Yeni katılan kardeşlerimiz okumadan geçmeyin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
İşte burası sevgi, kardeşlik,dostluk ve paylaşım mekanı,foruma ısınıp, ısınamayacağınızı düşünüyorsunuz sanırım.kalıcı mı ,yoksa geçici mi olacağınızı sizde bilmiyorsunuz şuan.nasıl bir şekilde karşılanacağınızı. Neleri paylaşacağınızı,size ne faydası olacağını belki de paylaşacak bir şeyiniz olmadığını düşünüyorsunuz.ilgi görüp ,görmeyeceğinizi sabırsızca bekliyorsunuz.Belki de birçok yerde hayal kırıklığına uğradınız, aradığınızı bulamadınız.acaba burda da öyle şey olacak mı? veya öyle şeyler varmı? diye düşünüyorsunuz.
hiç düşünmeyiniz!!!! burası islam çizgisinde yürüyen.samimi kardeşlerin buluştuğu, ilerlemeyi ve gelişmeyi hedefleyen,fitne ve fesad dan uzak, sizin paylaşımlarınıza ve fikirlerinize değer veren,size saygı gösteren ve bizi manevi dost olarak seçtiğiniz için mutlu olanbir forumdur.
sakın ola ki,başkalarıyla karşılaştırmayın burayı.dediğimizin tersini görürseniz eğer, biz buradayız, hiç çekinmedenbildirin bize, duyurun sesinizi....
geri dönmemek üzere,kalbiniz ferah ve rahat olarak,girin siteye.aziz ve değerli kardeşlerimize güvenin,sevin kardeşçe
ve unutmayın! burası bazı yerler gibi fitne kokan ,kalp kıran,tefrikacı takılan ,arkadan vuran bir yer değil veolmayacak inşallah. Tabii ki sizlerin katılımları ve destekleriyle...
ve unutmayınız!Sevgiler ve dostluklar paylaştıkça çoğalır. Haydi birlikte paylaşalım;Belki bir selam, bir güzel söz, belki bizi duygulandıracak bir dörtlük, bir öykü, belki bir fikir bir düşünce, yada ufkumuzu genişletecek bir bilgi, bildiğimizi hatırlatacak birkaç söz. Ne olursa olsun, paylaşmanın tadına ve mutluluğuna birlikte varalım.
Haydi....İnşallah...Buyurun baş köşeye, mutlaka paylaşacak birşeyler bulacaksınız.
Hayır ve bereket ile HOŞ GELDİNİZ İNŞALLAH

hacı anne

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
hayırlı olsun

çok güzel ve manidar bir açılış konuşması olmuş admin kardeşim,hayırlı, uğurlu bereketli paylaşımlar olur inş.. radyo olmasına çok sevindim,çalgılı müzikleri sevmiyorum ama ilahileri dinliyorum...risale bölümüde açılmış çok iyi olmuş,teşekkürler,elinize sağlık,hayılı olsun inş...

Bismillahirrahmanirrahim

İman-İslam ile Allah (c.c.) bizi yaşatsın.

“Rabbiyesir vela tuasir Rabbitemmim bilhayr“ *

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır"

Allah Razı Olsun

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
çok güzel ve manidar bir açılış konuşması olmuş admin kardeşim,hayırlı, uğurlu bereketli paylaşımlar olur inş.. radyo olmasına çok sevindim,çalgılı müzikleri sevmiyorum ama ilahileri dinliyorum...risale bölümüde açılmış çok iyi olmuş,teşekkürler,elinize sağlık,hayılı olsun inş...

Bismillahirrahmanirrahim

İman-İslam ile Allah (c.c.) bizi yaşatsın.

“Rabbiyesir vela tuasir Rabbitemmim bilhayr“ *

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır"
Allah Razı Olsun
Allah Razı Olsun öncelikle önceki görünümde eklemiş olduğunuz konular silindi bu teknik aksaklıktan dolayı hakkınızı helal ediniz.[/SIZE]
Bundan sonra çok sağlam bir altyapı oldu. Artık bütün düzenlemeler sizlerin isteği ve teklifleri doğrultusunda olacak uyarmaktan hiç çekinmeyiniz. Radyo geçici olarak kondu sizler isterseniz kalkar kalsın derseniz kalır. veya düzenlemeler yaparız. Teşekkür ederiz.

ferit

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Teşekkürler güzel karşılama olmuş

LİM10

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
süperr(y)

Hasret

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Teşekkür ederiz güzel bir forum sitesi

elifgibi

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
emeklerinize saglık cok güzel olmuş .

Tijen

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Efendim tekrar hayırlara vesile olması dileğimle "Bismillah" diyorum. saygıdeğer site yöneticilerine ve sevgili üye dostlarımıza selam ve muhabbetlerimi sunuyorum. Ümüd ederim birbirimizin her iki cihanda da hayırha dostları oluruz.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Efendim tekrar hayırlara vesile olması dileğimle "Bismillah" diyorum. saygıdeğer site yöneticilerine ve sevgili üye dostlarımıza selam ve muhabbetlerimi sunuyorum. Ümüd ederim birbirimizin her iki cihanda da hayırha dostları oluruz.
güüll.,Tekrar hoşgeldin kardeşim, gelişiniz hayırlara vesile olur inşallah

KaRTaL

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Kendimi çok şanslı bulduğum bir sitede bulmak ne güzel...Allah razı olsun..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum...
insanin, icinde bulundugu ortam,arkadas cevresi;insanin, inancinda,kisiliginde,hal ve davranis ve aile ortamina bile etki yaptigini dusunuyorum.
hepimizin burada bulunmasindaki gaye islama herhangi bir sekilde hizmet etmek ve bilenler bilmiyenlere bazi konularda yardimci olabilmek ve guzel bir dini,dostluk mekani olusturmaktir.
peki hic dusundunuz mu?Buraya ilk kez katilan uye olanlari bu karara sebep olan faktor ne idi?
yani bir cogumuz bu foruma katilip uye olurken hepimizin bir ortak yonu,arayisi ve bizi bu karara iten hepimizin farkli ama kaynagi bir olan sebepler ne idi?
nicin boyle bir karar veya ihtiyac hissetik acaba?

The-Muslim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
GERÇEKTEN GÜZEL BİR KARŞILAMA OLMUŞ. emeğinize sağlık...ayrıca sitede çok mükemmel..rabbim ecrini artırsın inşallah..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah Senden RAZI olsun kardesim.. guzel goren..Gzel dusunurmus..
FORM-a AŞK ile GİRİŞ DERSİ..
KONU : BİSMİLLAH ile Muhabbete ve Muhabbetin Sahibine yonelis-tir...

İnşirah… İnşirah… İnşirah…
Hâra düştüm, dilime kan değdi yüreğime...
Dâra düştüm Ey Rab bana bir inşirah...
Ah-u efgânımı bir dinleyiver, bu gece çok karanlık…
Katran karası olmuş göğsümü bir açıver…
Daraldım… Bir bakıver...

İnşirah Ayet ayet genişlet beni...
YARRAB...

gardenya

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm ben yeni üyeniz...çok güzel bir karşılama mesajı etkileyici inş. hayır bulur hayır getiririz.Rabbim izin verirse

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamün aleyküm ben yeni üyeniz...çok güzel bir karşılama mesajı etkileyici inş. hayır bulur hayır getiririz.Rabbim izin verirse
Aleyküm selam kardeşim:.dost. inşAllah diyelim.Hayırlı olsun

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Bu sitenin sevdiğim yönü görmeden ve mesafeler ne kadar uzak olursa olsun Müslüman kardeşlerimizle tanışmak ,kaynaşmak,ve ALLAH için birbirimizi sevmek...
Burada cok degerli ve guzel insanlar tanidim...
Bildiklerimi paylastikca bilmediklerimin de coklugunu anladim...

Efendimiz Hz.Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) buyurdular ki :
İlim İslam'ın hayatıdır, imanın direğidir. İlim öğrenen kimsenin mükafatını, Allah tam tamına verir. Bir kimse öğrenir ve öğrendikleri ile amel ederse, Allah bilmediklerini de öğretir.
Muhtarü'l-Ehadis, 1.100: 786

Ağır Geliyosa YAŞAM!RABBİNE Sığınacaksın

ENES

Kurallara Uymadı
Üyemiz
emeklerinize saglık süperrharikaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt