklar olsun o Marrlboro sigarasından bir nefes çekenlere Yazıklar olsun Lıkır Lıkır Coca Cola içenlere...

Nerdesiniz ey Müslümanlar!? çığlıkları kulaklarımızda yankılandığı halde sizler için sözden başka bir şey yapamadığımız için sen bizi affet!
Zifiri karanlıklar içinden uzattığın elini göremediğimiz için. Feryat edercesine haykırışlarınıza kulak tıkadığımız için bizi affet!
Yediğimiz yemeğin, içtiğimiz suyun boğazımızdan geçtiği için bizi affet!
Yahudi zulmü altında çektiğiniz eziyetlere. Hainlerin sergiledikleri vahşete tablolarına seyirci kaldığımız için ve bu kadar aciz olduğumuz için bizi affet.

Sen sormadan filistinim ben kendime soruyorum HANİ BİZ KARDEŞTİK kardeş kardeş için böyle mi olur?
Filistinim Davan çok büyük. Omzunda taşıyorsun dağ gibi Bir yük.
FİLİSTİNİM.sen dimdik ayaktasın. Tüm çektiklerine rağmen sen dimdik ayakta iken oturupta halini seyredenler ağlasın.

Biliyoruz ki Allah mazlumun ahını yerde koymaz. Zalimin yaptığı yanına kalmaz.
Dünya insanlığına zalimlerin karşısında dik durmayı öğrettiğin için teşekkürler filistin .

Allah'ım içimiz acıyor, yüreğimiz kanıyor, elimizden birşey gelmiyor demekten utanıyoruz. Sana sığınıyoruz Allah'ım bu zalimleri zelil eyle. AMİN-
Kardeşinin derdiyle dertlenseydin, Esveli safilinden kurtulup Aley-ı İlliyene çıkardın.
Ey Rabbim! katil israile öyle bir bela ver ki; sonra ki gelecek olan nesillerine firavun gibi ibretlik olsun.

Olmazları olduran Rabbim!!! Hüküm Senin. Müslümanlar, taktirine ve taksimine razı. Cümle mümin topluluğunu rıza dairene al. Kafirlerin yaptıklarını Sana havale ediyoruz. Mazlumların "ahı" gökleri tuttu. Mazlumların kimi ve kimsesi Sensin.
Gazze'de çocuklar öldürülüyor. Gazze'de insanlar öldürülüyor. Gazze'de Filistin halkına değil, insanlığa diz çöktürülüyor.
Orada anneler yavrularını kaybediyor, insanlar katlediliyor. Orada dökülen gözyaşı kanla karışıyor. Orada umut gökyüzünde dumanların arasında yitip gidiyor her gün.
.........

cglaa16

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Malesef artik gazli icecek icmiyoruz heryeri sarmis bu israil urunleri .. Allah affetsin hep kullanmistik..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Selamu aleyküm dostlar.
Dostlarım bakın ne güzel düşünceler paylaşıyorsunuz bu konuda düşüncemiz israil mallarını hepten boykot yönünde, iyide arkadaşlar hadi kola içmeyelim, hadi çocuklarımıza(torunlarımıza) ıvır zıvır şeylerde almayıp israili boykot edelim de anadolunun milyonlarca insanı çamaşır deterjanı kulanıyor, bunları kulanmasa çamaşırlar ne olacak eskiden ninelerimizin yaptığı gibi dere kenarına gidip taşa vura vura mı yıkayacaklar:imkansiz:.
Bence bırakın bu boykot moykot işlerini kardeşim onu almayalım bunu almayalım diye boşu boşuna kafamızı yoruyoruz.

Bizim yapabileceğimiz tek şey her namaz sonrası zulme uğrayan insanlara Allahtan yardım istemek, zulüm yapanlarıda lanetlemektir, öyle boykotla moykotla bu işler olmaz,
biz boykot ediyoruz eve kola almıyoruz ama yandaki komşu çıkmış balkona lıkır lıkır kola içiyor, napacaz şimdi gidip o komşuya ''üleyn biz israili boykot ediyoruz sen tutmuş kola içiyorsun'' diyerek tutup kolundan balkondan aşağımı atacaz.
Mesela bizim buranın suları aşırı derecede kireçli, kireçli su da çamaşır makinalarının düşmanı olduğuna göre kalgon kulanmak şart şimdi israili boykot edecem diye evdeki çamaşır makinasından mı olalım kardeşim, varmı çamaşır makinasını kireçten koruyacak türk yapımı bir calgon türü bişey? tabiki yokxxzzl..
Bizler bunları geçelim kardeşim geçelim biz önümüzdeki seçime odaklanalım.
Bakın çatı adayı beyefendi ne demişdfrt..
Mutabakat olursa Öcalan köpeğine özgürlüğü onaylarım...
Haberin KAYNAĞI tıklayın da detayları sayfada okuyun.
Kusuruma bakmayın dostlar beni biliyorsunuz ben bazı konularda espiri yaparım, bazı konularda ise düşündüğümü, içimden geçeni olduğu gibi yazarım Allah c.c. kimseyi zulme uğratmasın ama boykot konusunda benim düşüncelerim bunlardır, he filistinli insanlara yapılan zulme üzülmüyor muyum tabiki üzülüyorum ama dua etmekten başka yapacak birşeyim yok.

Üst Alt